Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kannallar arasi yavas gecislerden sizce rahatsiz edici mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

Bu kannallar arasi yavas gecislerden sizce rahatsiz edici mi??

Bana göre edici.
    Ama çok fazla tv izlemediğim için katlanabiliyorum.
  • hannibal kullanıcısına yanıt
    tv hariç herşeye sorun arıyorlar <

lg de çok fazla kapanıp açılma sorunu var ... kronik sorun ....bende lg monitör var kapanıp açılıyor , power saving mode yapıyor ... deli eder adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

lg de çok fazla kapanıp açılma sorunu var ... kronik sorun ....bende lg monitör var kapanıp açılıyor , power saving mode yapıyor ... deli eder adamı

2 gün oldu hala servisten gelmediler, geldiklerinde bakalım neye bahane bulacaklar merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

quote:

2 gün oldu hala servisten gelmediler, geldiklerinde bakalım neye bahane bulacaklar merak ediyorum.

benim tv serviste. aynı sorunla. kendiliğinden kapanıp, açılıyor.

hakkaten kronik sorun demek ki.. tüh..

umarım çözüm bulurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

quote:

benim tv serviste. aynı sorunla. kendiliğinden kapanıp, açılıyor.

hakkaten kronik sorun demek ki.. tüh..

umarım çözüm bulurlar.

kaç gündür serviste? cihazı alalı ne kadar olmuştu?

• temmuzda aldım tv yi..

geçen perşembe aldılar galiba servisten
  • benim kargom da bugün geldi ve tv nin hızından gayet memnun kaldım özellikle samsung smartlara göre daha seri işlem yapabiliyorsunuz. kanal geçişleri de hiç fena değil ama uydu araması biraz yavaş gibi sanki. herneyse pişman değilim umarım kronik bi sorunu çıkmaz

Pişman değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: snurce

benim kargom da bugün geldi ve tv nin hızından gayet memnun kaldım özellikle samsung smartlara göre daha seri işlem yapabiliyorsunuz. kanal geçişleri de hiç fena değil ama uydu araması biraz yavaş gibi sanki. herneyse pişman değilim umarım kronik bi sorunu çıkmaz

Pişman değilim

Ürün bugün geldi ve pişman değilim diyorsun.

Büyük konuşma.

Umarım kronik sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: snurce

benim kargom da bugün geldi ve tv nin hızından gayet memnun kaldım özellikle samsung smartlara göre daha seri işlem yapabiliyorsunuz. kanal geçişleri de hiç fena değil ama uydu araması biraz yavaş gibi sanki. herneyse pişman değilim umarım kronik bi sorunu çıkmaz

Pişman değilim

Ürün bugün geldi ve pişman değilim diyorsun.

Büyük konuşma.

Umarım kronik sorun çıkmaz.

Ben teledünyayı hd olarak modül ile kullanıyorum ve kanal geçişlerinde sorun yok gayet seri bahsettiğiniz yavaşlık uydu kullanımındamı var ? Bu arada başınıza gelen sorun kronik değilde elektronik şanssızlığı bence umarım servis çözer, Bende tüm güncellemeleri yaptım şu an sorunsuz çalışıyor pişmanlığın aksine çok başarılı bir cihaz
  • Ben de almış bulunuyorum..Yarın servis gelecek.Paint renkler ayarlandı ,kaydedildi..Yarın pixel testi için işe yarar..
    Başka ne yaptırmak şart servis elemanı var iken ?
  • TruMotion özelliği diye bir şey varmış meğer.Görüntü hızlı hızlı geçiyordu ,diyordum gariplik var ben de Hz ayar menüsünü bulamadım başka yerleri kurcaladım Resim sekmesinden Motion çıkıverdi kapalı dedim düzeldi.
    Siz hangi ayarda kullanıyorsunuz ?
    Hz ayar menüsüne nasıl ulaşabilirim?
  • tru motion özellik usb den oynatılan videolarda da devre dişi / aktif yapılabiliyormus.Bu çok iyi..
    Ayrıca sanırım Eşitle kısmından altyazı senkron ayarlanıyor ki bu özelliğe yuh diyorum ! harika yani.
    Hemen alt sekmesinde büyük küçük ve renk ayarları var
  • +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

Televizyonu az önce bende sipariş verdim, inşallah soruzsun kavuşurum.

