Şimdi Ara

ilk kez arba alcağım jetta 1.2 tsı comforlıne mı 1.6cıvıc elgance mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 45 bin liraya kadar bütçem var ilk kez araba alacağım acemi bir şoförüm. şimdi almak istediğim iki model var jetta 1.2 tsı comfortlıne dsg ve honda cıvıc 1.6 elegance. arabada aradığım ilk özellik acemi olmam dolayısıyla dayanıklılık güvenlik. ikinci özellik otomatik olması. 3. özellik yakıt 4. özellik donanım. yardımlarınızı bekliyorum.

unutmadan 115 kilo ve 185 boyda olduğum için genişlikte önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramzanyak -- 30 Mayıs 2013; 16:50:08 >

• Dsg biraz problemli hondanın otomatiği daha sağlam,bagaj hacmi daha büyük.Golf'ün iste sürüş özellikleri biraz daha iyi.Madem acemisiniz size tavsiyem civic olur daha sorunsuz bir araç ve servis kalitesi olarak vwden daha iyiler.Benzinden çok bıkarsanız lpg uygulatma şansınız da var tsi için bu söz konusu değil malesef
  • aslında auris ve golf cezbediyor beni ama malum benim hacim geniş onlarda rahat edemem gibi geliyor yorumları bekliyorum
  • Auris gayet geniş araçtır. İyidir. Fluence'de bakabilirsin, EDC şanzıman.
  • cıvıc
  • ÖNYARGILI OLDUĞUM VE ALMAYI düşünmediğim markalar citroen pejo reno ford fıat
  • Bence ilk alacağın araç daha ucuz bişey olmalı. mesela 15-20 bin tl arası piyasası olan bir araç olabilir. bir yıl sonra satar istediğin aracı alırsın.
  • sayfa hata verince, ikinci msj ı atmışım. silme seçeneğini kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eякαn -- 30 Mayıs 2013; 18:54:48 >
  • Bütçeyi zorlamayıp, 2010 civarı ikinci el BRC li otomatik Civic iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iGroN

Bütçeyi zorlamayıp, 2010 civarı ikinci el BRC li otomatik Civic iyidir.

üstadım peki kasa sağlamlığı filan hangisi iyidir? misal ALLAH korusun bir kazada hangisi daha dayanıklıdır.

bazı arkadaşlar 15-20 bin önerisinde bulunmuşlar sağolsunlar ama ben sağlam gireyim girmişken diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr79

sayfa hata verince, ikinci msj ı atmışım. silme seçeneğini kaldırmışlar.

istiyorum ki araba sağlam olsun güvenlik açısından aslında arabayı alma sebebim ekim gibi bir yavrumuz olacak nasipse malumm istanbulda çocukla toplu taşıma kullanmak pek akıl karı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramzanyak

quote:

Orijinalden alıntı: dr79

sayfa hata verince, ikinci msj ı atmışım. silme seçeneğini kaldırmışlar.

istiyorum ki araba sağlam olsun güvenlik açısından aslında arabayı alma sebebim ekim gibi bir yavrumuz olacak nasipse malumm istanbulda çocukla toplu taşıma kullanmak pek akıl karı değil.

Allah analı babalı büyütsün. Gerçi haklısınız. can güvenliği mal kaybından daha önemli sonuçta. arkadaşımda honda civic otomatik var ve gayet memnun. subapları lpg ye uygun üstelik. Benim araç otomatiği yok(asx) yoksa kesinlikle öneririm. ikinci el 2011 modeli 45 bine rahat gelir. güvenlik konusunda ödüller alıyor. inş hakkınızda hayırlısı olur.
  • Civic oneririm 1.2 tsi civice gore gucsuz kalir, arti gerekirse lpg secenegi icinde civic daha uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jetta tabanca gibi araba ama bence de civic
  • kasa sağlam, iç mekan kaliteli ve gerçekten donanımlı bir araç istiyorsan yeni astra sedan öneririm.
  • Audi a3 alabilirsin.

• Bizde 2 sene önce Honda civic elagance düz vardı.Tek eksisi lastik ve rüzgar sesi uzun yolda rahatsız edicek seviyeye ulaşabiliyor.Ama müziğin sesini açarak rahatsız edici sesten kurtulabilirsiniz.
  • Aynı ikilemde bizde kalmıştık .Ben değilde peder jettayla ilgileniyordu.Civic'in bir test sürüşü değiştirdi herşeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicle

Aynı ikilemde bizde kalmıştık .Ben değilde peder jettayla ilgileniyordu.Civic'in bir test sürüşü değiştirdi herşeyi

Bu civicin en dolu olani hangi model acaba hem jettadan neden vazgectiniz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ramzanyak

quote:

Orijinalden alıntı: chronicle

Aynı ikilemde bizde kalmıştık .Ben değilde peder jettayla ilgileniyordu.Civic'in bir test sürüşü değiştirdi herşeyi

Bu civicin en dolu olani hangi model acaba hem jettadan neden vazgectiniz ki

En dolu modeli Elegance diye geçer. Jettadan vazgeçmemizin sebebi jetta değil hondadır.Ben ilgilenmediğim için hiç bakmadım bile jettanın özelliklerine o yüzden karşılaştırma yapamam ama Civicle ilgili sorularunızı cevaplayabilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.