Şimdi Ara

|#|#| Ezcool Tablet Destek Cevaplıyor|#|#| (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
10.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın yetkili tablette ölü pixel var.Şimdi ben bu tableti 3 ay sonra servise göndersem yine ölü pixelden değişim yapılır mı? Çünkü bu aralar seyehate çıkacağım.Eğer 3 ay sonra bana sıkıntı yaratılacaksa iade etmeyi düşünüyorum.
  • Değerli Ezcool Çalışanı
    tablet sizlere 2gün önce ulaştı fakat hala ne işlem yapıldı, baktınız mı , bakmadınız mı bilgi mesajı alamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikarayel

Sayın yetkili tablette ölü pixel var.Şimdi ben bu tableti 3 ay sonra servise göndersem yine ölü pixelden değişim yapılır mı? Çünkü bu aralar seyehate çıkacağım.Eğer 3 ay sonra bana sıkıntı yaratılacaksa iade etmeyi düşünüyorum.

Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Forum sitemizde de sormuş olduğunuz bu soruya aynı zamanda burada ki kullanıcılarımızın da bilgisi olması hasabiyle tekrar açıklama yapmak istedik. Tabletinizde ölü piksel çıktığı taktirde aldığınız ilk 7 gün içerisinde ister değişim isterseniz iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak siz 3 ay gibi bir süre sonra gönderirsem servisinize değiştirirmisiniz diye sormuşsunuz, bizde buna size şimdiden verilen bir söz olduğunu belirttik. Ne zaman arzu ederseniz gönderip değişimini yapabiliriz. Bu arada diğer kullanıcılarımız yanlış anlamasın 2,3,4 ay sonra gönderilen tabletlerde değişim olmamaktadır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Merhaba,
    Bende Smart Ten var. Kasım ayında almıştım. Benim sıkıntım batarya ile ilgili.Tam doluykenfişten çekiyorum, yavaşca düşmeye başlıyor. %99 da cekiuorum 5 dakika içinde %60a iniyor. %50den sonra daha yavaş düşüyor.
     |#|#| Ezcool Tablet Destek Cevaplıyor|#|#|
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbacanaklar

Merhaba,
    Bende Smart Ten var. Kasım ayında almıştım. Benim sıkıntım batarya ile ilgili.Tam doluykenfişten çekiyorum, yavaşca düşmeye başlıyor. %99 da cekiuorum 5 dakika içinde %60a iniyor. %50den sonra daha yavaş düşüyor.

Tabletinizi ekip arkadaşlarımızın test etmesi için servisimize göndermeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Gönderirken " forum sitesi yöneticisi dikkatine" diye gönderiniz. Gerekli işlemler sonunda sizinle irtibata geçilecektir.

İletişim bilgilerimiz :http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?84-Ezcool-Teknik-Destek-%DDleti%FEim-Bilgileri

Dikkat edilmesi gerekenler :http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?72-Cihaz%FDn%FDz%FD-Teknik-Servisimize-Nas%FDl-G%F6nderebilirsiniz

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Yani müşteri hizmetleri iyidir diye artes tiny yerine 3 haftadır cihazı almaya çalışıyorum saolsun ezcool müşteri hizmetleri yetkilisi soruma cidden her hafta bir cevap veriyor. Aksatmadan tebrik ediyorum haftada bir cevap atıyor bravo. Altı üstü ankarada elden tableti inceleyip alabileceğim bir yer söyleyecek kendisi beni tam 2.5 haftadır oyalıyor. tableti nereden alabilirim elden dedim ankarada ankaranın hangi ilçesi dedi dedim heryere gidicem artık sıkıldım cevap lütfen bu arada 1.5 hafta geçti. Sonra tutturdu mail atın yada telefon bırakın ulan yaz şunu pmden işte koymamışsın kendi websitene de ne yokuşa sürüp duruyorsun şu işi. Baktım ezcoolun kendi forumunda bir adama aynı sorunun cevabı pm atılmış at şu pm i uğraştırma beni yahu.
  • Merhabalar,

Size gerekli açıklamaları yapmamıza rağmen, siz halen " lafı uzatmayın" diye bir tabirde bulunmuşsunuz. Kalkıpta sizlere Ankara'da ki bayilerimizin listesini atacak kadar bilgiye sahibiz veya sizi bir satış noktamıza yönelendirmesini de iyi biliyoruz. Ancak bu yönlendirme işlemlerinde de bazı aksaklık yaşandığından dolayı, müşterilerimizi yormama adına bir durumu size izah için telefon numarasını istemiştik. Özür diliyoruz telefon isteme teklifinde bulunduğumuz için.

Bahsettiğimiz gibi kendi forum sitemizde gelen sorulara çok kısa zamanda yanıt vermekteyiz ayrıca info@ezcool.com.tr atılan maillere de aynı sürede yanıt verilmektedir. Ancak burada her daim online olma durumu söz konusu değildir.

