Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla şevke geldım bıdaha kuruyorum oyunu 2 yıl aradan sonra
  • Az önce İtalya'ya 2 tane 2000'lik ordu çıkardım güneyden Ariminium'a kadar tüm şehirleri aldım. Zaten Britanyalılar da hemen yanıma kadar gelmiş. Ben Persler'im.
  • beyler bu rome u ve m2 tw u windoved oynamak istiyorum bilgisi olan varmı bu konuda
  • hocam bu konu nerden hortladı ben üniversiteye gidiyordum bu oyun çıktığında 2 kere roma ile 1 kere mısır 1 kere spartalılarla oyunu bitirdim yanlışhatırlamıyorsam 10 numara oyundur oynamadıysanız mutlaka tavsiye ederim yine ağzımın suları aktı ounamak için
  • Ya arkadaşlar limanı nasıl ablukaya alcam bir türlü beceremedim lütfen yardım edinYa arkadaşlar limanı nasıl ablukaya alcam bir türlü beceremedim lütfen yardım edin
  • gemini seç hedefindeki limana tıkla - kılıç işareti çıkacaktır zaten- gemin limanın hemen dibine geldiği ve limanın iplerle çevrili olduğunu görürsen işlem tamam demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

beyler rome ve 50 şehir alınca oyun bitiyomuş bendede öyle oldu şimdi bunu uzatmak istiyorum ama nasıl yapcam bi yolu varmıdır daha bi cok yeri almak istiyorum ayrıca romeyi vverip oyuna devam edebilirmiyim acaba ?

romayı alma romayı almadığın sürece bitmez
  • bende yeni yükledim bakalım nasılmış
  • Arkadaşlar ben de bir roma hayranıyım yaklaşık 1 senedir oynuyorum.Çok zevkli.Fakat geçenlerde hani görüntü ayarlarından asker sayısını artırıyorduk ya işte artırdım oynadım oynadım kapattım oyunu bilgisayarı.Ertesi gün açtım oyun açılmıyor önüme siyah bir ekran çıkıyor ortasında da şunlar yazıyor:

TANIMSIZ FREKANS
    ---------------------------------------------
    CALISMA FREKANS ARALIGI
    H:30KHz---80KHz
    V:55Hz---75Hz
    MAX.RES:1440x900

MEVCUT FREKANS
    HF:1152x864 @ 212.9KHz
    VF:1152x864 @ 239 Hz

Oyunu sildim baştan yükledim gene aynı şeyi diyor. Yardımlarınızı bekliyorum,lütfen.Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

• Degerlerde bir anormallik var o kadar yüksek yenileme hızı mümkün degil heralde.
    Oyunu kaldırıp yüklemene ragmen aynı şeyi yapıyorsan ya kayıt defterinde ya da user/appdata nın içinde bir dosyadan hâlâ aynı verileri okuyor büyük ihtimalle o yüzden devam ediyor sorun. tecrübeli isen regeditten rtw ile ilgili degerleri temizle bir de öyle dene,hiç olmadı sistem geri yükleme yapmayı dene bakalım..
  • Saol.Dediklerini deneyecem eğer hala devam ediyorsa format atcam.Zaten zamanı da gelmişti...

Hepinize iyi oyunlar...
  • Ekran kartının sürücüsünü de kontrol et..gerçi format zamanında gelmişse bas gitsin hiç ugraşma regedit fln
  • Tamam hallettim.Saolun.Ama ta baştan başlayacaz,olsun.Şimdi bol bol eğlenerek oynuyorum,çok zevkli.Ha bi şey sorcam.Hani oyunu bitirince yok ettiğimiz klanlarla oynayabiliyoruz ya,işte onlarla oyuna başladığımızda nasıl bitecek oyun.Bir de onlarla başlayıp önceden yok etmediğim bir klanı yok edersem,oyundan çıkıp o yok ettiğim klanla başlayabilir miyim.Yoksa illede oyunun bitmesi mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: namarika2
    Tamam hallettim.Saolun.Ama ta baştan başlayacaz,olsun.Şimdi bol bol eğlenerek oynuyorum,çok zevkli.Ha bi şey sorcam.Hani oyunu bitirince yok ettiğimiz klanlarla oynayabiliyoruz ya,işte onlarla oyuna başladığımızda nasıl bitecek oyun.Bir de onlarla başlayıp önceden yok etmediğim bir klanı yok edersem,oyundan çıkıp o yok ettiğim klanla başlayabilir miyim.Yoksa illede oyunun bitmesi mi gerekiyor?

Onlar o kadar zevkli değil
  • arkadaşlar bu foruma yeni katıldım. sizden acil bir ricam olucak. bi arkadaşa rome total war ı yüklüyoruz. ui_1.pak dosyasının arşivi bozuk. bu dosyayı gönderebilecek varmı? lütfen yardım edin.
  • bende oyunu yeni yükledim süper oyunda hangi ülke daha güçlü Türkiyeyi seçebiliyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvint343

bende oyunu yeni yükledim süper oyunda hangi ülke daha güçlü Türkiyeyi seçebiliyor muyuz

milattan önce Türkiye mi vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

quote:

Orijinalden alıntı: xvint343

bende oyunu yeni yükledim süper oyunda hangi ülke daha güçlü Türkiyeyi seçebiliyor muyuz

milattan önce Türkiye mi vardı

yani Selçuklular demek istedim ona bakarsan Medival Total War da Türk diye geçiyor
  • Empire Total War'ı gördükten sonra grafikler çok berbat geliyor :D
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.