Şimdi Ara

|#|#| Ezcool Tablet Destek Cevaplıyor|#|#| (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
10.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Delicatessen

Merhaba.
    10 gün önce Samsung Smart Tv aldım.
    Samsung'un kendi telefon ve tabletlerinden tvye ekran paylaşımı özelliği (screen mirroring) var. Ama bazı telefon ve tabletler de ekran paylaştır özelliğini destekliyor ve samsung tvler ile bunu yapabiliyorlar.
    Ezcool MiniPad tabletinde böyle bir özellik var mıdır?

Size de Merhabalar,

Samsung 46es6340 Smart TV ile denedikten sonra, yarın sizi haber etmiş olacağız. Belirttiğiniz uygulama ( screen mirroring ) haricinde başka bir uygulama var ise onu da belirtirseniz eğer ayrıca onu da denemiş oluruz sizin için.

Görüşmek üzere...

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • Ezcool Tablet Destek kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkür ederim.
    Tabletteki ekranı birebir televizyona aktaran samsung allshare cast olayını test ederseniz benim için yeterlidir.
    TV üzerinden screen mirroring ekranına gelince taşınabilir cihazınızdaki ekran paylaşmayı açın diyor. Tablette varsa açınca ekranın birebir kablosuz olarak oraya gitmesi gerekiyor.
  • dark r7940 ile arasında kalmıştım sırf teknik desteği için ezcool alıcam verdim kararımı kullanıcı ile bu kadar ilgilenen bir firma görmedim daha.
    1 hafta içinde bizde bir minipad sahibi olacağız inşallah ana amacımız kpss eğitim videosu seyretmek :D

birde bu alete nereden kılıf uydurabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delicatessen

ilginiz için teşekkür ederim.
    Tabletteki ekranı birebir televizyona aktaran samsung allshare cast olayını test ederseniz benim için yeterlidir.
    TV üzerinden screen mirroring ekranına gelince taşınabilir cihazınızdaki ekran paylaşmayı açın diyor. Tablette varsa açınca ekranın birebir kablosuz olarak oraya gitmesi gerekiyor.

Merhabalar,

Öncelikle belirtmiş olduğunuz uygulama ile ( screen mirroring ) bağlantı yapmaya çalıştık ancak uygulama sadece samsung telefonları ile uyumlu olduğu için herhangi bir bağlantıyı Samsung Smart TV ile gerçekleştiremedik.

Alternatif olarak flipps adlı uygulama ile denedik ve gayet başarılı bir şekilde sonuç aldık. Tabii herşeyden önce sizin kullanma amacınızı da tam bilemediğimizden yorum yapabilmemizde güç şu an itibariyle. Dilerseniz ayrıntıları buradan, kendi forum sitemizden bakabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• Ezcool Tablet Destek kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve uğraşınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

dark r7940 ile arasında kalmıştım sırf teknik desteği için ezcool alıcam verdim kararımı kullanıcı ile bu kadar ilgilenen bir firma görmedim daha.
    1 hafta içinde bizde bir minipad sahibi olacağız inşallah ana amacımız kpss eğitim videosu seyretmek :D

birde bu alete nereden kılıf uydurabiliriz

Merhabalar,

Gerekli açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: daimon45

Arkadaşlar benim tabletteki ışık süzmesinden daha önce bahsetmiştim. İlk başta çok takmamıştım ama rahatsız etmeye başladı. Sanırım bendeki ışık süzmesi normal sayılabilecek değerlerden fazla. Resmi ekliyorum. Bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim? Üsteki ışık süzmesi çok net çıkmamış. Hal böyleyken alttaki ışık süzmesi gayet rahat görünüyor.

Merhabalar,

Tabletiniz bugün servisimize ulaşmıştır. Gerekli incelemer sonucu sizinde dediğiniz gibi fazla sayılacak düzeyde bir ışık sızması olduğundan, tabletinizi yenisiyle değişimini yapmış bulunmaktayız. Değişim sonucu tekrardan gözden geçirerek tarafınıza bugün yollanacaktır.

Tabletiniz tekrardan bugün tarafınıza kargolanmak üzere kargo/sevkiyat departmanımızdadır. Bilginize...

Tabletinizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• Merhabalar, öncelikle minipad'e hayran kaldım fakat pil süresi sıkıntı benim için ekstra pil desteği olan kılıflar varmı acaba buna uygun ? Çok otobüs yolculuğu yapan biriyim 4 saatlik kullanım bana yetmiyor ondan dolayı. Bir sorum daha var boş batarya ne kadar sürede sarj oluyor ? İyi satışlar iyi çalışmalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

quote:

Orijinalden alıntı: daimon45

Arkadaşlar benim tabletteki ışık süzmesinden daha önce bahsetmiştim. İlk başta çok takmamıştım ama rahatsız etmeye başladı. Sanırım bendeki ışık süzmesi normal sayılabilecek değerlerden fazla. Resmi ekliyorum. Bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim? Üsteki ışık süzmesi çok net çıkmamış. Hal böyleyken alttaki ışık süzmesi gayet rahat görünüyor.

Merhabalar,

Tabletiniz bugün servisimize ulaşmıştır. Gerekli incelemer sonucu sizinde dediğiniz gibi fazla sayılacak düzeyde bir ışık sızması olduğundan, tabletinizi yenisiyle değişimini yapmış bulunmaktayız. Değişim sonucu tekrardan gözden geçirerek tarafınıza bugün yollanacaktır.

Tabletiniz tekrardan bugün tarafınıza kargolanmak üzere kargo/sevkiyat departmanımızdadır. Bilginize...

Tabletinizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Derdime çok hızlı bir şekilde yanıt buldunuz. Günümüzde haklıyken bile sizi haksız duruma düşüren veya gösteren servislerin çoğaldığı bir ortamda (şuan telefonum için böyle bir servisle uğraşıyorum) hep bu çizginizde kalmanız dileğimle, çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: katash

Merhabalar, öncelikle minipad'e hayran kaldım fakat pil süresi sıkıntı benim için ekstra pil desteği olan kılıflar varmı acaba buna uygun ? Çok otobüs yolculuğu yapan biriyim 4 saatlik kullanım bana yetmiyor ondan dolayı. Bir sorum daha var boş batarya ne kadar sürede sarj oluyor ? İyi satışlar iyi çalışmalar..

Merhabalar,

Öncelikle ekstra pil desteği sunan kılıf satışımız bulunmamaktadır. Yaklaşık 3-3,5 saat süre ile tabletiniz %100 şarj olmaktadır. Ezcool miniPAD zaten 4 saat gitmemektedir. Yaklaşık 7 saate kadar batarya kullanımı bulunmaktadır. Bu süre tamamen kullanıcıya göre değişkenlik göstermektedir. Ancak birçok cihazınızı çok daha uzun süreli kullanabilmeniz için buradaki gibi bir harici cihaz kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• Tabletim sonunda bugün eline geçti, gerçekten harika bir tablet . İlk izlenimlerime göre kaliteli olduğu kadar, kalitesini gösteren de bir tablet. Dokunmatiği ve menü geçişleri çok akıcı. Helal olsun diyorum. Tesekkur ediyorum, inşallah herhangi bir sıkıntıyla karsilasmamayi ümit ediyorum.
    Ezcool minipad, turkcell vinn modemi destekliyor mu acaba. Destekliyorsa vinn ile internet erisimini nasıl sağlayacağım konusunda yardım eder misiniz. Modemi takınca otomatik olarak algilayacagi yazili, ama olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezcool markası için bu kadar iyi bir teknik destek vermeniz çok güzel. Kaç gündür tablet alıp almama konusunda kararsızdım. Büyük ihtimal alırsam Ezcool markasını alacağım. En sık karşılaşılan sorun olarak batarya sorunu, wifi çekmeme sorunu, bir de tablet yazılımsal veya virüs kaptığında açılmazsa ne gibi işlem yapabiliriz?
    Normal bilgisayarlara format atıp kurtuluyoruz, tablet bilgisayarlarda durum nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sman9815

Tabletim sonunda bugün eline geçti, gerçekten harika bir tablet . İlk izlenimlerime göre kaliteli olduğu kadar, kalitesini gösteren de bir tablet. Dokunmatiği ve menü geçişleri çok akıcı. Helal olsun diyorum. Tesekkur ediyorum, inşallah herhangi bir sıkıntıyla karsilasmamayi ümit ediyorum.
    Ezcool minipad, turkcell vinn modemi destekliyor mu acaba. Destekliyorsa vinn ile internet erisimini nasıl sağlayacağım konusunda yardım eder misiniz. Modemi takınca otomatik olarak algilayacagi yazili, ama olmadı.

