Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Bende bu tvden almak istiyorum. Tek isteğim usbden mvk videolarını oynatması. Bu modelde .mkv videolarını oynatıyor mu usbden ?

Mkv yani 3D bluray flimler dimi başkan ben izliyorum sorun yok kendi playerinde şuan açamadığım flim olmadı başarılı.

USB den izliyorsunuz dimi ? Flash bellek veya harici hdd ile ?
  • quote:

quote:

quote:

Bende bu tvden almak istiyorum. Tek isteğim usbden mvk videolarını oynatması. Bu modelde .mkv videolarını oynatıyor mu usbden ?

Mkv yani 3D bluray flimler dimi başkan ben izliyorum sorun yok kendi playerinde şuan açamadığım flim olmadı başarılı.

Ben 2 sinden de izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.teknosa.com/urunler/119961925/lg-42la660s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go?term=119961925

Bu nasıl kampanya arkadaslar alınır mı ? okey derseniz hemen alıcam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crw1928

http://www.teknosa.com/urunler/119961925/lg-42la660s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go?term=119961925

Bu nasıl kampanya arkadaslar alınır mı ? okey derseniz hemen alıcam :D

altındaki monitörü yeni gördüm :D süpermis akıllı kumandası da var. bence süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

quote:

quote:

quote:

Ben 2 sinden de izliyorum

Ben 500 GB 2,5" HDD ile izledim birde 1TB 3,5" HDD tabi bunlar taşınabilir HDD'ler
  • Peki birde şunu sorayım (çok soru sordum ama)

Bu tv ile birlikte şu alttaki buleray 4k playerı alsam bu tvde görüntü artışı sağlar mı ? Bu tv fullhd ekranı var mesela bu player ile film oynatsam tvde görüntü kalitesi 4k gibi olur mu ? Yoksa bu player için 4k tv mi gerekir

http://www.teknosa.com/urunler/110130585/sony-bdps790b-3d-4k-wifi-blu-ray-player
  • quote:

Peki birde şunu sorayım (çok soru sordum ama)

Bu tv ile birlikte şu alttaki buleray 4k playerı alsam bu tvde görüntü artışı sağlar mı ? Bu tv fullhd ekranı var mesela bu player ile film oynatsam tvde görüntü kalitesi 4k gibi olur mu ? Yoksa bu player için 4k tv mi gerekir

http://www.teknosa.com/urunler/110130585/sony-bdps790b-3d-4k-wifi-blu-ray-player

Teknik bilgilerime dayanarak söyleyeyim.
    Mümkün değil çünkü 4k desteği olmayan bir tv de teknik oöarak gerçek 4k olmaz

• Bende bu ürünü yarın almayı düşüyorum arkadaşımın tavsiyesi üzerine.. Benim sorum su tvler hakkında pek bir bilgim yok bu akıllı kumanda denilen nedir kutuda cıkmıyormu? elimde hd kutulu d-smart akıllı kumandası var bunla eşleşirmi o, birde hareket sensörü varmı bu tvnin nasıl kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samethizm -- 24 Aralık 2013; 23:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostBey

Öncelikle inceleme güzel olmuş teşekkürler.Bende bu televizyonu bugün sipariş verdim.Acaba bilgisayara bağlayıp Crysis 3 vs. oyunları oynayabilir miyim ? Yoksa lag titreme vs. sorunlar olur mu ?

Hdmi kablon hizli olsun dandik bisi alma gecikme yasarsin

• Arkadaşlar burası yerimidir bilmiyorum ama cevaplarsanız sevinirim. Sizin izlediğiniz belgesel kanalları var mı bende yaban tv var. Binada merkezi sistem var var mı sizin izlediğiniz bi yayın paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Orijinalden alıntı: GhostBey

Öncelikle inceleme güzel olmuş teşekkürler.Bende bu televizyonu bugün sipariş verdim.Acaba bilgisayara bağlayıp Crysis 3 vs. oyunları oynayabilir miyim ? Yoksa lag titreme vs. sorunlar olur mu ?

