Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: awallabilla

eet galic zor bi ırk ..ama sonradan romayla dusman olunca inan Bruti aşireti daha zor gelicek..muhtemelen sen onun topraklarında asker dolastırıyorsun dıe antlasmaları bozuyorlar..askeri geçiş izni yoksa girme el alemin toprağına..

Olabilir, biraz para yedirip asker gezdirme iznini koparayım, ne olacak bakalım?
  • parayla askeri geçişi pek kabul etmiyorlar.. ben denedim ama şu olur bak..adamla dost olmaya calıs olursan sonradan parayla fılan askeri gecise ok diebiliyolar..askeri yıg kapısına sonra çök tepesine.. biraz fitne fesat bi yontem ama uluslararası diplomaside olur bole seyler arada..
  • ya bu oyun perceft ya bu oyuna bi titansı değişirim okadar kardeşim manyakkk oyun lan bu oyun bi ordu kuruyom varya püfffff

• quote:

Orjinalden alıntı: mcan996

ya bu oyun perceft ya bu oyuna bi titansı değişirim okadar kardeşim manyakkk oyun lan bu oyun bi ordu kuruyom varya püfffff

Çok heyecan yapmışsın hocam maasallah..Gerçekten de super oyundur kendileri..taktiklerimizi paylaşabiliriz..veya hilelerimizi

• hala oynuyorum rome ama artık sarmıyo yaw..multiplayer olayına mı girsem acaba ..CS den vakit buldukça
  • arkadaşlar ben oyunu her ırkla bitirdim(fena sardı yani)
    en zevkli bulduğum ırk romanın scipi ailesi
    bu ırkla güneye,kuzeye,doğuya ve batıya her yöne açılabilirsiniz.
    kuzeye diplomatla gidip kale satın alıp açılıorum
    güneye carthageye dalınca açılıyorum
    doğuya yunanlılarla savaş için gidiyorum
    batıyada güneye inince afrika boyunca gidiyorum ordan gemiyle spain tarafına gidiyorum ordan yukarıya(gaul,german,briton tarafına) gidiyorum heryerde her tur 1 savaş yapıyorum buda bana zevk veriyo sizede oyunu tavsiye ederim
    zaten hilesinide birçoğunuz biliyorsunuzdur(oyunun dosyalarını deiştirme)
    hile ile tüm ülkeleri açabilir para yükseltebilir hatta SPQR ırkını yokedip kendinize alabilirsiniz
    Not: Boşuna heveslenmeyin anlatmicam

• harika bi oyun bence fevkıladenin de fevkin de
  • quote:

Orjinalden alıntı: wantedlord

arkadaşlar ben oyunu her ırkla bitirdim(fena sardı yani)
    batıyada güneye inince afrika boyunca gidiyorum ordan gemiyle spain tarafına gidiyorum ordan yukarıya(gaul,german,briton tarafına) gidiyorum heryerde her tur 1 savaş yapıyorum buda bana zevk veriyo sizede oyunu tavsiye ederim
    hile ile tüm ülkeleri açabilir para yükseltebilir hatta SPQR ırkını yokedip kendinize alabilirsiniz

haklısın hocam fazlasıyla sarıyo insanı bu oyun..merak etme bahsettiğin dosya değiştirmeyi biliyoruz ama kimseye önermiyorum çünkü başlangıç ekonomisinden sapınca oyun darboğaza giriyor..5-10 mevsim sonra para var diye paso çıkardığın askerler ülkeye çok geliyor ve maaş veremiyorsun..aynen 3.selim gibi bu sefer yeniçeri ocagı isyan ediyor yani bence default ayarlarla oynamak en iyisi

• hatta bence rome sülalelerinden ziyade diğer ırklar ile oynayın ..çok daha zevkli..
    bir de sorun olucaktı..Ordudaki süvarilerin sayısını değiştirebileceğimiz bir seçenek vardi options da ama yerini ve adını hatırlamıyorum..turkce yama da kurmak istemiyorum..yardım ederseniz...hani 27 değil de 45 lik süvari gruplarıyla oynamak için..nasıl yapıoduk?
  • mtw 2 gibi bi oyun olmasına rağmen hala oynuyorum campaing i mtw 2 den daha güzel geliyo bana juli le nerdeyse tüm haritayı almıştım 3 şehir kalmıştı süper bi oyun
  • ben indiriyorum mtw 2 yi ama hala bitmedi
    acaba beklediğime değecek mi çok merak ediyorum
  • hala inmedi ben biliyorum bitince de hata verecek..sansım yok benim
  • yeni yeni cossacks oynamaya başladım..gerçekten çok hoş bir oyun..tavsiye ederim..
  • oyun güzel ama cidden
  • quote:

Orjinalden alıntı: NirVaNa

Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

nasıl beyler generalim?

yaş altmış iş bitmiş...

(bu arada ekran kartımız düşük olduu için medieval2 de sawaşları yapamıom ondan rome a gene merak sardım! )

• Bana göre süper bir strateji oyunu
  • gerçekten seneler geçsede eskimeyen fromat atınca ilk kurdugum oyun RTW oyunu geeliştirmeyip bırakmak çok buyuk hata 3 kere bitirdim gene devam ediyorum da parasal sorunalr oluyor ! yardımcı olcek varmı!?
  • açıklamada "hotseat" falan diyor yoksa strateji haritası multiplayer oynanabiliyor mu? Bilenler bi anlatırsa iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: wantedlord

arkadaşlar ben oyunu her ırkla bitirdim(fena sardı yani)

söylermisin oyunun dosyaları nasıl değiştiriliyor

• rome oyunun kurulduğu yere gir data nın içinden world e tıkla maps e gir. campaigne kalsörünü aç. imperial campaigne gir. bu klasörün içerisinde .....strat diye biten bi text dosyası war. onu aç orada nonplayable denen ırkları bir üstte oynanabilir olanların altına aynı şekilde sırala! tmmdır. ingilizce si ileri düzey olanlar daha bir çok şey değiştirebilir. mesela başlangıç parası. oradan başlamak istediğiniz ırkı bulun ve denari yazan yerin yanında 10000 gibi bi rakam war onu en fazla 999999 yapabiiyorsunuz kolay gelsin!
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.