Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.685
Cevap
62
Favori
426.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sormak istediğim ürün üzerinde şu gorilla glass yani çizilmez camlardan mı mevcut bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı ?
  • _LAZOGLAN_ kullanıcısına yanıt
    Oyun esnasında televizyondan çıkan ses oyunun birebir sesi, yani hem sesi hem de görüntüyü aktarılabiliyor.
  • Hızlı geri dönüş için teşekürler. Birde usb otg özelliği var mı? Onuda belirtebilir misiniz. Hayırlı geceler
  • f/p için uygun bir ürün yalnız şu ram konusuna bende takıldım yoksa almayı düşünüyorumda 600 mb çok fazla kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimo.35

Benim sormak istediğim ürün üzerinde şu gorilla glass yani çizilmez camlardan mı mevcut bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı ?

One glass teknolojisi varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _LAZOGLAN_ kullanıcısına yanıt
    USB On-The-Go dan mı bahsediyoruz? Bunula ilgili dökümanlarıma bakıp yarın bilgilendirme yaparım.
  • O ekrana o işlemciye 1800 mAh batarya yetmez kesinlikle. Şarj konusunda günü çıkarmayacaktır, benim tahminim bu yönde. Kullancılar malesef bu yönden üzüleceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselimyilmaz

USB On-The-Go dan mı bahsediyoruz? Bunula ilgili dökümanlarıma bakıp yarın bilgilendirme yaparım.

Hocam şu şarj olayına tarafsız bi açıklama getirirseniz sevinirim..
  • video yu ızledım super olmus

pekı ben su an note kullanıyom benım telde 4.2 surumden sonra kaplosuz ekran la smart tv me baglancak mı ha yok bağlanmayacak sa atarım bu note ben cope
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHw

bu telefon diğer çin malları gibi çok dandiktir buna eminim bir defa GM deneyimim oldu uzak durun arkadaşlar içinden 2 batarya çıkmıştı 2sini birleştirsen 1 gün etmezdi kamerası desen tam bir çöptü 2 mpx geçen kamera benim yıllar yıllar evelki 6630 umdan çok daha kötü çekiyordu hani 6630 u geçtim bi 6600 kadar bile çekemiyordu vel hasıl kelam israf etmeyin paranızı alın xperia p falan keyfinize bakın

ya bırakın bu işleri.olmuşssunuz samsung sony gibi yahudi firmalarının oyuncağı...sanki o güvendiğiniz ağzınızdan düşürmediğiniz ürünler uzayda üretiliyor.elektronik ürünlerin tamamı çinde üretiliyor hala daha çin malı almayın diyen akılsızlar var...aradaki farkı size söyleyeyim arkadaşlar bizim insanımızda var bu aşağılık duygusu başka hiçbir millette yok...çin malı telefon alıyor ucuz ve önyargılı olduğu için telefonu hor kullanıyor elinden düşürüyor dikkat etmiyor yeri geliyor ordan oraya fırlatıyor sonra telefon bozulunca çin malı bozuldu...ama gidip 2000 tl ye s4 s3 alınca onu pamuklara sarıp kullanıyor o dayanıklı oluyor.aynı yaptığınız işkenceleri o 2000 tl lik telefonlara yapın bakalım kaç gün dayanacaklar...herkeste marka almak sidik yarışı haline geldiği için bu telefonlar sizin gibileri kesmez bunun üzerinden samsung damgası olsaydı 1000 tl yi havada karada verirdiniz..bu kafayla çok gidersiniz siz

• quote:

Merhabalar,

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, F/P ürününü arkadaşlara tanıtabildiysem ne mutlu bana, akşam saatlerinde videosunu çekip youtube a ekleyeceğim. Yoğunlıktan ötürü gün içinde çekemedim.
    CPU: Quad-Core 1.2 GHz ARM Cortex-A7
    Chipset: MTK MT6589
    GPU: PowerVR SGX 544MP

Bilgilerinize sunarım.
    Saygılarımla

Gayet iyi, oyunların hafıza kartına yüklenebiliyor oması da çok güzel olmuş. bi de dahili fm radyo olsa tadından yenmezmiş
    neden dahili fm radyo koymazlar ki? radyo çipinin maliyeti bu kadar çok mu ki, 600 tl yerine 650 olurdu en fazla.

