Şimdi Ara

Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
2
Favori
22.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle bugün veya yarın full root ve rom işlemini ekran görüntüleriyle anlatmayı planlıyorum modaconun yayınladığı son 4.3.1 jb kurucam testten sonra sizinlede paylaşmayı düşünüyorum şuan 4.3 jb kullanmaktayım touchwiz 5.0 arayüz ile birlikte
  • TELEFONU ROT ETTIM 4.1.- 4.2. VE UST VERSIYONLARINIDA KURDUM AMA BİR TURLU 4.1 VE USTU BU TELEFONA UYUMLU TURKCE BIR ROM BULMADIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLAA

BUNLARI YAPARKENDE ZERRE ZORLUK CEKMEDIM TEL SUAN YİNE 4.0 4 KONUMUNDA ORJINALDE AMA UST VERSIYON TURKCE OLAN YOK . ARADIM BULMADIM INANN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdess -- 30 Kasım 2013; 0:49:29 >
  • http://www.modaco.com/topic/364042-devrom1110-cyanogenmod-102-android-431/ ben bunu kullanıyodum cihaz suan garantiye yollandı herhangi bi sorunum yoktu rom gayet stabil
  • onur.mertt2 kullanıcısına yanıt
    burada 2 tane dosya var biri ne ıcın bırı ne ıcın acaba ..

1 tanesi room da dıgerı turkcelestırmek için gossp mu?

ama deniyecegım sımdı bakalım neymıss
  • asdess A kullanıcısına yanıt
    biri rom diğeri google apps paketi
  • Arkadaslar 4.1.2 de Mesaj yazarken Telefon mavi ekran gelip reset atıyodu rom yükleme işleminide defalarca yaptım bu sorunu yaşayan arkadaslar swiftkey uygulaması var makette onu indirip kullanırsalar bu sorun çözülür ben 4.2.2 yükleyerek kurtuldum o sorundan gayet stabil bi şekilde calisiyo açık söylemek gerekirse orjinal roma göre uçuyor telefon temple run ve benzeri oyunları rahatça oynayabiliyorum fakat tek sorun usb ile bağladıgımda telefonun kendi hafızasını görmüyor bunu nasıl hallederler bilmiyorum.bide resim çektikten sonra görüntüyü yeşil yapıp biraz bekletiyor bu sorunlar çözülürse tadından yenmez 4.1.2 de bi problem var ama anlamış değilim herkese kolay gelsin...
  • arkadaslar 4.3.1 yukledim tel sorunsuz calısıyor ama kasılıyor ayrıca bazı guzel uygulamalar 4.3.1 yok sıze bır sey soracagım 4.0.4 dekı uygulamaları alıp -4.3.1 dekekılerıde alıp
    daha dusuk bır surumde kurma ıhtımalım varmı

uygulama derken o sekılde bır uygulama degıl gomulu yazılımsal programcıkları ayrıstıra bılıyormuyuzz
  • asdess A kullanıcısına yanıt
    Bence 4.4.2 yükle kullanıcılar kulübünde var girip bakabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_68738537/f_//tm.htm#68738537
  • merhaba arkadaşlar. 4 aydır in touch 2 kullanıyorum. Room nedir Root nedir anlamış değilim :( anladığım kadarıyla bir nevi telefona format atmak :)
    bu işlerden çok anlamıyorum.rom telefonun işletim sistemi sanırım onu kurunca driverdemi kuruyorum?
    ilk kez deneyecek biri olarak sizlerden ricam telefonumu hızlandırmak özellikle internetteykenki kasılmaları donmaları engellemek için şuan yuklu bulunan android 4.0.4 işletim sisteminimi türkçe olan başka sürümle güncellememmi gerekiyor? sabırla anlatırsanız link vs paylaşırsanız sevinirim.şimdiden çok teşekkürler..
  • Evvet Bebeler 4.2.2 Kitkat İntouch2 sizlerle

http://www.modaco.com/topic/367241-devrom1812-cyanogenmod-11-android-442/

bende şimdi indirip deneyecem

evet sıkıntısız bi kurulumdan sonra ilk sreenshot
     Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur.mertt2 -- 10 Ocak 2014; 2:35:07 >

• Avea in touch 2'ye root atamayanlar bekleme ekranında kalanlar şunu denesinler:
    Waiting for devices yszdıgı zaman bilgisayar ikonu sag tıklayarak özelliklere oradan da aygıt yöneticini açacaksınız.
    Bu arada kabloyu çıkarmayın telefondan. Burada android yazan ve yanında uyarı işareti olan ikonu çift tıklayın bura sürücü güncelleştir var bunu seçin ve sürücüyü bilgisayarda arayı seçin. Orada hemen altta bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver diyor bunu seçin ve listeden Android usb ADB di galiba onu seçin hemen sürücüyü bulacak telefona dokunmayın kende kendine yüklüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://youtube.com/watch?v=q1CTDMuVo5M

İntouch2 ye klavye bağladık videosunuda çektik sizlere attık :D Rom : CM11 4.4.2 KitKat
    Bildiğimiz gibi cihazın usb portu dışa enerji vermediği için herhangi bir usb parçayı görmüyordu OTG kabloya dısardan 5 volt vererek hem cihazı sarj edip hepmde usb klavye-mouse-flash disk bağlayabiliyoruz videoyu tost makinesi ile çektik :D kaliteli olmasada amaç niyet ortada :) daha ileri gidebilecek arkadaşları arıyorumm saygılar iyi forumlar
    Onur MERT
  • android 4.1.2 yi kurdum ama gapps yok, gapps olmadan telefon çöp, play store yok youtube yok maps yok hiçbir şey yok. apk olarak yükledim play store'u ama açılmadı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.