Teknosadan ; LG 32LA620S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV + 4x 3D gözlük + LG AN-MR400 SİHİRLİ KUMANDA : 1.099 TL / Axess 12 Taksit ile aldım + 100 TL Hediye çekide verdiler

http://www.teknosa.com/urunler/119961691/lg-32la620s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go

Televisyon geldi ve servis krulumunu yaptı. Servise ölü piksel testi yaptırmayı unuttum ve daha sonradan 1 tane ölü piksel olduğunu farkettim. Siyah veya koyu renklerde beyaz yada açık yeşil gibi bir piksel cansız duruyor ve çok sorun olmasada kafaya takılıyor. Bunun içine yapabilirim ? LG'de ölü piksel garantisi varmı ?
  • Olması lazım..Arayıp sorun ,bayram sonrası.

Tv de film izlerken diyaloglar kısık ses geliyor.Hangi ayarı yaptımsa tatmin olmadım..Ses ayarı hangisi olmalı ?
    Ayrıca ; youtube izlerken kapattım,açtım sonra girememeye başladım.Youtube erişim sağlanamıyor uyarısı vermekte ?
    Yine youtube da görüntü ayarları çıkmıyor.yani 480p/720p/1080p gibi ayarlamalar yapılamıyor ? Neden acaba ?
  • Takip
  • Merhaba arkadaşlar.

3 sene önce LG 42" 5500 serisi LEd Tv aldım aldıktan 2 ay sonra falan tv kendi kendine kapanıp-açılıyordu. Servise gitti, serviste TV normal çalışıyormuş bir sorun bulmadılar TV'ye geri getirdiler kurdurlar. Tv'yi açtım baktım hakkaten hiçbir sorun yoktu :s nasıl oldu anlamadım.

Oturma odası için 32LA620S tv aldım TV'nin HD uydu alıcısı gerçekten çok iyi geldi bana salondaki 42" ayrı SD uydu alıcısı var, görüntü gerçekten çok kötü. İlk fırsatta HD uydu alıcısı alacam. ;Yalnız Wireless çekim gücü çok düşük :S aynı yerden galaxy S3 telefonum bile wireless'e bağlanıyor :S

Neyse Uydudan kanalları tarattım kanal listesinde CNN Türk var lakin kumandadan Program tuşu ile yukarı aşağı yapınca kanal çıkmıyor o kanalı atlıyor. Ama kanal listesinden kendim bulup seçince açıyor.
    Ayrıca bu CNN Türk kanalı, kanal listesinde silik görünüyor, bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilen varmı arkadaşlar.?
  • quote:

quote:

Televizyonu az önce bende sipariş verdim, inşallah soruzsun kavuşurum.

Teknosadan ; LG 32LA620S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV + 4x 3D gözlük + LG AN-MR400 SİHİRLİ KUMANDA : 1.099 TL / Axess 12 Taksit ile aldım + 100 TL Hediye çekide verdiler

http://www.teknosa.com/urunler/119961691/lg-32la620s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go

Televisyon geldi ve servis krulumunu yaptı. Servise ölü piksel testi yaptırmayı unuttum ve daha sonradan 1 tane ölü piksel olduğunu farkettim. Siyah veya koyu renklerde beyaz yada açık yeşil gibi bir piksel cansız duruyor ve çok sorun olmasada kafaya takılıyor. Bunun içine yapabilirim ? LG'de ölü piksel garantisi varmı ?

Geçmiş olsun. Ben de olsam takacağım için takma diyemeyeceğim.

Keşke ölü piksel testi yapmasa idin. İnan izlerken görmezdin, kafana da takılmazdı.

Ben alırken ölü piksel testi yapmadım. Daha sonra kendim üstün körü yaptım. Belki de vardır ama çok dikkatli bakmak istemedim. Böyle çok daha iyi.
  • Arkadaşlar TV'yi nete bağlayıp güncelleme yapan varmı?
    Ben bir tane güncelleme yaptım kısa sürdü. Güncellemeden sonra 570 MB'lık yeni bir güncelleme daha buldu bunu güncellemedim.
    Bu nedir bilen varmı 570 MB?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.