Bize ulaşabilmenin 6 yolundan birinde sizlere gec yanıt veriyorsak, bunun için de daha çok çalışıp kısa zamanda dönüşü sağlayacağız.

Ayrıca şunu da Ezcool kullanıcılarının bilmesini isteriz. Ezcool Teknik Servisinde Türkiyede bir ilk yaşananacak _ şu an takip sürecindeyiz_ garanti kapsamında gelen tabletlerin işlemlerine göre büyük bir kısmı servisimize geldiği günün akşamı neticelendirilip kullanıcılarımızın ve de bayilerimizin eline tekrardan çok ama çok kısa sürede ulaşacaktır. Bu hizmette ancak Ezcool'da olur. Herşeye rağmen kusursuz muyuz , Elbetteki hayır. Daha iyi bir hizmet için daima tüm inancımız ile çalışmaktayız.

Herkese Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezcool Tablet Destek -- 8 Ocak 2014; 9:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

Değerli Levent ŞENGÜL

Ezcool olarak satış sonrası müşteri memnuniyeti adına, teknik desteğe çok önem vermekteyiz. Ezcool Tablet kullanıcılarının buradan temin edecekleri yardım kodu ile ayrıcalıklı teknik destek hizmeti alabileceklerdir.

Ayrıca, Ezcool teknik destek olarak, ölü pikselden dolayı servisimize gönderilen her tabletimiz birebir yenisi ile değişimi olmaktadır. Diğer olası sorunlarınızda da garanti kapsamında 2 yıl boyunca destek alıyor olacaksınız.

Diğer sorunuza gelecek olursak eğer , Türkiye çapında sadece İstanbul merkezli teknik servis desteğini sağlamaktayız.

Şimdiden hayırlı olsun diyerek, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla...

quote:

Merhabalar,

Evet, haklısınız. Ölü piksel sayısı 1 tane bile olsa birebir yenisiyle değişimini yapmaktayız. Bir sonraki çalışmalarımızda buna da vurgu yapacağız. Öneriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

quote:

..... Bu arada diğer kullanıcılarımız yanlış anlamasın 2,3,4 ay sonra gönderilen tabletlerde değişim olmamaktadır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Benimde smart ten tabletim var, tabletimde ciddi anlamda yavaşlama sorunu ve 2 adet ölü piksel var. Bu ürünü servise göndermek istiyorum. ilk mesajlarınızda ölü pikselden servise gönderilen her tabletin değiştirileceğini söylüyordunuz. şimdi ise 2,3,4 ay sonra gönderilen tabletlerde değişim olmadığını söylüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzman_turk

quote:

Değerli Levent ŞENGÜL

Ezcool olarak satış sonrası müşteri memnuniyeti adına, teknik desteğe çok önem vermekteyiz. Ezcool Tablet kullanıcılarının buradan temin edecekleri yardım kodu ile ayrıcalıklı teknik destek hizmeti alabileceklerdir.

Ayrıca, Ezcool teknik destek olarak, ölü pikselden dolayı servisimize gönderilen her tabletimiz birebir yenisi ile değişimi olmaktadır. Diğer olası sorunlarınızda da garanti kapsamında 2 yıl boyunca destek alıyor olacaksınız.

Diğer sorunuza gelecek olursak eğer , Türkiye çapında sadece İstanbul merkezli teknik servis desteğini sağlamaktayız.

Şimdiden hayırlı olsun diyerek, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla...

quote:

Merhabalar,

Evet, haklısınız. Ölü piksel sayısı 1 tane bile olsa birebir yenisiyle değişimini yapmaktayız. Bir sonraki çalışmalarımızda buna da vurgu yapacağız. Öneriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

quote:

..... Bu arada diğer kullanıcılarımız yanlış anlamasın 2,3,4 ay sonra gönderilen tabletlerde değişim olmamaktadır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Benimde smart ten tabletim var, tabletimde ciddi anlamda yavaşlama sorunu ve 2 adet ölü piksel var. Bu ürünü servise göndermek istiyorum. ilk mesajlarınızda ölü pikselden servise gönderilen her tabletin değiştirileceğini söylüyordunuz. şimdi ise 2,3,4 ay sonra gönderilen tabletlerde değişim olmadığını söylüyorsunuz.

Yavaşlama söz konusu olduğu durumlarda, tabletinize yazılımını yeniden yüklemeniz halinde normal şekilde çalışmasına devam edecektir, bilgisayarlarda format atıp windowsu yeni baştan kurma gibi.

2,3,4 ay sonra değişimin neden olmadığını belirten mesajımızın öncesini tekrardan okuyunca göreceksiniz ki böyle bir durumda hangi şartlarda değişim olduğunun bahsi geçmiştir.