Hdmi kablon hizli olsun dandik bisi alma gecikme yasarsin

oyun modunda bağlarsan sıkıntı yok. wot, pes ve battlefield sorun çıkarmıyor.
  • Usb' den film izlerken ekranı kaplamıyor filmin altında üstünde siyah yerler kalıyor. Filmi nasıl tam ekran yapabilirim.
  • arkadaşlar son güncellemeden sonra 1 tb usb 3.0 harici diskimi sadece ilk portta çalıştırıyor. bu demek ki usb 3.0 desteği 620s e de gelmiş olabilir mi . zira 2. veya 3. usb porta taktığımda bu diski 1 . usb porta takmam gerektiğini yazıyor bilgisi olan var mı versiyon 4.22
  • bu dosya biçimini desteklemiyor hatası dosya TimeScapes.2012.1440p.WEB-DL.AAC2.0.mp4 2560 x 1440
    çalıştırma ihtimalimiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: drdonanım

arkadaşlar son güncellemeden sonra 1 tb usb 3.0 harici diskimi sadece ilk portta çalıştırıyor. bu demek ki usb 3.0 desteği 620s e de gelmiş olabilir mi . zira 2. veya 3. usb porta taktığımda bu diski 1 . usb porta takmam gerektiğini yazıyor bilgisi olan var mı versiyon 4.22

Bende USB 3.0 HDD kutusu vardı içine 7200 rpm 500 GB Sata HDD taktım her portta çalışıyor port seçmiyor. Kutu Toshiba'nın kutusu. Tv'nin gücelleme versionu kaç bilmiyorum. İnternetten en son hangi güncellemeyi verdiyse o yüklü.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben bu tv'yi dün Teknosa'dan aldım. Kutuyu kendim eve getirdim. Kurulumunu gerçekleştirdim. Tüm aksesuarlar tam ve tv sağlıklı bir biçimde çalışıyor. Bu saatten sonra illa ki servisi çağırmam gerekiyor mu kurulum hikayesi için ?

ÇAğırmasam misalen 6 ay sonra tv'de bir problem olduğunda servise işim düşerse bana neden servise kurulumunu yaptırmadınız gibi bir şey söylerler mi ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben bu tv'yi dün Teknosa'dan aldım. Kutuyu kendim eve getirdim. Kurulumunu gerçekleştirdim. Tüm aksesuarlar tam ve tv sağlıklı bir biçimde çalışıyor. Bu saatten sonra illa ki servisi çağırmam gerekiyor mu kurulum hikayesi için ?

ÇAğırmasam misalen 6 ay sonra tv'de bir problem olduğunda servise işim düşerse bana neden servise kurulumunu yaptırmadınız gibi bir şey söylerler mi ?

Kurmak zor birsey degil ama keske servise kurdursaydiniz. Cihaz kusurluysa servis alir degistirirdi. Ama cihaz da sorun yoksa problem olmaz. servisi cagirin onlar bakarlar duzgun kurulmus mu diye. Sonra belgeni kaseler giderler. Sıkıntı cıkarmaz sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 1 Ocak 2014; 17:30:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben bu tv'yi dün Teknosa'dan aldım. Kutuyu kendim eve getirdim. Kurulumunu gerçekleştirdim. Tüm aksesuarlar tam ve tv sağlıklı bir biçimde çalışıyor. Bu saatten sonra illa ki servisi çağırmam gerekiyor mu kurulum hikayesi için ?

Kurmak zor birsey degil ama keske servise kurdursaydiniz. Cihaz kusurluysa servis alir degistirirdi. Ama cihaz da sorun yoksa problem olmaz. servisi cagirin onlar bakarlar duzgun kurulmus mu diye. Sonra belgeni kaseler giderler. Sıkıntı cıkarmaz sonra

Anladım hocam teşekkür ederim. Aslında haklısınız ama sabredemedim işte. Açıp yaptım kendim. :) Bugün müşteri hizmetlerini aradım kurulum için. Yarın servis gelir dediler. Bakalım dediğiniz gibi olacak sanırım imzayı atıp giderler diye düşünüyorum ben de..

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    İyki kusurlu cikmamis cihaz. Hayirli olsun.

• blurskyline kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Sağ olasın..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.