DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
n11.com sitesi güvenilirmi
16
Cevap
0
Favori
2.257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> n11.com sitesi güvenilirmi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      57 Mesaj
      25 Mayıs 2013 17:59:22
      Beyler bu n11.com sitesi güvenilirmi daha önce alışveriş yapan oldumu olduysa bende yapmak istiyorumda

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Mayıs 2013 18:00:58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek Arası Eti Puf_2 -- 25 Mayıs 2013; 18:03:56 >

• Android Beta Kullanıcısı
      10257 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:02:17

MSI Z97 GAMING 3 || INTEL CORE i7 4790K 4.0-4.4 GHz || ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || SAMSUNG 850 EVO 250GB || WD CAVIAR BLACK 2 TB || SEAGATE BARRACUDA 1 TB || XIGMATEK TALON BLACK EDITION || CORSAIR CX750M || SAMSUNG S24D590L 24" || LOGITECH Z623 2.1 200W || LOGITECH K345 || LOGITECH M275 || RAZER ADARO STEREOS

Origin: HAAltuntas
      Steam: tr_haaltuntas
    • Yüzbaşı
      505 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:02:32
      Doğuş Grubu'nun olduğu için güvenilirdir.

• Çavuş
      57 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:03:36
      quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim

Doğuş Grubu'nun olduğu için güvenilirdir.

Aynen Doğuş grubu'nu görünce banada güvenilir geldi

25 Mayıs 2013 18:04:01
      sitenin altında Doğuş Grubu yazıyor

Samsung Galaxy S4 / iPhone 4S.
    • Teğmen
      201 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:04:09
      Sony kulaklık aldım ,hiç bir sorun çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      867 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:10:44
      s3 mini 650 tl ye aldım orjinal kutulu ve imei kayıtlı. tabi ürün almadan önce mağazaya bakın. site değil sitedeki mağazalar önemli. site sadece aracı. tavsiyem mağazanın alış-veriş yorumlarına ve soru-cevap kısmını iyice okumanız.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winneras -- 25 Mayıs 2013; 18:26:23 >

• Çavuş
      57 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:24:41
      quote:

Orijinalden alıntı: winneras

s3 mini 50 tl ye aldım orjinal kutulu ve imei kayıtlı. tabi ürün almadan önce mağazaya bakın. site değil sitedeki mağazalar önemli. site sadece aracı. tavsiyem mağazanın alış-veriş yorumlarına ve soru-cevap kısmını iyice okumanız.

Siz hangi mağzadan aldınız n11 de

• Yüzbaşı
      867 Mesaj
      25 Mayıs 2013 18:26:28
      quote:

Orijinalden alıntı: BJk48

Alıntıları Göster

Siz hangi mağzadan aldınız n11 de

indirimmania adlı mağazadan aldım. bu arada 5 yazmışım 650 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winneras -- 25 Mayıs 2013; 18:26:44 >

• Binbaşı
      1237 Mesaj
      09 Haziran 2013 01:11:17
      quote:

Orijinalden alıntı: AnyxousTR

sakın kullanma benım kredı kartımın üstüne şirket kurdular

??

09 Haziran 2013 01:13:09
      Nintendo 3ds,kahve makinesi,utu,televizyon ve bisiklet aldim guvenilir bir site.

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      09 Haziran 2013 01:15:33
      Cillop gibi bisiklet gonderdiler, 2 gunde taaa Sivas tan. Sorun yok...

BAY VURAL
    • Çavuş
      45 Mesaj
      15 Aralık 2013 18:17:41
      Siteden bir telefon alayım dedim pişman oldum. Tamam doğuş grubu güvenilir olabilir ama satıcılar ellerinde olmayan ürünleri pazarlamaya çalışıyorlar. Ben böyle bir olay yaşadım ve müşteri hizmetlerini aradım. Bu sorun satıcının sorunu biz bununla ilgilenmiyoruz dedi müşteri temsilcisi. E dedim soru cevap bölümünde onlarca şikayet var satıcıyla ilgili buna da mı bir şey demeyeceksiniz? Oradaki mesajları okumuyoruz, isterseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz dediler. Ben de 1 hafta beklemeden sonra siparişi iptal ettim. Araştırırsanız bir sürü şikayet var. Alışveriş yapacak olanların dikkatli olması gerek....

• Onbaşı
      35 Mesaj
      15 Aralık 2013 18:21:30
      S3 mini
      Ipad 4
      Note 2
      Aldı babam bi problem çıkmadı
      sen ne alacaksın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      45 Mesaj
      19 Aralık 2013 14:32:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Iskenderpasa

S3 mini
      Ipad 4
      Note 2
      Aldı babam bi problem çıkmadı
      sen ne alacaksın?

General Mobile Discovery 16 gb sipariş ettim. Ürün hazırlık süresi bitti, ürün yok... Satıcı, geldi-gelecek, şu gün-bu gün deyip oyaladı durdu. En son iptal ettim siparişi de kurtuldum.. Sonrasında n11.com dan kaçarken hizlial.com a tutuldum. Orayı araştırdım, güvenilir gibi geldi bana.. Oradan sipariş verdim. Onda da aynı şey başıma geldi. 5 iş günü içinde kargo yazan ürünü, 5 iş günü dolduktan sonra göndermediler. Aradım, 20 gün sonraya zaman tanıyın dediler... Telpa getirmemiş de ondan yokmuş....... Yoksa satmayacaksınız dedim, oradan da siparişimi iptal ettim... Anlayacağınız yılan hikayesine döndü benim telefon işi.. Kılıfını bile aldım, telefon yok

İnternetten hiç alışveriş yapmamış insan değilim. Elbet bekleme süresi olacak, ama bunlar gibi olmayacak.... Gittigidiyor ve hepsiburada'dan yaptığım alışverişlerde şimdiye kadar ben sorun yaşamadım. Bunlarda fiyat daha makul diye denemek istedim bunları yaşadım.. Her ikisini de tavsiye etmiyorum.

• Yarbay
      3977 Mesaj
      10 Şubat 2014 02:37:08
      AMAN DIYIM UZAK DURUN. Bir sorun ciktiginda kesinlikle muhatap bulamiyorunuz. Musteri temsilcileri uckagitci. Tamamen oyalama politikasi. Basim yandi bi kere. Hatta okadar kizdimki bankaya haksiz cekim sikayetinde bulundum. Ozaman g.tleri tutusunca geri donduler. Ondada biz bisey yapamayiz tuketici heyetine git dedi. Ve bunu iki ay sonra bankaya sikayet edince soluyo essek herifler. Saticinin tarafini tutuyorlar. Bu uckagitcilar bu kafayla daha fazla barinamazlar. Barinmasinlarda zaten. Ole pahali reklamlarla millete yalan guven vermek kolay. Resmen dolandiricilar. Gittigidiyor ne kaliteliymis onu anladim. Tekrar soluyorum arkadaslar N11COMDAN UZAK DURUN. Internetten yuzlerce alisveris yaptim boyle magdur olmadim.

"charcot-marie-tooth"
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> n11.com sitesi güvenilirmi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.