Merhabalar,

Öncelikle hayıırlı olsun der, iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Gerekli açıklamaları forum sitemizden öğrenebilir, ayrıca sorularınıza forum sitemizde ilgili bölüme iletmeniz halinde, ekip arkadaşlarımız size kesinlikle yardımcı olacaklardır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

Ezcool markası için bu kadar iyi bir teknik destek vermeniz çok güzel. Kaç gündür tablet alıp almama konusunda kararsızdım. Büyük ihtimal alırsam Ezcool markasını alacağım. En sık karşılaşılan sorun olarak batarya sorunu, wifi çekmeme sorunu, bir de tablet yazılımsal veya virüs kaptığında açılmazsa ne gibi işlem yapabiliriz?
    Normal bilgisayarlara format atıp kurtuluyoruz, tablet bilgisayarlarda durum nasıl oluyor?

Merhabalar,

Satış sonrası destek konusunda oldukça hassas davrandığımızı öncelikle belirtmek isteriz. Android işletim sistemi kullanımı henüz çok yeni olduğundan tablet kullanıcılarının satış sonrası hem tabletlerinin performası/donanımı için hem de android işletim sistemleri için gerekli desteği, yardımı sağlama adına kendi forum sitemizden gerekli tüm açıklamaları, yanıtları, yazılımları bulabileceklerdir. forum.ezcool.com.tr

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• ürünlerinize birer klavyeli kılıf hediye ilave etmeniz mümkün değil mi acaba? Özellikle Minipad 7,9 inç olan modele çok yakışacağını düşünüyorum klavyeli kılıfın.
  • Merhabalar tekrar bir soru sormak istiyorum, tablette ayarlar/uygulamalar da görünen yüklemiş olduğum bazı programlar menü de görünmüyor sorun nedir acaba

• keşke bu sayfayı 6 gün once görmüş olsaydım.
  • Niçin başka marka tablet mi aldınız. İade edin çok olmadıysa, kesinlikle bunu öneririm

• Bu arada ezcool minipad de turkcell vinn modem ile internete baglanabildim.
    Önce vinni bilgisayara takarak pini devre dışı bırakıyoruz
    Sonra tablete takiyoryz tablet otomatik taniyor ve turkcell internet adlı erişim noktasını otomatik olarak oluşturuyor. Ayarlar/kablosuz ağlar/diğer/mobil aglar'a girip sizin turkcell interneti seçmeniz gerekir.
    Bundan sonrası önemli, bu kısmı turkcell iletişim merkeezindekiler bile bilememisti bende vinn içindeki sim kartı telefonumda kullanmanın yollarıni ararken bu forumda sağolsun biri söylemişti ve bu sayede vinn daki kotami telefonumda kullanmaya başladım. Gelelim yapilacak işleme ayarlar/.../mobil aglar'da turkcell internetin kutucugunu seçili yaptıktan sonra, turkcell internet yazısının üzerine tıklayıp ayarlarına giriyoruz ve "internet" yazan apn adını mgb olarak değiştiriyoruz ve sağ üstte şebeke çizgilerinin yanında 3g yazısının çıkmasını bekliyoruz sonra internete girebiliriz. Ayarlar/kablosuz/diğer/veri aktif kutucugunu isaretlemeyi unutmayın tabi.
    Kolay gelsin umarim yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sman9815 -- 29 Kasım 2013; 22:49:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sman9815

Merhabalar tekrar bir soru sormak istiyorum, tablette ayarlar/uygulamalar da görünen yüklemiş olduğum bazı programlar menü de görünmüyor sorun nedir acaba

Değerli Ezcool Kullanıcıları,

Tam olarak hangi uygulama olduklarını (isimlerini) ve bazı ekran görüntülerini bizimle paylaşırsanız eğer, yorum yapabilmemiz daha net olacaktır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.