• Bu telefonda kronik sorunlar olmali ya

Yoksa 1 aya kalmaz fiyati 800 u asar yok 600 de israr ederse

4.7 ekran bu incelik bu ozellik 600 tl bide kampanya puan falan la 500 e getrriz biz bunun fiyatini

e baska telefon satilmaz ki daha

• quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

bu telefon diğer çin malları gibi çok dandiktir buna eminim bir defa GM deneyimim oldu uzak durun arkadaşlar içinden 2 batarya çıkmıştı 2sini birleştirsen 1 gün etmezdi kamerası desen tam bir çöptü 2 mpx geçen kamera benim yıllar yıllar evelki 6630 umdan çok daha kötü çekiyordu hani 6630 u geçtim bi 6600 kadar bile çekemiyordu vel hasıl kelam israf etmeyin paranızı alın xperia p falan keyfinize bakın

ya bırakın bu işleri.olmuşssunuz samsung sony gibi yahudi firmalarının oyuncağı...sanki o güvendiğiniz ağzınızdan düşürmediğiniz ürünler uzayda üretiliyor.elektronik ürünlerin tamamı çinde üretiliyor hala daha çin malı almayın diyen akılsızlar var...aradaki farkı size söyleyeyim arkadaşlar bizim insanımızda var bu aşağılık duygusu başka hiçbir millette yok...çin malı telefon alıyor ucuz ve önyargılı olduğu için telefonu hor kullanıyor elinden düşürüyor dikkat etmiyor yeri geliyor ordan oraya fırlatıyor sonra telefon bozulunca çin malı bozuldu...ama gidip 2000 tl ye s4 s3 alınca onu pamuklara sarıp kullanıyor o dayanıklı oluyor.aynı yaptığınız işkenceleri o 2000 tl lik telefonlara yapın bakalım kaç gün dayanacaklar...herkeste marka almak sidik yarışı haline geldiği için bu telefonlar sizin gibileri kesmez bunun üzerinden samsung damgası olsaydı 1000 tl yi havada karada verirdiniz..bu kafayla çok gidersiniz siz

"çin'de üretiliyor" ile "çin malı" olayını birbirine karıştırmamak lazım. birincisi büyük firmalar üretim maliyetlerini düşürmek için kendi ürettikleri ya da başka büyük firmalardan tedarik ettikleri parçaları çin gibi iş gücünün yüksek, işçi maaşlarının düşük olduğu (günlük 1 dolar) ülkelerde birleştiriyor. ikincisi ise ekranından işlemcisine, hoparlöründen kasasına kadar düşük kaliteli parçaların birleştirildiği, kontrol ve denetim mekanizmalarının çok düşük olduğu tesislerde üretilen mallar. herhangi bir çin alışveriş sitesine girdiğinizde günümüz telefonların yarısına birebir çakma modellerini yine aynı özelliklerleve yarı fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz. ayrıca bende bu konunun ilk sayfasında general mobile ile olan kötü deneyimimi yazmıştım. şirket yetkilisi de bunu kabul ediyor yukarda mesajlarda görebilirsiniz. bu yüzden kötü deneyim yaşayan insanların kalkıpta bu telefon hakkında güzel şeyler söylemesini beklemek abes olur. aynı şekilde daha kimsenin eline almadığı bir telefonu da sırf özellikleri güzel diye övmekte olmaz. birbirimize saldırmak yerine biraz daha bekleyelim. bir hafta içinde bir kaç kişinin eline bu telefon geçer ve yorumlarını okuruz. ayrıca arkadaşın en sonda söylediği "xperia p" nin satış fiyatı 700 lira felan öyle 2000 lira değil. ve ayrıca samsung zaten aynı özellikteki s3 modeline 1000 liraya damgasını koyup şu an satıyor. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 14 Haziran 2013; 2:14:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

