Şimdi Ara

Bir kız faceden durduk yere neden engeller ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook tan engellemek

Sosyal medya bu kadar mı ele geçirdi insan ilişkilerini yahu ?
  • la kız seni engellemiş hala neden engellemiş diye soruyorsun, fiktir et gitsin engeller engellesin.. 5 dk önce cevap veripte sonra siliyorsa zaten engellesin, dengesizmiş.. ama illa neden neden diye soruyorsan bunu burada bizlere değil git kıza sor.. mantıklı bir açıklamada bekleme, yalan söyleyecektir.. hatta ben seni silmedim diyebilir, aaa seni mi silmişim ben başkasını silecektir diyebilir, kuzenim-arkadaşım silmiş diyebilir, kısaca bir sürü yalan söyleyebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain The 4th

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Kız teklif etmedim diye beni engellemişti

+1 aynı durum bana da olmuştu. Sonradan benden hoşlandığını falan öğrenmiştim.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
  • kız dengesiz x aşırı hayaller =
  • Kızla 3 haftaya yakındır sohbet ediyoruz, biraz samimi olduk tabi ama ben ters veya kötü bişe demeden durduk yere beni engellemiş amacı ne olabilir beyler ? edit : faceyi dondurmamış beni engellemiş

• Sevgilisi var mı?
  • Kendine güvensiz sevgilisi vardır. Ben de sevgilimin benden başkalarıyla benden daha çok samimi olmasını istemem lakin böyle çocuk gibi Facebook'tan engellemek bilmem ne yapmak saçma. Sen Facebook'tan engellersin o Twitter'dan görüşür. Bunun sonu yok.

Ayrıca sevgilisi varsa senin yaptığın da adilik. Doğruya doğru şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettunc -- 19 Mayıs 2013; 15:28:08 >
  • Kız teklif etmedim diye beni engellemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Yaş 14- olmalı.

19.
  • Kendisi de yapmış olabilir hocam.Düşünce sistemleri bizim gibi değil anlaşılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timur33s

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Yaş 14- olmalı.

19.

O zaman kız olgunlaşmamıştır ya da manitası varsa terso attı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 377

Kendine güvensiz sevgilisi vardır. Ben de sevgilimin benden başkalarıyla benden daha çok samimi olmasını istemem lakin böyle çocuk gibi Facebook'tan engellemek bilmem ne yapmak saçma. Sen Facebook'tan engellersin o Twitter'dan görüşür. Bunun sonu yok.

Ayrıca sevgilisi varsa senin yaptığın da adilik. Doğruya doğru şimdi.

hocam sevgili konusuna girmemiştik daha zaten teklif filan etmedim. kötü niyet ve yanlış kelimede yoktu ortada ki adilik olsun ? dün girdi akşam faceye bi son yazdığıma gayet normal gülen smileyle cevap verdi sonra ben yazdım 5 dk sonra engel yemişim. ee kötü bişe yazsam engellesin eyv
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Facebook tan engellemek

Sosyal medya bu kadar mı ele geçirdi insan ilişkilerini yahu ?

normalde de tanıyorum zaten sanalcı değilim.
  • ergen dolu gibi yapisip 24 saat nbr nasilsin modundasindir silmistir olur boyle seyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekrofili mahmut

ergen dolu gibi yapisip 24 saat nbr nasilsin modundasindir silmistir olur boyle seyler.

yok ne 24 saati bi günde toplasan gün boyu 1 saat konuşmuyoruzdur
  • bizim balkondaki kızda beni engelledi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nekrofili mahmut

ergen dolu gibi yapisip 24 saat nbr nasilsin modundasindir silmistir olur boyle seyler.

yok ne 24 saati bi günde toplasan gün boyu 1 saat konuşmuyoruzdur

konu acacak kadar kafaya taktigina gore var biseyler hadi yeme bizi, 24 saat isin espirisi ama yazma yazilma, yazici tarayici durumlarina kiz cakmiyo sanip girmisindir, kizlar cakiyor, emin olun.
  • quote:

Kızla 3 haftaya yakındır sohbet ediyoruz, biraz samimi olduk tabi ama ben ters veya kötü bişe demeden durduk yere beni engellemiş amacı ne olabilir beyler ? edit : faceyi dondurmamış beni engellemiş

sana nedenini söylüyorum %100 budur. Senin gibi biriyle daha konuşuyordu ve çıkmaya başladı, çocukta faceden seni gördü ve sildirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk94

quote:

Kızla 3 haftaya yakındır sohbet ediyoruz, biraz samimi olduk tabi ama ben ters veya kötü bişe demeden durduk yere beni engellemiş amacı ne olabilir beyler ? edit : faceyi dondurmamış beni engellemiş

sana nedenini söylüyorum %100 budur. Senin gibi biriyle daha konuşuyordu ve çıkmaya başladı, çocukta faceden seni gördü ve sildirdi

olabilir büyük ihtimal ama sanmıyorum cevap verdi son yazdığıma 5dk sonrada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur33s -- 19 Mayıs 2013; 15:59:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.