Şimdi Ara

Firefox ** shockwave flash meşgul veya yanıt vermiyor SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
19.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok iyi bilmem bu işleri ama firefoxda, 7-8 sekme açınca bu hatayı vermeye basliyor,
    shockwave flash meşgul veya yanıt vermeyi durdurmuş olabilir ile başlayan hatayı veriyor

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• Bende de var aynı sorun. Yok mu yardım edebilecek birisi?
  • aynı şey bende de başladı, çözümü yok mu?
  • Eski adobe flash sürümü kullanın.Konu ile alakalı link :)

http://forum.donanimhaber.com/m_77760982/tm.htm
  • Bir kaç gündür bendede olmaya başladı, nasıl kurtulacaz bundan?
  • Çözüm;

http://www.maxi cep.com/forum/konu/shockwave-flash-mesgul-veya-yanit-vermeyi-durdurmus-olabilir.863045/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GSunes -- 25 Aralık 2013; 15:49:17 >
  • tesekkurler çözebilir gibi bu
  • aynı sorunu ben de yaşıyorum son zamanlarda. flashblock eklentisini kurdum bakalım çözülecek mi.
  • aynı sorun bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

tesekkurler çözebilir gibi bu

Sorununuzun çözüldüğünü varsayıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

aynı sorunu ben de yaşıyorum son zamanlarda. flashblock eklentisini kurdum bakalım çözülecek mi.

Bir teşekkürü çok görmeyelim.. Birde eklentiyi gökten bulmuş gibi davranmazsak hoş olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

aynı sorun bende de var

Forumda ki mesajları takip edelim..
    Çözüm; adı altında ki mesajımda sorunun çözümüne en yakın seçeneği sunmaya çalıştım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GSunes

quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

tesekkurler çözebilir gibi bu

Sorununuzun çözüldüğünü varsayıyorum..

Yok hocam çok değil ama deneyemedim ben :) garip bi durum oldu format atmama rağmen firefox veya chrome kuramadım pc ye
  • SELAM; ARKADAŞLAR bundan 2-3 ay kadar evvel YET ANOTHER CLEANER (YAC) diye bir programı bilgisayarıma indirdim o günden sonra SHOCKWARE FLASH sorununu bende yaşadım dün akşam bir arkadaşımızın CROME ayarlarından düzeltin yazısını okuduktan sonra bu işlemi gerçekleştirdim ama bilgisayarımda sadece 1 tane FLASH PLAYER kurulumu olduğunu görünce devre dışı bırakılacak bir program olmadığına kanaat getirip kısa adı YAC olan programı bilgisayarımdan olduğu gibi sildim. su an bilgisayarım hem daha hızlı hemde SHOCKWAVW FLASH hatasını henüz almadım Bilgisayarında YAC proğramı kurulu olanların dikkatine. saygılarımla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.