Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emsalsszz

Bugün sırf forza horizon için güncelleme attırdı Nvidia Aynı şeyi Crew için de yapması lazım sanırım

Bende de GT750M var mediumda oynuyorum 30fps

Nvidiaya özel istekte bulunmak lazım

the crew çıktığında da the crew için güncelleme attırmıştı. birdaha uğraşmaz muhtemelen.
  • hiç beğenmedim oyunu ben
  • Hikaye kısmını bitirip level 50 oldum, biraz da para kasım Pagani Huayra aldım lakin perf tuning ile 750küsür hp olan araç 330-340 ı geçmiyor, en son kalan uzun yarışlara giriyorum ama ilk 3 e girmek bir hayli zor. 350Z nin Circuit tuningli versiyonu 500-600 hp ile 390 km/h hızları görüyor.
    Bir de bu uzun dediğim yarışarda rakipler bir öne geçti mi de yetişmek mümkün değil; adamlar yarış ortalarında 1.5km fark açıyor, bu açıdan biraz saçma.

Bir süre benden bu kadar :D
  • Arkadasimla birlikte oynayamiyoruz nasil oynayabiliriz?Uplayden katilinmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Bu uplayde verilen bedava crew grafikleri yenilenmiş hali mi yoksa wild run almak şart mı. Oyunun mantığı çok hoşuma gitti aslında almayı da düşünüyorum wild run'ı değer mi sizce? Yoksa forza için para biriktiricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veinglory

Merhabalar. Bu uplayde verilen bedava crew grafikleri yenilenmiş hali mi yoksa wild run almak şart mı. Oyunun mantığı çok hoşuma gitti aslında almayı da düşünüyorum wild run'ı değer mi sizce? Yoksa forza için para biriktiricem.

oyun bedava. denemende fayda var. mantık hoş ama beğenmeyedebilirsin. benim çoğu arkadaşım heyecanla indirdi beğenmedi mesela. beğenirsen steamde %50 indirim görüyor bazen. uygun fiyata alınabilir anaoyun+wildrun.
    bu bedava olan versiyonda wild run güncellemesinden nasibini aldı tabi grafikler olarak.
  • Veinglory kullanıcısına yanıt
    Yenilenmis grafikler Wild Run ile gelmekte , ama onemli olan odeyecegin fiyat , Forza 3 icin , tum icerik dahil 300 TL gibi bir fiyat cekiyorlar ( Gold Pack ) .

The Crew bedava , Season Pass Amazonda 10 Dolar , Wild Run ise 46 TL ye buluyorsun . Yani toplamda 76 TL ye tum icerige sahip olabiliyorsun .

Ayrica bir yaris oyununu klavye ile ne kadar iyi oynayabiliyorsun ayri mesele :)

Burada ufak bir yaris videosu cektim . 30 FPS ve 720P . Belki karar vermende faydasi olur :)
    Daha kaliteli videolar youtube da dolu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 25 Eylül 2016; 16:12:17 >

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    İndirdim oynuyorum 2 gündür falan. Arkadaşlarla daha eğlenceli olabilir gibi geldi. Grafikler biraz ortalama geldi gözüme. Assassins creed ve rainbow six'te kullanılan engine in aynısı galiba hiç sevemedim. Biraz zaman geçireyim ben ozaman en iyisi sonra wild run alınır mı bakarım teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Yenilenmis grafikler Wild Run ile gelmekte , ama onemli olan odeyecegin fiyat , Forza 3 icin , tum icerik dahil 300 TL gibi bir fiyat cekiyorlar ( Gold Pack ) .

The Crew bedava , Season Pass Amazonda 10 Dolar , Wild Run ise 46 TL ye buluyorsun . Yani toplamda 76 TL ye tum icerige sahip olabiliyorsun .

Ayrica bir yaris oyununu klavye ile ne kadar iyi oynayabiliyorsun ayri mesele :)

Burada ufak bir yaris videosu cektim . 30 FPS ve 720P . Belki karar vermende faydasi olur :)
    Daha kaliteli videolar youtube da dolu .

Kolla oynarım genelde zaten böyle oyunları :) Forzadaki tüm içerikten kastınız nedir? Sonradan oynayarak açılacak şeyler mi yoksa parayı veren düdüğü çalar hesabı mı. Gran Turismo 5 ten beri yarış oyunlarından zevk alamadım konsolu da bıraktım ps3 ten sonra zaten oyun fiyatları uçutğu ve online paralı olduğu için. Crew malum arcade, Forza Horizon simcade diyorlar o aradaki ince çizgi ne tam olarak?

• The Crew'de uçak yolculukları ne kadar sürüyor?
  • Beyler perk puanı nedir?

sadece haritada sembolik olarak gidiyor bir süre tutmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil_1 -- 26 Eylül 2016; 0:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yesil_1 Y kullanıcısına yanıt
    Haritada kendimi gitmiş görüyorum ama loading ekranında kalıyor.
  • https://www.reddit.com/r/PS4/comments/2lomsy/for_those_hating_the_crews_driving_try_this/

daha iyi araç kontrolü için yapmanızı tavsiye ederim bu ayarı.

özetleyecek olursam:

Control Optionsı açın
    Car handling help leveli Hardcore yapın
    Steering Sensitivity 3/4 olacak şekilde ayarlayın. yani sağa yakın olsun bar ama tam sağ olmasın
    Steering dead zone u tamamen sola çekin
    Steering speed factorü tamamen sağa çekin.

