Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
17
Favori
123.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araştırdığım kadarıyla doldur boşaltcısın. Yani bir tank'da üç görevli er oluyor. Kule-sürücü-doldur boşaltcı. Nette buldugum bilgi buydu tertip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tank doldurucusu neyyy laaağn güllemi taşıyacağım keşke komando seçilseydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanalppp

Araştırdığım kadarıyla doldur boşaltcısın. Yani bir tank'da üç görevli er oluyor. Kule-sürücü-doldur boşaltcı. Nette buldugum bilgi buydu tertip.

Bir nevi seyit onbaşı oluyorum bu yönden bakarsak mükemmel tertip bu arada aynı bölüğe filan düşersek irtibatı koparmayalım buluşalım uzun dönemlerde çok kazma herif oluyor sözüm meclisten dışarı ama konuşmayı bilmiyor adam napacağım bilmiyorum arkadaş konusunda abi
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Şansın var mış oturduğun şehire çıktın yinede sonuç olarak tankcısın işte tertip.

• quote:

Şansın var mış oturduğun şehire çıktın yinede sonuç olarak tankcısın işte tertip.

Evet evci filan olma ihtimalim yüksek, kısa dönem misin uzun dönem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Bir nevi seyit onbaşı oluyorum bu yönden bakarsak mükemmel tertip bu arada aynı bölüğe filan düşersek irtibatı koparmayalım buluşalım uzun dönemlerde çok kazma herif oluyor sözüm meclisten dışarı ama konuşmayı bilmiyor adam napacağım bilmiyorum arkadaş konusunda abi

Bak benim de en sıkıntı çekeceğim konu bu. Çünkü serseri tipleri pek sevmem. Bir de dışarıda adam olamayıp orada adamlık yapanlar oluyormuş en sevmediğim durumlar kardesim. İnşallah bize denk gelmez.Ben de zpt sürücüsüyüm. Uzun dönem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanalppp -- 31 Ekim 2013; 15:05:37 >

• quote:

quote:

quote:

Bak benim de en sıkıntı çekeceğim konu bu. Çünkü serseri tipleri pek sevmem. Bir de dışarıda adam olamayıp orada adamlık yapanlar oluyormuş en sevmediğim durumlar kardesim. İnşallah bize denk gelmez.Ben de zpt sürücüsüyüm. Uzun dönem.

Abi bugün silüsü alacağım bir arkadaşla tanıştık orda çocuk efendi iyi hoş muhabbetide güzel mantıklıda neyse yanımıza bi eleman geldi başladı bana bunu yapamazlar asarım keserim biçerim ankara bebesiyim filan ayar oldum bu yüzden herkesle arkadaşlık kuracağımı sanmıyorum askerlikte aynen dediğin gibi serseri gibi davranmaya çalışanlara ayrı bi kılım çakacaktım ağzına elemanın ordada neyse dedim gittim yanlarından sonra diğer kısa dönem arkadaşta geldi öteki eleman bastı gitti yoluna inşallah gelmez kavga etmem ama bu tip gelir salça olursa diskoya girerim ben kesin yani

• Polatli 58. tugay lojistik destek hizmet birligine gidecek var mi panpalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

Polatli 58. tugay lojistik destek hizmet birligine gidecek var mi panpalar

ben polatlı topçu ve füze okuluna giidiyorum bakarsın yolumuz düşer lojistiğe:)
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    tertip bende ankaralıyım anakra mebs okulu mamak çıktı banada tamamen şans bence ordan sonra iteleyecekler gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa0606

tertip bende ankaralıyım anakra mebs okulu mamak çıktı banada tamamen şans bence ordan sonra iteleyecekler gibi

Benim çıkacağım yerleri sayıyım. Erzurum, Kars, Kırklareli, Urfa, Adıyaman, Kıbrıs ve Ankarada kalma olasılığımda var. Eniştem Kırklarelinde yaptı, dayım Karsta, arkadaşım Kıbrısta hepsinin acemilik birliği Etimesgut zırhlı birliklerdi şans bakalım neyse ki evci çıkarım yemin töreninden sonra her hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: HumanHunter

quote:

Orijinalden alıntı: RJReYNoLDs

10u ogle olarak saydigim icin ters algilanmis olabilir

Tertip ben 5 kasım gece 12.30'a biletimi aldım. 6 kasım sabah 6 veya 6.30 gibi çanakkale de olurum. Eğer denk gelirsek beraber teslim oluruz.

