Şimdi Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.849
Cevap
32
Favori
584.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

24000 tl ye ne yazık ki pazarlıksız. park sensoru taktırdım,karter koruması da taktırıcam yakında.

yaptıgım fiyat ve model arastırmaları esnasında galericilerden gordum ki bu ulkede kriz falan yok. devlet feragat etmis vergiyi azaltmıs, butun firmalar sanki kendileri kampanya yapmıs gibi insanların talebini fırsat bilerek ne indirimi agızlarına alıyorlar ne de donanım konusunda yardımcı oluyorlar. ve ne yazık ki "bu arabayı bu fiyata satıyoruz begenmiyorsan gule gule tarzında" yaklasıyorlar.

yakıt konusunda da karter muhafazasını taktırmaya gittigimde konusurum. insallah olumlu bir degisiklik yasarım bu konuda.
  • cell-im süspansiyondaki takozları aracı ilk alırken servisteki ustaya söyledim oda çıkarttım dedi dıştan görünen bir cisimmi takozlar? 2. si resimleri nasıl ekliycem 3. olarakta aracım 3000 km de yağ çubuğu minimuma inmiş yani yağ istiyor servisede gitmek istemiyorum 1.6 wttc aracıma hangi yağı önerirsin veya önerirsiniz teşkrler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trujan

cell-im süspansiyondaki takozları aracı ilk alırken servisteki ustaya söyledim oda çıkarttım dedi dıştan görünen bir cisimmi takozlar? 2. si resimleri nasıl ekliycem 3. olarakta aracım 3000 km de yağ çubuğu minimuma inmiş yani yağ istiyor servisede gitmek istemiyorum 1.6 wttc aracıma hangi yağı önerirsin veya önerirsiniz teşkrler.

Dışarıda yağ koydurmanız garanti dışı bırakabilir aracınızı. Bu kadar kısa sürede yağ eksiltmesi karterde fln oluşabilecek bir çatlaktan kaynaklanıyor olabilir. Baktırmanızda fayda var. Benim dediklerim o süspansiyonlardaki takozlardı. Dıştan görünüyor mu bilmiyorum:(

Resim eklemek için imageshack sitesine girip resimlerinizi upload ediyorsunuz. Ardından çıkan link listesinden DİRECT LİNK yazanlarını kopyalıyorsunuz. Mesaj yazma kısmında üstte image butonu var oraya bastığınızda [simage][/simage] yazısı çıkar. Bunun içerisine kopyaladığınız linki yapıştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell-im -- 11 Mayıs 2009; 14:32:29 >

• [simage]http://img410.imageshack.us/gal.php?g=290320091320.jpg[simage][/simage]http://yfrog.com/be290320091320jx[/simage]öndeki ızgarayı cuma günü yollayım arabam kırıkkalede
  • hayırlı olsun trujan,kırmızıyla süper duruyor ama resimlerde plakayı sil istersen ne olur ne olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Johnnie -- 13 Mayıs 2009; 14:19:29 >
  • quote:

[simage]http://img410.imageshack.us/gal.php?g=290320091320.jpg[simage][/simage]http://yfrog.com/be290320091320jx[/simage]öndeki ızgarayı cuma günü yollayım arabam kırıkkalede

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları

Araç süper gözüküyor yahu kırmızıda yakışıyormuş : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 13 Mayıs 2009; 16:42:11 >

• arabam biraz kirli ama yoldan geldim.öndeki bu aralıklardan taş giriyor ve klima peteğine ve tertibatına zarar veriyor bende böyle bir çözüm buldum
  • Perşembe günü mucizevi şekilde kimsenin yara almadan kurtulduğu kazada Laccetti 1.6 sx 2005 model aracım perte çıktı işin kötüsü bu kadar ciddi bir kazada airbaglerin hiçbirinin açılmaması. İnanamadım. Allah korudu hepimizi ama araca güvenim 0 a indi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 19 Mayıs 2009; 12:43:59 >
  • 1.si lacetti nin lx diye bir versiyonu yok ama hadi sx demeye çalıştığınızı varsayıyorum
    2.si lacettilerin hiçbir versiyonunda 6 airbag olmadı
    3.sü emin olun arabadaki insanların kurtuluşları mucize değildir airbag ler açılmadığı halde kimse yara almadan kurtulduysanız bu da arabanın ne kadar sağlam olduğunu gösteriyordur (tabi bu airbag lerin açılmamasını affettirecek bir durum değil)
    4.sü bu mesajın karalama amaçlı olduğunu düşünmeden edemiyorum ama yanılıyorsam gerçekten geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cobra41

1.si lacetti nin lx diye bir versiyonu yok ama hadi sx demeye çalıştığınızı varsayıyorum
    2.si lacettilerin hiçbir versiyonunda 6 airbag olmadı
    3.sü emin olun arabadaki insanların kurtuluşları mucize değildir airbag ler açılmadığı halde kimse yara almadan kurtulduysanız bu da arabanın ne kadar sağlam olduğunu gösteriyordur (tabi bu airbag lerin açılmamasını affettirecek bir durum değil)
    4.sü bu mesajın karalama amaçlı olduğunu düşünmeden edemiyorum ama yanılıyorsam gerçekten geçmiş olsun

Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum...
  • Daha msjı okurken kendı kendıme bu kaza yapan arac baska marka model olmasın diye dusundum. bu arada lx model olupta 6 airbage sahıp bir arac varsa Turkıyede degıldır sanırım :D
  • Abuk sabuk konuşup sinirlendiriyorsunuz. Ben Ölümden döndüm. Siz oturup yok o model değil (yanlış yazmışım yukarıda düzelttim) yok başka arabadır abuk sabuk yazmışsınız. Araçta 3 öğretmen arkadaş ve ben ölümden döndüm. Kaza görüntülerini de koyacağım.
    Adam 100km ile bana çarptı ön sol sonrada arka soluma vurdu ve refüje çıkardı. Benimde süratim nerden baksan 70km idi. Refüj alt kısmı komple yardı. Zaten mucize eseri elektrik direğini 10 cm ile ıskalamasaydık öndeki öğretmen arkadaş için hiç iyi olmayacaktı. Hiç bir airbag açılmadı. Aracı kullanırken çok memnundum. Ama böylesine bir kazada airbag açılmıyorsa istediği kadar rahat sürüşü olsun gücü olsun, gözümde değeri kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 19 Mayıs 2009; 12:47:21 >

• Öncelikle geçmiş olsun. Şunu söylemeliyim geçenlerde kuzenim benzer bir kaza geçirdi ona da doblo vurdu ve sizin aracınızdaki gibi hasar vardı, sol ön çamurluk, ayna, tampon komple gitti, ön sol teker yamuldu, araç hareket edemedi. Onunda hiç bir airbagi patlamadı. Araçtan soğumanıza gerek yok. Sağlam çıkmanız bence araba sayesinde olmuş.
  • Çok geçmiş olsun.
  • Sağolun dostlar. İnanın 6 gündür ekstradan yaşıyormuşum gibi geliyor. Eğer sağa (adamın gitmeye çalıştığı yola) direksyonu kırmasaymışım ya o beni ortadan biçecekti yada ben onu. Çok büyük bir kazayı bir öğretmen arkadaştaki sıyrıklarla atlattık çok şükür. Servisteki adama airbaglerin neden açılmadığını sorduğumda yandan darbe geldiği için dedi. Yani çarpışırken nerden çarpacağınızı hesaplamanız gerekiyor güvenliğiniz için Böyle saçma şey duymadım. Yan tarafa sensör koymamışlar anlaşılan Ama sadece yan taraf değil komple alt kısımda yarılmasına rağmen (refüj sağ lastiği patlattıktan sonra tüm şasiyi dağıttı sanırım) açılmaması çok büyük güvensizlik oluşturdu bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 19 Mayıs 2009; 14:59:14 >

• çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten.arabanda galiba 4 hava yastıgı vardı galıba birde.şöyle bir baktıgımda dediğine göre kza buyuk araba en az hasarlar altında kurtulmuşş..hava yastıkları onden vurunca ve yandan çok sert vurunca acılıyor...bıldıgım kdarıyla araban sağlammış bence
  • bildiğim kadarıyla emniyet kemeri takılı değilse airbagler açılmıyor. Büyük geçmiş olsun...
  • Merhaba Lacetti Kullanicilari,

Ben gecen hafta 1.4 WTCC Lacetti Hatcback icin pazarlik yaptim ve bugün itibari ile alimi gerceklestirmek icin vekalet verdim.Ancak proforma faturamda arabamin modeli Lacetti Hatcback "1.4 SX WTCC "diye bir ibare var.internette cok arastirdim.Benim aldigim arabada gövde kiti ve celik alasim jantlar var.Bildigim kadariyla SX modelinde bunlar yok.Zaten buda SX modeli ile WTCC farkini olusturuyor.Ancak WTCC kullanan arkadaslar cok daha iyi bileceklerdir bu ibare normal mi yoksa SX ibaresinde bir yanlislik mi var.SX ile WTCC arasinda ne farkliliklar var bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.Herkese tesekkür ederim.
  • Bu araba WTCC modeli degil mi?
  • Kusura Bakmayin benim alacagim arabada bu ancak dedigim gibi 1.4SX WTCC diye yaiyor proformada herhalde sorun olmaz diye düsünüyorum cünkü benim pazarligim 1.4 WTCC icindi.yardiminizi bekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Nike

quote:

[simage]http://img410.imageshack.us/gal.php?g=290320091320.jpg[simage][/simage]http://yfrog.com/be290320091320jx[/simage]öndeki ızgarayı cuma günü yollayım arabam kırıkkalede

Araç süper gözüküyor yahu kırmızıda yakışıyormuş : )

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.