Şimdi Ara

en iyi su arıtma cihazı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
63.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 kişilik bir aileyiz çocuklar 4 ve 7 yaşlarında istanbulda ikamet ediyoruz tavsiye edebileceğiniz en iyi en kaliteli servisi olan garantilitadı güzel ( çok mu şey istedim : ) kısacası fiyat / performans olarak tavsiye edebileceğiniz önerebileceğiniz bir su arıtma cihazı var mı arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AYIN KARANLIK YÜZÜ

quote:

Orijinalden alıntı: laborant1453

quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

quote:

4 kişilik bir aileyiz çocuklar 4 ve 7 yaşlarında istanbulda ikamet ediyoruz tavsiye edebileceğiniz en iyi en kaliteli servisi olan garantilitadı güzel ( çok mu şey istedim : ) kısacası fiyat / performans olarak tavsiye edebileceğiniz önerebileceğiniz bir su arıtma cihazı var mı arkadaşlar ?

nerde ikamet ettiğinizi soylerseniz yardımcı olmaya çalışacam hocam

istanbulda Avrupa yakası (byrampaşa)

ihlasın su arıtma cihazlarını oldukça methetti.ücretsiz eve tanıtım da yapıyorlarmış.isterseniz değerlendirmeye alabilirsiniz.

aman aman eksik olsun cok arastırdım kimse memnun degil hala 5 asamalı cihazlarını satıyorlar nerdeyse 15 yıldır aynı modeli satıyorlar ustelik piyasa fiyatının 4-5 kat ustunde bir fiyatla

şikayet var ihlas
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4 kişilik bir aileyiz çocuklar 4 ve 7 yaşlarında istanbulda ikamet ediyoruz tavsiye edebileceğiniz en iyi en kaliteli servisi olan garantilitadı güzel ( çok mu şey istedim : ) kısacası fiyat / performans olarak tavsiye edebileceğiniz önerebileceğiniz bir su arıtma cihazı var mı arkadaşlar ?

ihlasın su arıtma cihazlarını oldukça methetti.ücretsiz eve tanıtım da yapıyorlarmış.isterseniz değerlendirmeye alabilirsiniz.

aman aman eksik olsun cok arastırdım kimse memnun degil hala 5 asamalı cihazlarını satıyorlar nerdeyse 15 yıldır aynı modeli satıyorlar ustelik piyasa fiyatının 4-5 kat ustunde bir fiyatla

şikayet var ihlas

keyfin bilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şikayet var ihlas

keyfin bilir

bimde 8 litrelik su 1.25 tl filitreye falan gerek yok.
  • @laborant1453 isterseniz imzamdaki konuya bir goz atın orda tavsiyelerim uzerine alıp kullanan uyeler var hem yorumlarına ulasabilirsiniz hem de onlara ulasmaya calısın son durumu onlardan ogrenmeye calısın genel duruma bakarsınız herkes memnunsa sizde istanbul delüx 2013 modelini kullanabilirsiniz şikayet eden yahut memnun olmayanlar varsa baska markalara goz atabilirsiniz.
  • quote:

@laborant1453 isterseniz imzamdaki konuya bir goz atın orda tavsiyelerim uzerine alıp kullanan uyeler var hem yorumlarına ulasabilirsiniz hem de onlara ulasmaya calısın son durumu onlardan ogrenmeye calısın genel duruma bakarsınız herkes memnunsa sizde istanbul delüx 2013 modelini kullanabilirsiniz şikayet eden yahut memnun olmayanlar varsa baska markalara goz atabilirsiniz.

ürünü bilmem ama bu kadar detaylı açıklama yazan baska site bulamadım şimdilik 7-8 marka bi 10-15 tanede site gezdim dogrusu her ayrıntıdan bahsetmeleri hosuma gitti . tavsiye ettiginiz urunde kafama yattı ama biraz daha arastıracam.
    Artı tarafları: internette urunle ilgili bir sikayetin olmaması+ucretsiz kargo ve montaj hizmeti+ bu forumda bu modeli alanların olumsuz bir gorus bildirmemeleri.
    şimdilik yorumlar iyi ama yinede birkac kisiye daha danısıp oyle karar vermek istiyorum malum evde kucuk yasta cocuklar var alırken 2 kez dusunmek durumunda kalıyoruz içim tamamen rahat olsun istiyorum gerci bazende fazla uzatmamak lazım diyorum :)
    ama en cok @candogan62 adlı uyenin (yanlıs hatırlamıyorsam beyaz esya ve kucuk ev aletleri bolumunde herkes ondan fikir alıyor) o da bu cihazı almıs memnun kalmıs birde birkac doktor arkadasa rastladım alıp kullanan.son olarak İTÜ den bir hoca var kullananlar arasında ona ulasmaya calısıyorum geri bildirimleri buraya yazarım.
    başka marka/model tavsiye etmek isteyen olursa burdan paylasabilir tum secenekleri gormek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laborant1453 -- 3 Haziran 2013; 1:32:19 >
  • Arkadaşlar evimize gelip kurdular üstelik piyasa fiyatının yarı fiyatınahttp://izmirsuaritmacihazlari.com/ bu da internet sitesi çok memnun kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/7-asamali-tezgahalti-pompali-su-aritma-cihazi-88048763?id=88048763 şu cihaz nasıl türksu pahalı geldi 850lira bir cihaza verilmez.

çok iyi fiyat LAKİN!!
    resme iyi bakarsanız Turksu firmasının sayfasından copy/paste yapıldıgını ve markanın ustunun paintte silindigini anlarsınız :) olacakları soylim:
    size Turksu gosterir Xsu marka bi cihaz yollarlar ne iduğü belirsiz kim bilir nasıl bir kalitede
    daha önemli olan ise arkanızda bir firma desteği olmayacak simdiye kadar tavsiye ettigim ve tavsiyemle urun alan 100 den aşkın uye var sitede ama tek bir sikayet göremezsiniz cunku servisleri 7-24 arı gibi calısıyor hos gerci urunleride saglam olunca servislere pek iş dusmuyor. yedek parca deseniz ucretsiz bire-bir degistiriyorlar işin özü: macerayı seviyorsanız fiyat güzel , sağlamcı ve titiz birisiyseniz aklın yolu bir.

bu arada aklıma gelmisken Turksuyu aradıgınızda donanımhaberden arıyoruz deyin bizim foruma özel indirim yapıyorlar (herkese soylemeyin ) delüx modelini alamayanlara tavsiyem 7 aşamalı multivitaminli sistemi tercih edebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 17 Temmuz 2013; 14:04:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesdi

Ankara'da yaşıyorum, bilen bilir, Kızılırmak'tan boru çekti belediye. Ağır metaller ve fabrika atıkları olan suyu şebekeye habersiz olarak ara sıra veriyor. Mikroplar, virusler, tortular, kireç bir sekilde uzaklaştırılabiliyor sudan ama ağır metalleri sudan uzaklaştırabilen bir arıtma cihazı var mıdır ?

şöyle bir model gözüme çarpmıştı siteyi incelerken tabi ben istanbulda ikamet ettiğim için delüx modelini aldım ama sanırım sizin almanız gereken model bu olsa gerek Ankara bi göz atın isterseniz
  • altınyunus A kullanıcısına yanıt
    bmb yi bende zamanında arastırmıstım ama bunları v.b sikayetleri arkadas cevremden gordukten sonra vezgectim

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/33768
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.