Şimdi Ara

BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
29.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okullar bitti ders masası alan olur mu acep :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanSen

Evet yazıcı MP230. Tarayıcıda daha kullanmadım, diğer özellikleri bakımındna tatminkar bir yazıcı. Her Bim'e 2 tane gelmiş sabah açılır açılmaz yazıcılar bitti.

http://www.teknopi.com/# Aynı fiyata satıyor zaten aldığım kutunun içindeki kartuşda onlara ait.

Içinden kartuş seti cikiyormu ? Bimdekine baktım kutusunda göstermiyor anlayamadım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Evet yazıcı MP230. Tarayıcıda daha kullanmadım, diğer özellikleri bakımındna tatminkar bir yazıcı. Her Bim'e 2 tane gelmiş sabah açılır açılmaz yazıcılar bitti.

http://www.teknopi.com/# Aynı fiyata satıyor zaten aldığım kutunun içindeki kartuşda onlara ait.

Içinden kartuş seti cikiyormu ? Bimdekine baktım kutusunda göstermiyor anlayamadım ...

aynen cıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 17 Haziran 2013; 16:01:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: B Master

Laptop konusunda HD film izlerken ve basit oyunları oynarken sorun olusturur mu ekran kartı ?

Bir çoğu oyunu bile rahat rahat oynarsın. Film izlerken veya basit oyunları oynarken sorun oluşturacak olan bir ekran kartı artık üretilmiyor kardeş. kafan rahat olsun o konuda...

Piyasa da şu anda bu laptop 1100 - 1050 tl civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Tabi ki çıkıyor.

• Saat almak ıstedım ama kalmamış . Fazla alan yada bulabılen varsa, alabılırım..
  • bitmeyen kartuşlu sistemler tavsiyemdir. ayrıca n11 de pepsi kapağıyla 100 tl üzeri 11 tl indirim, 5 tl de avantajixten gelir. 111 tl olur.

kendi mağazasının linki
    bitmeyenkartuş

n11 linki
    n11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 17 Haziran 2013; 19:31:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

0.75 ml
    6 büyük bardak cay alıyor paşabahçe aida yada kulplu aida ile
     BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN
     BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN

yada 5 bardak paşabahça rayan rahatlıkla doluyor
     BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN[simage][/simage]

ayrıntılı açıklama için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

bitmeyen kartuşlu sistemler tavsiyemdir. ayrıca n11 de pepsi kapağıyla 100 tl üzeri 11 tl indirim, 5 tl de avantajixten gelir. 111 tl olur.

kendi mağazasının linki
    bitmeyenkartuş

n11 linki
    n11

bende firmayı tavsiye ederim aynı firmadan toner dolum tozu aldım
    yanlıs gonderılmıs (samsung yerine brother)
    hemen telafı etmek ıcın eskısını alıp yenısını gonderdıler
    kargo ucretıde odetmedıler
    bursadan guvenılır bır fırma
    takıpcısıler sattıkları malın

• foto mak. alınır mı 169 a?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

Bu Vantilatör bir Harika! Nazar değmezse eğer yaz tatilimin kurtarıcısı olabilir bu alet. Usb gücüyle bu kadar üfleyeceğini hiç tahmin etmezdim açıkçası. Maşallah

Ben de almak istiyorum bizim buradaki BİM'de 4-5 tane var. Ses seviyesi nasıl, fazla değilse yarın alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

Bu Vantilatör bir Harika! Nazar değmezse eğer yaz tatilimin kurtarıcısı olabilir bu alet. Usb gücüyle bu kadar üfleyeceğini hiç tahmin etmezdim açıkçası. Maşallah

Ben de almak istiyorum bizim buradaki BİM'de 4-5 tane var. Ses seviyesi nasıl, fazla değilse yarın alabilirim.

Laptop faninin en düşük seviyeleri gibi, rüzgar sesi var sadece, neredeyse ses yok

• arkadaşlar bugün akşamüstü bimden aldığım s120 hoparlör çalışmıyor, prize takıyorum ama elektrik gelmiyor.. kontrol kalemi ile prizi kontrol ettim, başka prizlerde denedim ama çalışmıyor.

gitsem para iadesi yaparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oslun

arkadaşlar bugün akşamüstü bimden aldığım s120 hoparlör çalışmıyor, prize takıyorum ama elektrik gelmiyor.. kontrol kalemi ile prizi kontrol ettim, başka prizlerde denedim ama çalışmıyor.

Faturası elindeyse gidip değiştirebilirsin veya parayı geri alabilirsin. s120 hoparlörü 3-4 ay önce bende almıştım malzeme kalitesi iyi ama ses kalitesi logiteche kesinlikle yakışmıyor. Logitech farem ne kadar iyi çıktıysa bu hoparlörde o kadar kötü çıktı. 15 tlye aldığım dandik snopy hoparlör bundan daha güçlü ve daha fazla ses veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: oslun

arkadaşlar bugün akşamüstü bimden aldığım s120 hoparlör çalışmıyor, prize takıyorum ama elektrik gelmiyor.. kontrol kalemi ile prizi kontrol ettim, başka prizlerde denedim ama çalışmıyor.

Faturası elindeyse gidip değiştirebilirsin veya parayı geri alabilirsin. s120 hoparlörü 3-4 ay önce bende almıştım malzeme kalitesi iyi ama ses kalitesi logiteche kesinlikle yakışmıyor. Logitech farem ne kadar iyi çıktıysa bu hoparlörde o kadar kötü çıktı. 15 tlye aldığım dandik snopy hoparlör bundan daha güçlü ve daha fazla ses veriyor.

fatura var. muhtemelen benden önce biri alıp sorunlu olduğunu belirtince tekrar satmaya çalışmışlardır ve alan o şanssız ben olmuşumdur.. yarın gidip derhal iade edeceğim, cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

foto mak. alınır mı 169 a?

yok mu hiç yorum?
  • aldıgım ıkı bısıkletten tekını sıkıntısız bı sekılde ıade ettım. bu konuda basarılılar
  • quote:

quote:

foto mak. alınır mı 169 a?

yok mu hiç yorum?

1sene once bimden casio fotograf makinesi almistim cekim kalitesi hosuma gitmeyince iade etmistim siz yinede alin begenmezseniz iade hakkiniz var sonucta fisinizi kaybetmeyin kutuyu yirtmayin nakit odeme yapin para iadenizi yaparlar o zaman.
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    kredi kartına da iadeyi sıkıntısız yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfrost

kredi kartına da iadeyi sıkıntısız yapıyorlar

kredi kartina iade yapmiyorlardi yeni mi basladilar bu ise?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.