Şimdi Ara

LG 42LA691S İLE LG 42LA660S ARASINDA NE FARK VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
11.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG 42"LA691S ile LG 42"LA660S model LED TV ler arasında ne fark var bilen ve açıklayabilecek olan var mı?
    LG 42"LA691S ile birlikte Sihirli Kumanda verilip verilmediğini bulamadım.

Teşekkürler

• bende merak ediyorum bilenler konuya
  • Bende merak ediyorum :) bilenler bir yazsa :)
  • Paneller ayni. 42inc icin: LC420EUG-PFF1

Panel frekanslari ayni: 50hz [MCI 400hz]

islemciler ayni: Mediatek - M13 (ARM Cortex A9) 2x900@MHz [2GB RAM] (GPU-Mali-400 @320 MHz)

Renk ve tasarim disinda fark yok, ikisinde de akilli kumanda var.
  • UP
  • Bende la 660s veya la 691s almaya gidiyorum. Kasa dışinda farkı varmi... mesela ikisininde kasasi plastikm8
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOB_FARUK06

Bende la 660s veya la 691s almaya gidiyorum. Kasa dışinda farkı varmi... mesela ikisininde kasasi plastikm8

nerden almayı düşünüyosunuz hocam ben de 42la660s düşünüyorum var mı uygun fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmsungu

quote:

Orijinalden alıntı: BOB_FARUK06

Bende la 660s veya la 691s almaya gidiyorum. Kasa dışinda farkı varmi... mesela ikisininde kasasi plastikm8

nerden almayı düşünüyosunuz hocam ben de 42la660s düşünüyorum var mı uygun fiyat

Teknosada gördüm 2399+Xbox 360 hediye ediyorlar.bende almayı düşünüyorum
  • fatihmsungu F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bugün sabah heryeri taradım... darty elektroword vatan mediamark. teknosa gold ...42la660s için en ucuz teknosa ,bimeks ve gold 1999 TL fiyat verdi ama. Bİmeksi tercih ettim çünkü yanına 100 TL hediye çeki verdiler. yani çeki hesaba katarsak tb 1899 tl gelmiş gibi oluyor. Eğer LA691S almak isterseniz vatanda 2099 TL... Ben sadece kasa için 200 tl fark vermek istemedim. Şuan en uygun Bİmeks 1999 tl + yanına 100 TL hediye çeki.
  • BOB_FARUK06 B kullanıcısına yanıt
    bimekste hediye çekiyle fiyat gayet uygunmuş çerçeve çok sorun değil zaten bilgi için teşekkürler
  • Tek fark çerçeve ve renk ha bide 660S ilk seri...

kLG 42"LA691S kasası daha sağlam metal, LG 42"LA660S ise plastik malazeme

LG 42"LA690S ise çerçevesi arka paneli hatta kabloları beyaz olan model...akıllı kumanda her ikisindede var.

Panasonic 42ET50 / Samsung 40ES6340 / Sony 40HX850 ve Lg.nin bu modeli arasında karşılaştırma yaptım bundaki özellikler diğerlerinde yok gibi almayı düşünüyorum

Artıları/Eksileri: panasonic 800 hz / altyazı çok küçük
    samsung fiyat/performans olarak en iyi / ekran çok aşırı parlak, korumasız ve dayanıksız
    sony sony herzaman / fiyat çok abartı ve altyazı desteği yok
  • Vatandan 30 agustosta 42la691s aldım. 1999 tl bonus 12 taksit 660s le arada gidip geldim. Benim işimi 620s de gorurdu tasarımı için 660s alacaktım durum boyle oluncada 691s i tercih ettim. Digiturk hd kullanıyorum. Bence gayet başarılı bit tv bazı forumlarda akıllı kumandanın yanında 620 kumandası alın akıllı kumanda çok zor kullanılmıyor falan yazmışlar. Sakın akıllı kumanda çok keyfli başka bir kumandaya ihtiyacınız yok. Yanlızca metal çerceve yapmışlar ayagıda la860v ayagı gibi metal yapsalar tadından yenmezdi. Servise sordum 300 tl diyorlar bakıyorum uygun bir fiyata bulursam değiştireceğim. Tv ile alakası denememi istediğiniz veya sormak istediğiniz bir şey olursa yanıtlamaya çalışırım
  • Arkadaşlar 660 ve 691 arasında tek fark var 691 modelinin ayağının altında tekerlekler mevcut ve sağa sola çevirebiliyorsunuz.
  • arkadaşlar cevabım çok geç gelmiş olabilir ama 691s te sanırım dahili uydu alıcısı var vatanda öyle yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkans33

arkadaşlar cevabım çok geç gelmiş olabilir ama 691s te sanırım dahili uydu alıcısı var vatanda öyle yazıyor

660 da yok mu.. 613 de dahi var uydu dostum..
  • 660 ta da varmış Alla Alla :D
  • Biri slim kasa , tuner farklı
    Herşeyden öte sd yayınları 50 -hz old çok vasat,sadece blurey film izlyip oyun oynayacaksan okey.aldığında hüsrana uğrama.

Sd yayıni zleyeceksen panel 100 mcı 400 den ayağı görüntü tatmin etmez
    Diğer özellikler hemen hemen bütün tv lerde aynı
    Nçizane önerimdir
    Tv yi alıp pişman olmaktansa alınabilecek tv nin en iyisini almak en mantıklısı......
  • 42LA691S DTS ses formatını da çözüyor sanırım.
  • LG LA660-690-691 ARASINDAYIM HANGİSİ FARKLARI NELER
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali3232

LG LA660-690-691 ARASINDAYIM HANGİSİ FARKLARI NELER

Panel aynı sadece çerçeve ve kasa farkı var...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.