Aynı zamanda kendi forum sitemizde de böyle bir değişim hangi koşula göre olmaktadır, görebilirsiniz :http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?7154-tabletimde-olu-piksel-cikmasi-halinde-garanti-durumu-nasildir

Yavaşlama için gerekli yazılım açıklamasını ve adımlarını buradan yapabilirsiniz :http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?6979-ezcool-smart-ten-update-guncelleme-islemi-adimlari

Takıldığınız bir nokta olursa forum sitemizden sorularınızı sorarak kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz. Eğer herşeye rağmen bir sonuç alamazsanız, servisimize göndermeniz halinde yazılımını 5-10 dk içinde yeniden yükleyip aynı gün içerisinde size tekrardan kargo çıkışını gerçekleştirmiş oluruz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Gelip bizzat sizden tablet alabilirmiyiz?fiyattada diger magazalara gore durumu nasil olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 haziran ayında gönderdiğiniz mesajda açıkca "Her tabletin, Ölü piksel sayısı 1 tane bile olsa birebir yenisiyle değişimini yapmaktayız." diyorsunuz. Benim ürünü alırken tercih sebeplerimden biride bu mesajınız olmuştu. ürünün muadilleri arasında bunu garanti olarak veren birçok firma vardı üstelik.
    Ancak ocak 2014 tarihi itibariyle bu durumdan vazgeçtiğinizi söylüyorsunuz. Bence ilk mesajlarınızı da değiştirin ki insanlar yanılmasın

Eminim benim gibi ürünlerinizi tercih ederken her koşulda arkasında olduğunuzu düşünerek yanılan tüketiciler olacaktır.

Saygılar.
  • Değerli Ezcool Kullanıcıları

Evet Ezcool olarak tabletinizde 1 tane bile ölü piksel olsa değişimini birebir yapmaktayız. Ancak böyle bir değişimin bir usulü, prosedürü bulunmaktadır. Satın alınan tabletinizde ölü piksel olduğunu ilk 7 gün içerisinde farkettiniz mi, birebir değişimi için bizlerle irtibata geçmeniz veya aldığınız yer ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca konuyla alakalı açıklamamızda kendi forum sitemizde mevcuttur ;http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?7154-tabletimde-olu-piksel-cikmasi-halinde-garanti-durumu-nasildir

Ezcool Türkiye olarak hep kullanıcılarının yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Herkese Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilvadi

Gelip bizzat sizden tablet alabilirmiyiz?fiyattada diger magazalara gore durumu nasil olur?

Merhabalar,

Şirketimizde, maalesef direk son kullanıcıya satışımız sözkonusu değildir. Dilerseniz eğer, size en yakında satış noktamızı söyleyebilir ya da hepsiburada.com, hızlıal.com veya incehesap.com gibi alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • quote:

Değerli Ezcool Kullanıcıları

Evet Ezcool olarak tabletinizde 1 tane bile ölü piksel olsa değişimini birebir yapmaktayız. Ancak böyle bir değişimin bir usulü, prosedürü bulunmaktadır. Satın alınan tabletinizde ölü piksel olduğunu ilk 7 gün içerisinde farkettiniz mi, birebir değişimi için bizlerle irtibata geçmeniz veya aldığınız yer ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca konuyla alakalı açıklamamızda kendi forum sitemizde mevcuttur ;http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?7154-tabletimde-olu-piksel-cikmasi-halinde-garanti-durumu-nasildir

Ezcool Türkiye olarak hep kullanıcılarının yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Herkese Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

