Şimdi Ara

Wi-Fi Şifresini Nasıl Buluruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıdaki komşudan wifi şifresi istiyorum mükemmel sinyal var verecek tamam ama bilmiyor şifreyi nasıl bulabiliriz ?

demek istediğim modemin şifresimi geçerli oluyor yoksa wi-fi şifresi ayrımıdır ? TTnet'i arayıp öğrenebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur33s -- 7 Haziran 2013; 1:19:01 >

• Bilen birisi cevap verirse makbule geçer
  • çok bekelersin gibi me geliyor eniyisi kendine net al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timur33s

Yukarıdaki komşudan wifi şifresi istiyorum mükemmel sinyal var verecek tamam ama bilmiyor şifreyi nasıl bulabiliriz ?

demek istediğim modemin şifresimi geçerli oluyor yoksa wi-fi şifresi ayrımıdır ? TTnet'i arayıp öğrenebilir mi ?

modem şifresi farklı,WiFi şifresi farklıdır.WiFi şifresini bulmak için,modemin web arayuzune girmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer18

çok bekelersin gibi me geliyor eniyisi kendine net al

yok dostum garanti verecek şifreyi ama pc'den filan anlamıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

Yukarıdaki komşudan wifi şifresi istiyorum mükemmel sinyal var verecek tamam ama bilmiyor şifreyi nasıl bulabiliriz ?

modem şifresi farklı,WiFi şifresi farklıdır.WiFi şifresini bulmak için,modemin web arayuzune girmelisin.

TT'neti arayıp öğrenebilir mi veya Airties modem arayüzde hangi bölüme girip bulabiliriz ?

• quote:

quote:

quote:

TT'neti arayıp öğrenebilir mi veya Airties modem arayüzde hangi bölüme girip bulabiliriz ?

ttnet WiFi şifresi bilmez.web arayuze girdiğinde kablosuz ağlar bölümüne gir.Kablosuz ağ anahtarı diye çıkar.Web arayuzune girişte sorun yasarsan seslen...

• quote:

quote:

quote:

quote:

ttnet WiFi şifresi bilmez.web arayuze girdiğinde kablosuz ağlar bölümüne gir.Kablosuz ağ anahtarı diye çıkar.Web arayuzune girişte sorun yasarsan seslen...

eyvallah dostum

• Timur33s kullanıcısına yanıt
    ttneti ararsan komşumla paylaşcaz deme alamazsın şifreyi
  • Modeme reset atabilir veya backtrack kullarak sifreyi kirabilirsin...Tabii habersiz erisim yapacaksan etik olmadigini belirtmeliyim...
  • ben muhtemelen biliyorum.
    ama telde oldugum icin cok uzun surer yaznak
    bana pm at cevapliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: navti

Modeme reset atabilir veya backtrack kullarak sifreyi kirabilirsin...Tabii habersiz erisim yapacaksan etik olmadigini belirtmeliyim...

detaylı bilgi verebilir misin ? backtrack hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dobblecros3690

ben muhtemelen biliyorum.
    ama telde oldugum icin cok uzun surer yaznak
    bana pm at cevapliyim

Pm'ledim dostum
  • Macbook varsa komşunuzda orda anahtar zinciri ile bakabilirsiniz
    windows 7 varsa wifi ile bağlandığında şifre otomtik girili oluyor şifre girilen yerin yanında şifreyi göster sekmesine tıklayın o zaman şifre görünür oluyor
  • komşunun laptop ı açıp sağ altta wifi bağlantısını gösteren simgeye sağ tıkla, çıkan pencerede özellikler sekmesine gec orda karakterleri göster tikini işaretle şifre odur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomsDay!

komşunun laptop ı açıp sağ altta wifi bağlantısını gösteren simgeye sağ tıkla, çıkan pencerede özellikler sekmesine gec orda karakterleri göster tikini işaretle şifre odur.

laptop kullanmıyor dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DoomsDay!

komşunun laptop ı açıp sağ altta wifi bağlantısını gösteren simgeye sağ tıkla, çıkan pencerede özellikler sekmesine gec orda karakterleri göster tikini işaretle şifre odur.

laptop kullanmıyor dostum

Kablo bağlantısı ile bağlı sanırım. Modemin arkasına 15 saniye reset tuşuna basılı tutarsanız modem arabirimi de wifi şifresi de fabrika ayarlarına geri dönüyor zyxel de, airties ı bilemem
  • web arayüzüne gir 192.168.1.1 ile yada 192.168.2.1 ile bağlan kullanıcı adı şifre sorcak modem ttnetin ise admin şifre ttnet gir modemin içinde görürsün kanlosuz ağ bolümünen işini halledebilirsin.
    modem şifsresini bilmiyorsan modeim arkasından rest at modeme sonra modem arayüzünüe şifresiz girebilirsin.
  • Yeni Üyeyim eğer mesajımla ilgili bir sorun var ise bildirirseniz sevinirim.

Linux kullanıyorsan, aircrack-ng ile kendi router'ının web şifresini 20-40 dakkika arasında kırabilirsin ayarları resetlemeden. Ağa girebilen bir bilgisayar var ise o bilgisayar üzerinden de şifreyi kablosuz ağın adının yazılı olduğu yeri sağ tıklayıp şireyi göster sekmesini tıklayarak görebilirsin.
  • Backtrack bir hack isletim sistemidir. .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.