Bunu yapınca bende araç kullanımı bariz güzelleşti. zaten crew ilk betasında hiç beğenmemiştim ama bu ayarları yapınca çok sevmiştim oyunu. şimdi oyunu yükledim gene berbar geldi araç kullanımı. hemen hatırladım bu ayarı gene yaptım gene kaymak gibi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 26 Eylül 2016; 20:15:24 >

• Arkadaşlar Harita Map yükleme sorunu yaşıyorum .R tuşuna basınca geri alıyor ama bazen buda işe yaramıyor.Oyundan soğuttu beni sürekli aynı hatayı alıyorum sürücü güncel
    i52400 işlemci gtx 660 yabancı forumlarda baktım ama pek çözüm bulamadımThe Crew (2014) [ANA KONU]
    .resim de benzer sorunu yaşayan biriside paylaşmış sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsaltnc -- 26 Eylül 2016; 22:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsaltnc

Arkadaşlar Harita Map yükleme sorunu yaşıyorum .R tuşuna basınca geri alıyor ama bazen buda işe yaramıyor.Oyundan soğuttu beni sürekli aynı hatayı alıyorum sürücü güncel
    i52400 işlemci gtx 660 yabancı forumlarda baktım ama pek çözüm bulamadımThe Crew (2014) [ANA KONU]
    .resim de benzer sorunu yaşayan biriside paylaşmış sorunu

Forumlarda eski sürücülere döndüklerini ve sorunun bazılarında ortadan kalktığını söylemişler hocam. Ha unutmadan win 10 64 bit yüklüymüş bilgisayarlarında.

Ayrıca bazıları da ilginç bir şekilde win10 (KB3176936) güncellemesi ile sorunun ortadan kalktığını söylemişler . Bu notu dün düşmüşler ubi forumda bilgin olsun.. TAbi herkesde geçerli bir durum değil sanırım bunlar.

Şuradan takip edebilirsin.

http://forums.ubi.com/showthread.php/1329613-Can-t-finish-a-race-due-to-map-not-loading-properly/page31?s=c14ac86ba8ab337ed6c0a50a7b5427e0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 27 Eylül 2016; 1:51:46 >

• magicans kullanıcısına yanıt
    win10 (KB3176936) bunu indirip kurmak istedim fakat sisteminiz için geçerli değil diyor
    sürücü için eskiye dönsem bu seferde diğer oyunlarda sorun yaşatıyor.verdiğiniz linkte ingilizcem olmasada sorunu burda belirtmeden önce biraz dolaştım bende
    fakat net çözümü hala bulunmuş değil sanırım ve baya sinir bozucu özellikle uzun hard yarışlarda bunu yapıyor
  • The crewda 4k foto çekmeye çalışıp çekemeyip benim gibi kafayı yiyenler varsa anlatayım olayı:

Gamepad için:
    The crewda 2 şekilde resim çekilebiliyor. biri direk arabayı sürerken Dpad'de aşağı ok'a basarak açılan foto ekranından. diğeri ise starta basarak sağda açılan mini menüden seçilen foto ekranından.
    The Crew (2014) [ANA KONU]

dpad ile açılan foto modunda birçok ayar var ve 4k olarak resmi kaydedebiliyorsunuz. belgelerde the crew klasörüne kaydoluyor.
    dpad ile açılan menüde araca focuslanamıyoruz galiba. çok denedim araçta bulanık görünüyor.

sağ menüden açılan foto modunda ise daha az ayar var, araca focuslanıp arkayı bulanık yapabiliyorsunuz. Ama "Resim Çek" diye bir buton yok. PC de F12 ye basıp düz şekilde resmi kaydetmeniz gerekiyor. haliyle resim nasıl görünüyosa öyle kaydoluyor Resimler klasörüne.

dpad ile açılan foto modu klavyede 's' tuşudur diye tahmin ediyorum. sağdaki mini menü ise esc tuşu.

bana kafayı yedirten olay ise ilk başta 4k foto çekip sonra tekrar çekmek için gidip mini menüdeki foto moduyla çekmeye çalışmaktı. bütün foto ayarları yaptım pozu ayarladım ama 10dk boyunca resim çekme tuşunu aradım. youtubeda birsürü video izledim hepside f12 ile resmi çekiyordu. Meğersem 2 seçenek varmış resim çekmek için

resimleride atacaktım ama hızlıresim hata verip durdu. dh de aynı şekilde. atamıyorum şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 27 Eylül 2016; 3:30:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/2lomsy/for_those_hating_the_crews_driving_try_this/

daha iyi araç kontrolü için yapmanızı tavsiye ederim bu ayarı.

özetleyecek olursam:

Control Optionsı açın
    Car handling help leveli Hardcore yapın
    Steering Sensitivity 3/4 olacak şekilde ayarlayın. yani sağa yakın olsun bar ama tam sağ olmasın
    Steering dead zone u tamamen sola çekin
    Steering speed factorü tamamen sağa çekin.

Bunu yapınca bende araç kullanımı bariz güzelleşti. zaten crew ilk betasında hiç beğenmemiştim ama bu ayarları yapınca çok sevmiştim oyunu. şimdi oyunu yükledim gene berbar geldi araç kullanımı. hemen hatırladım bu ayarı gene yaptım gene kaymak gibi oldu.

Bu ayarları gamepad ile de kullanabilirmiyiz?

• JAX kullanıcısına yanıt
    evet. hatta pc xbox ps4 direksiyon kol bacak farketmez. genel oyun ayarı bu.
  • The Crew (2014) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.