Şimdi Ara

en iyi su arıtma cihazı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
63.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkürler teacher 47 dediğim gibi suyun tadını denemeden almak olmaz öyle bi imkanımız olsa iyi olurdu firmayla görüşmemde cihazı alıyorsunuz servis gelip kuruyor analıizlerini yapıyor beğenmezseniz iptal edebiliyosunuz dedi ama iş oraya kadar gelsin yok arkadaşım ben bunu beğenmedim alın götürün demek olmaz biraz daha araştırayım o zaman yapcak bişey yok :)
  • ekolione E kullanıcısına yanıt
    daha ne yapsınlar hocam :) alın kullanın 1 hafta begenmezseniz iade edin diyorlar başka ne yapılabilinirki ? denemeden nasıl anlıyabileceksiniz ? sizi çok karamsar ve çekimser gördüm size ben bile yardım edemem :) soyle yapabilirsiniz belki oturdugunuz semti soyleyin mutaka o semtte o modelden alan musterileri vardır gidip suyundan icebilirsiniz.
    ayrıca begenmezseniz soz veriyorum kendimi suresiz banlıyacam
  • sn techer 47 beni ikna ettiniz yada şöyle diyim yoruldum artık istanbul delux modelinin siparişini biraz önce geçtim sanırım ürün yarın elime ulaşır .inşallah beğenirimde kurtulurum artık bu karamsarlıktan yada sizin banlanmanızdan :)ürün geldiği zaman burdan paylaşırım sonuçlarını hayırlısı ...
  • Hayirlisi insallah banada ayni fiyata geldi fakat 6 filitre degil 3 dediler :( bunu keske bastan yazsaydinizda ona gore gardimizi alsaydik :) neyse su iyi ciksinda gerisi bos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    aynen cihazı hediyesi icin degil su kalitesi icin aldığımız icin onceligimiz memnuniyet olmalı aradan 2-3 gun gectikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz
  • Nerede ima ediliyor ben göremedim.Yalnız şöyle birşey var, firmanın referanslarına baktığımda turizm kısmında Kuşadasında bulunan Aqua fantasy otel deniz arıtması referans gösterilmiş.Orada çalışan yetkili bir arkadaşıma sordum bu firma dan memnun musunuz diye.Bana geri dönüşünde böyle bir firmayla çalışmadık Esli diye bir firma dedi önemsememiştim ama sanırım vardır açıklamaları.
  • arkadaslar sizin gunluk su tuketim miktarınız ne kadar ? bizim 2 damacanaya yakın gidiyor (dısardan alırken 1 damacana idi ama koklaya koklaya kullanıyorduk bitmesin diye )
  • laborant1453 L kullanıcısına yanıt
    kışın 1 damacananın da altına düşüyor @laborant1453
    ama yazın bizimde 2 ye yaklaşıyor hele ki misafir geldiginde mutfak ihtiyaclarıyla beraber yemegidir bardaklarıdır derken 2-3 damacanayı buldugu oluyor
    rica etsem siparişinizden sonraki hizmet kalitesi ve cihazın su kalitesi tadı hakkında bizimle goruslerinizi paylasırmısınız izmirden almayı dusunen arkadaslar icin referans teskil eder. tşk ederim.
  • dexter- D kullanıcısına yanıt
    al benden de o kadar yazın cok su tuketiyoruz kışın daha az istahlı oldugumuz icin tuketim azalıyor haliyle
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    izmir için soyle bir uygulamaları var. siparişi geciyorsun örneğin ben salıydı sanırım aldıgımda carsamba kargom elime ulastı sabah 10-11 gibiydi servis istedim 2-3 sularında geldi servis onlardan rica ettim su sebilim varda orayada bir hat cekmelerini istedim 4-5 metrelik bir hortumla 2. çıkışı su sebiline verdiler şu anda hem arıtmanın muslugundan hemde sebile bagladıkları hat ile iki yerdende faydalanabiliyorum. extradan bi ucret alırlar diye bekledim ama sagolsunlar sebil icin kullandıkları malzeme ve iscilik icin ucret almadılar su sebili olanlar benim gibi kullanabilirler