İlk 7 gün dediğiniz garanti değil haktır. VE bunu siz değil bunu kanun veriyor zaten. Ayrıca istediğiniz tarafsız birinine okutun ilk mesajlarınızdan ne anlar acaba neyse sonuç olarak ben sizden bu tür yanıtlar aldıktan sonra elbetteki işin yasal yolları neyse o yollardan hareket ederek çözümüne giderim.
    Ancak emin olun daha önce hiç bir ürününü kullanmadığım bir markayı sizin buradaki mesajlarınıza güvenerek ürünü aldım ve çevremde birçok kişiye tavsiye ettim ancak bu son mesajlarınızla güvenim sarsıldı.
  • Sayın Ezcool Yetkilisi;
    23.12.2013 tarihinde hepsiburada.com üzerinden almış olduğum Ezcool MiniPAD tablet ile ilgili bir problemim var. Tableti kullanmaya başladığım günden itibaren zaman zaman tableti güç tuşu yardımıyla uykudan açamıyordum. Reset tuşunu kullanmak zorunda kalıyordum. Bunun üzerine forum.ezcoom.com.tr'da verilmiş olan güncellemeyi kurdum. Sorunum azalmakla birlikte zaman zaman başıma gelmeye devam ediyordu. Özellikle son bir kaç gündür bu problemle oldukça sık bir biçimde karşılaşmaya başladım. Bazen tabletin ekranını kapattığımda açamıyorum. Bazen de ekran açıkken güç tuşuyla ekranı kapatamıyorum. Güç tuşuna kısa ya da uzun basmam herhangi bir tepki vermiyor. Tableti sürekli resetlemekten sıkıldım. Zaman zaman reset sonrasında da güç tuşu çalışmamaya devam ediyor. Donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorum. Problemin garanti dahilinde çözülmesini istiyorum. Ürünü tarafınıza göndermek için cevabınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Sayın Ezcool Yetkilisi;
    23.12.2013 tarihinde hepsiburada.com üzerinden almış olduğum Ezcool MiniPAD tablet ile ilgili bir problemim var. Tableti kullanmaya başladığım günden itibaren zaman zaman tableti güç tuşu yardımıyla uykudan açamıyordum. Reset tuşunu kullanmak zorunda kalıyordum. Bunun üzerine forum.ezcoom.com.tr'da verilmiş olan güncellemeyi kurdum. Sorunum azalmakla birlikte zaman zaman başıma gelmeye devam ediyordu. Özellikle son bir kaç gündür bu problemle oldukça sık bir biçimde karşılaşmaya başladım. Bazen tabletin ekranını kapattığımda açamıyorum. Bazen de ekran açıkken güç tuşuyla ekranı kapatamıyorum. Güç tuşuna kısa ya da uzun basmam herhangi bir tepki vermiyor. Tableti sürekli resetlemekten sıkıldım. Zaman zaman reset sonrasında da güç tuşu çalışmamaya devam ediyor. Donanımsal bir problem olduğunu düşünüyorum. Problemin garanti dahilinde çözülmesini istiyorum. Ürünü tarafınıza göndermek için cevabınızı bekliyorum.

Forum sayfamızda ve de forumdan özelden sormuş olduğunuz bu soruya, iki yerden cevap verilmiştir. Aynı soruyu burada da görünce buradan da forumumuza yönlendirmek istedik, gerekli açıklamaları bakabilmeniz için. Lütfen buraya tıklayınız.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Cihazınızı servisimize incelenmesi için gönderiniz, gerekli işlemler en kısa zamanda yapılıp, tekrardan size gönderilecektir. Aşağıdaki açıklamaları da dikkate alınız ;

Cihazımı servise gönderirken nelere dikkat etmeliyim ? :http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?7151-cihazimi-servise-gonderirken-nelere-dikkat-etmeliyim

Teknik Servis İletişim Bilgilerinizi Öğrenebilir miyim ? :http://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?7149-teknik-servis-iletisim-bilgilerinizi-ogrenebilir-miyim

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • sayın yetkili

ilginiz için gerçekten çok teşekkür ediyorum size ve ekibinize. kısa zamanda sorunları çözüyorsunuz.

sizden ricam keşke yapmış olduğum ödemeyi taksitlendirme imkanımda olsaydı.

kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianix

sayın yetkili

ilginiz için gerçekten çok teşekkür ediyorum size ve ekibinize. kısa zamanda sorunları çözüyorsunuz.

sizden ricam keşke yapmış olduğum ödemeyi taksitlendirme imkanımda olsaydı.

kolay gelsin.

Size gönderilen mailde banka hesap numaralarımız mevcuttu. Ancak siz, bize kredi kartıyla ödeme yapmak istediğinizi söyleseydiniz eğer, sizi finans departmanımıza yönlendirerek, taksitli bir ödeme de yapabilirdiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Merhaba,
    25/10/2013 tarihinde n11.com üzerinden incehesap firmasından aldığım Ezcool Smart Ten 10.1" bir tabletim var.

Dün gece açılışta android yazısında takılmaya başladı. Reset ve hard reset, yazılım yeniden yükleme denemelerinden hiç biri başarılı olmadı.

Hard reset atmaya çalışınca bu ekrandan ileri gitmiyor.
     |#|#| Ezcool Tablet Destek Cevaplıyor|#|#|

Yani bu ekranla karşılaştıktan sonra Vol - ' ye basınca seçeneklerin olduğu ekran gelmiyor.

Yeniden yazılım yüklemek içinhttp://forum.ezcool.com.tr/showthread.php?6979-ezcool-smart-ten-update-guncelleme-islemi-adimlari sayfasındaki adımları takip edince, "Volume (+) butonuna basarak tabletinizi Usb kablosu aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayınız ve butona basmayı bırakınız. Resimde de görüleceği üzere “Connected Devices” kısmındaki kutucuk yeşil duruma gelecektir." adımında usb kablosunu bağlayınca cihazı görmüyor, yani ilgili kutucuk yeşil duruma gelmiyor.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.