"çin'de üretiliyor" ile "çin malı" olayını birbirine karıştırmamak lazım. birincisi büyük firmalar üretim maliyetlerini düşürmek için kendi ürettikleri ya da başka büyük firmalardan tedarik ettikleri parçaları çin gibi iş gücünün yüksek, işçi maaşlarının düşük olduğu (günlük 1 dolar) ülkelerde birleştiriyor. ikincisi ise ekranından işlemcisine, hoparlöründen kasasına kadar düşük kaliteli parçaların birleştirildiği, kontrol ve denetim mekanizmalarının çok düşük olduğu tesislerde üretilen mallar. herhangi bir çin alışveriş sitesine girdiğinizde günümüz telefonların yarısına birebir çakma modellerini yine aynı özelliklerleve yarı fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz. ayrıca bende bu konunun ilk sayfasında general mobile ile olan kötü deneyimimi yazmıştım. şirket yetkilisi de bunu kabul ediyor yukarda mesajlarda görebilirsiniz. bu yüzden kötü deneyim yaşayan insanların kalkıpta bu telefon hakkında güzel şeyler söylemesini beklemek abes olur. aynı şekilde daha kimsenin eline almadığı bir telefonu da sırf özellikleri güzel diye övmekte olmaz. birbirimize saldırmak yerine biraz daha bekleyelim. bir hafta içinde bir kaç kişinin eline bu telefon geçer ve yorumlarını okuruz. ayrıca arkadaşın en sonda söylediği "xperia p" nin satış fiyatı 700 lira felan öyle 2000 lira değil. ve ayrıca samsung zaten aynı özellikteki s3 modeline 1000 liraya damgasını koyup şu an satıyor. saygılar.

samsun g e 250 modelini bilirmisin sen? malzeme kalitesi 0, batarya ölü fiyasko bir telefon, hayatımdaki tek 1 yılda çöpe attığım telefon. Yani genera l mobile'da geçmişte kötü telefon yapmış ama samsun g'da yapmış, hatta samsun g bana göre hala malzeme kalitesi noktasında motorola,nokia,sony gibi firmaların önüne geçmiş değil, geçmişte bu firmaların epey gerisindeydi zaten, android'e erken geçtikten sonra bir anda fırladı . Şuan general mobi le bu telefonlarla bu kötü damgasını silebilir. Sonuçta yerli malı bir telefona bir şans daha vermeliyiz, şahsen ben biraz bekleyip duruma göre alacağım, inş. beklentileri karşılar...

• şarjını ve ekran yansıma olayını merak edıyorum dışarda iphone gibi netmı ekeranı
  • quote:

Arkadaşlar Selam,

Yoğunluktan ötürü kısa ve çok kaliteli olmayan bi video çektim (sırf çok fazla bekleyen arkadaşım olduğu için) yarın HD görüntülü detaylı bi video çekeceğim. Bilg.

http://www.youtube.com/watch?v=wBAzih_UYM8

Saygılarımla

çift hat kullanımı ve şebekeden görüntülü görüşme ile ilgili detay da gösterirseniz seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Telefonun hafızası 4 gb bize 2 gb kalır uygulama kurmaya da 1 gb ayırmışlardır kesin. Kutudan çıkan haline 1 gb üstü oyun kurmanız imkansız. Root yapıp uğraşmak gerekir kurmak için yine de olacağı kesin değil. Bu telefonu alan adam gibi oyun oynayamayacak onun dışında da yapamayacağı şey yok gibi.

Benim telefonumun hafızası 2gb .Orjinal rom da dahil bütün romlarda oyunların sd dosylarını hafıza kartına atıyorum otomatik tanıyor.2gblık hafızayı hiç kullanmıyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

şarjını ve ekran yansıma olayını merak edıyorum dışarda iphone gibi netmı ekeranı

bu fiyata bi de iphone5 gibi olursa ne guzel olur degil mi..

• Degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prdx -- 14 Haziran 2013; 8:32:31 >
  • yavuz selim arkadaşım video için çok teşekkürler. kafama tek takılan soru batarya.. yedek batarya temin edebilecekmiyiz?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.