  • dexter- D kullanıcısına yanıt
    bazen bana soranlar oluyor 8 aşamalı delüx yada vip modelimi yoksa arıtmalı su sebili mi diye
    arıtmalı su sebili kullanım yonunden daha pratik cunku suyu direk sogutup yada ısıtıp veriyor ama gel gorki su kalitesi malesef bir delux yada vip modeli kadar kaliteli olmuyor cunku arıtmalı su sebilleri 5 aşamalı digerleri 8 asamalı oluyor 5 aşamalı bir arıtma cihazının su kalitesi ile 8 aşamalı su arıtma cihazının kalitesi arasında malesef cok fark var.
    minerel filtresi olsun pf (alkalin) filtresi infrared filtresi bunların hepsi elzem olan ve olmazsa olmaz filtreler. dolaysıyla en mantıklısı tezgah altı almak ve varsa sebilin sebile hat cekip aynı anda iki yere su çıksını vermek
  • Cumartesi günü montajı oldu bizim cihazın.Kargoda epey sıkıntı yaşadım yanlış adres vs vs..Servis ilgilendi sağolsun da şu sebil işini yapacaktık bizden 100 tl fark istediler.Yeri tam ayarlayamadığımız için sonra dedik iyiki de demişiz.Hangi servis bu ücret almayan.Bizim Karşıyaka servisi ilginç geldi.
  • altınyunus A kullanıcısına yanıt
    keske firmayı arasaydınız ucret konusunda yardımcı olurlardı ama 100 tl istediklerine gore baya bi emek gerektiren bir durumu var mutfagın
  • Su arıtma cihazı babamların var. İhlas gibi bir firmadan alsalardı, 6 ayda bir adamlar gelip filtre vs. takip diyorlar. Bizimkiler sürekli yok filtresi gelimyor, yok gemide yüklü ülkeye giriş yapmadı uğraşıp durdular yıllarca. Şimdi firma el değiştirdi de az buçuk ilgileniyorlar sağolsunlar. Siz siz olun bu arıtma piyasasında marka olmuş yada kişi olarak isim yapmış kişilerden şaşmayın. Üç beş kuruş ucuz alırsınız sonra uğraş dur.
  • qbvokal kullanıcısına yanıt
    sizin ihlas arıtma cihazınız varmı? kullanıyormusunuz ? servisi hakkında ne kadar bilginiz var ?
  • qbvokal kullanıcısına yanıt
    şimdi ihlasın servisi hakkında yasanmıs ve sahit oldugum bir cok olay anlatırım da (sikayetvar.comdakilerden hic bahsetmiyecem bile) etik olmaz konu dagılmasın sorunsuz kullanmaları dilegiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

şimdi ihlasın servisi hakkında yasanmıs ve sahit oldugum bir cok olay anlatırım da (sikayetvar.comdakilerden hic bahsetmiyecem bile) etik olmaz konu dagılmasın sorunsuz kullanmaları dilegiyle.

Ben gördüğümü söyledim, bu konuda da uzman biri değilim sadece kullanıcı yorumudur benimkisi. Sorun yaşamış olanlar olabilir onları ben bilemem tabi ki. Önemli olan buradaki insanlara gördüğümüz bildiğimiz şeyleri aktarmak. İyi forumlar dilerim...
  • altınyunus A kullanıcısına yanıt
    filtreler daha yeni hocam 1 hafta kullanmanız gerekiyor tam oturması icin tatlandırıcı filtre hindistan cevizi zozunden (coconat filtre) oldugu icin ygalı gibi bir izlenim verir zararlı birsey degil sadece baslarda post karbon denilen tatlandırıcı filtre suya basta yogun bi katkı yapar birkac gune normale doner acımtıraklıkta keza oyle o da alkali filtreden kaynaklanır o da aynı sekilde birkac gun icinde olması gereken seviyeye gelir tum cihazlarda bu sekildedir telaş etmeyin :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.