Kardes bende ayni gun ayni saatte biletimi aldim.
    5 Kasimi 6sina baglayan gece biniyorum.
    Sabah 6.30 gibi Allah nasip ederse Canakkalede olurum.
    Ama nasil paslasicaz. Orasi sikinti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vakit daraldıkça insanlarda darlandı heralde muhabbet kalmadı pek:)
  • 5-6 günümüz kaldı. Şimdiden bütün tertiplere Hayırlı Teskereler dilerim..
  • Sivil hayatin tadini cikariyoruz..

Allah hepimize hayirlisiyla gidip donebilmeyi nasip etsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abi bugün silüsü alacağım bir arkadaşla tanıştık orda çocuk efendi iyi hoş muhabbetide güzel mantıklıda neyse yanımıza bi eleman geldi başladı bana bunu yapamazlar asarım keserim biçerim ankara bebesiyim filan ayar oldum bu yüzden herkesle arkadaşlık kuracağımı sanmıyorum askerlikte aynen dediğin gibi serseri gibi davranmaya çalışanlara ayrı bi kılım çakacaktım ağzına elemanın ordada neyse dedim gittim yanlarından sonra diğer kısa dönem arkadaşta geldi öteki eleman bastı gitti yoluna inşallah gelmez kavga etmem ama bu tip gelir salça olursa diskoya girerim ben kesin yani

Bu anlattiklarin olagan seyler. Ben senin kadar sessiz kalamamistim.
    Annesiyle subeye gelen bir asker sira aldi bekliyor sandalyede. Cocukla aramda bir kisi var.
    - Ben askerim anne normalde beklememem lazim neyse oglum az kaldi sabret diyor annesi bir yandan, cocukta ofluyor pufluyor tabi kasilarak...
    Neyse Siramin gelmesini bekliyorum.
    Bahsettigim su cocuk kisa sureli bir telefon gorusmesi yapti.
    Girerken birakmamis telefonunu guvenlige sanirim herneyse.
    Muhtemelen askerde olan bir arkadasiyla gorusuyor
    Istemeden kulak misafiri oldum.
    Gece bizim cocuklarla diskoya/bara takilmaya gidecegiz.
    Sisirerek anlatilan kisimlar bitince bir cumlesi dikkatimi cekti.
    Oglum burayi gorsen cok saf tipler var ya. Askerde karimiz olacak oglum bunlar ve ardindan sesli bir gulus. Sert sert baktim cocuga artik bildigin cocugu dinliyorum. Oda fark etmis olmali kapatti telefonu.
    Bana bakiyor birsey dermiyim diye.
    Tek bir cumle soyledim.
    Madem bu kadar erkeksin subeye anneni niye soktun kahraman turk askeri dedim.?
    Karin yapsana lan benide velet delikanlisiniz ya hani dedim..
    yanimda oturan cocuk girdi koluma kardes bosver gel dedi. Aldi disari cikardi. Cocuk gelir diye 5 dk bekledim.. Gelmeyince girip siram geldigimde islemlerimi yaptim ciktim subeden...
    Subede varsa bu tarz nefes alan askercikler gidecegimiz yerde cok daha vardir.
    Gorecegiz bakalim nice delikanlilari.
    Kalbi kan pompalamayami yariyor
    yoksa gercekten yurek mi tasiyor...

Yazmayacaktim kimsenin morali bozulmasin diye ama konusu acildi madem yazayim dedim...
    Boyle durumlarda olacak sabir sabir biryere kadar...

• daha neler yasayacaksiniz sivilde bi ise yaramaz askerde ust devrecilik yapar cavusluk yapar daha neler neler :)

• rudeboytr kullanıcısına yanıt
    12 ay sonra umarim bu tarz konulardan bahsetmeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Haftaya teslim olacaz ,devlet kurumunda çalışıyorum bugün ayrıldım,benden 20-30 yaş büyük kimselerle bile çok kavga ettim,kimseyi de tanımam ayrıntıya girmeyelim. Bu tarz olaylarda şahsıma saygısızlık olursa akli olarak kendimi kaybedebiliyorum sonra ne olduğunu da hatırlamıyorum,bi bakmışsın bıçağı sokuvermişim,inşallah böyle bişey olmaz.

Orda senin gibi çok insan vAr bilader :) bugün sen sokarsın yarın onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Haftaya teslim olacaz ,devlet kurumunda çalışıyorum bugün ayrıldım,benden 20-30 yaş büyük kimselerle bile çok kavga ettim,kimseyi de tanımam ayrıntıya girmeyelim. Bu tarz olaylarda şahsıma saygısızlık olursa akli olarak kendimi kaybedebiliyorum sonra ne olduğunu da hatırlamıyorum,bi bakmışsın bıçağı sokuvermişim,inşallah böyle bişey olmaz.

Rahat ol. Senden daha psikopatlari var :) Gece cekerler gubari sabah delik desiksin :)))

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.