Şimdi Ara

IOS vs Android

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Stabilize çalışması, her şeyi çok rahat bir şekilde telefon yorulmadan kullanabilmek, telefonu yormaması ve çeşitlilikten daha çok gerçekten düzgün yazılım istediğimi varsayarsak sizce ios mu android mi benim işimi daha iyi görür?

IP5 ve S4 arasında kalıyorum..

Bana IOS'taki yazılım kalitesi Android de yokmuş gibi geliyor, ne dersiniz?

Çeşitlilikten çok stabilizasyon ve yazılım kalitesi benim için daha önemli..

Görüş çeşitliliği açısından aynı konuyu Apple bölümüne de açıyorum, buradan ulaşabilirsiniz, bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Alert -- 23 Mayıs 2013; 16:56:20 >

• inceleyebileceğin bir yazı

http://www.extremetech.com/computing/112013-how-multitasking-works-on-android-and-ios

not : android sürüm 4.0 ios 5.0 kullanılmış , güncel inceleme bualamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Selam arkadaşlar,

Stabilize çalışması, her şeyi çok rahat bir şekilde telefon yorulmadan kullanabilmek, telefonu yormaması ve çeşitlilikten daha çok gerçekten düzgün yazılım istediğimi varsayarsak sizce ios mu android mi benim işimi daha iyi görür?

IP5 ve S4 arasında kalıyorum..

Bana IOS'taki yazılım kalitesi Android de yokmuş gibi geliyor, ne dersiniz?

Çeşitlilikten çok stabilizasyon ve yazılım kalitesi benim için daha önemli..

Görüş çeşitliliği açısından aynı konuyu Apple bölümüne de açıyorum, buradan ulaşabilirsiniz, bilginize..

Kardeş Androidi kullanıcısı adam etmeyi bilirse en kral iPhone'dan daha iyi olur.Buyur uzağa gitme benim çektiğim bir S3 videosuhttp://www.youtube.com/watch?gl=TR&hl=tr&client=mv-google&v=1Nxfgo0wMkU&feature=youtube_gdata_player&nomobile=1

Normal bir S3 ile uzaktan yakından alakası yok ve videonun başında gösterdiğim gibi cihaz 400 mhz ile çalışıyo. S3 normalde 1.4 ghzdir ama ben o kadara gerek duymadan cihazı yağ gibi akıtıyorum sadece 400 mhz ile.Normal birisi rehberin geç açılmasından şikayetçidir tak diye açılıyor buyur herşey videoda adam etmesini bilmek lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.