Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4, Google tarafından Nexus programına alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
3.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S4, Google tarafından Nexus programına alındı

Google’ın devam etmekte olan I/O etkinliği çerçevesinde duyurusu yapılan sürpriz gelişmelerden biri de Galaxy S4’ün, standart Android arayüzü ile birlikte Google tarafından kullanıma sunulacak olması. Geliştirici versiyonu olarak ta tanımlanan Galaxy S4’ün Google versiyonu, Nexus Deneyimi’ni
    en iyi şekilde yansıtacak şekilde "TouchWIZ" arayüzü olmadan standart Android ile
    gelecek.

Google Play Store’da 26 Haziran’da satışa sunulacak Galaxy
    S4 "Geliştirici Versiyonu", 4G LTE desteği sunacak dolayısıyla Snapdragon 600 işlemcisiyle gelecek. Depolama kapasitesi 16GB olan Android 4.2’li akıllı
    telefonda, bootloader ise tamamiyle açık yani telefon üzerine geliştiriciler tarafından hazırlanan farklı yazılım platformlarını kurmak mümkün olabilecek. Samsung Galaxy S4 yaşanan bu gelişmeler sonrasında, Android’le ilgili yeni sürüm güncellemelerini Nexus serisi akıllı telefonlar kadar hızlı bir süre zarfında alma yeteneğine kavuşmuş olacak, en azından Snapdragon 600 işlemcili versiyon için bundan bahsedebiliriz.

Galaxy S4 "Geliştirici Versiyonu", Google tarafınan  649 dolarlık fiyat ile
    satışa sunulacak.

• Bu haber muhteşem oldu S4 her ne kadar tasarım olarak kalite olarak beğenmesem de performans olarak hafıza kartı desteği ve benim için en önemlisi çıkartılabilir batarya ile bir de Nexus desteği aklımda soru kalmadı benim için S4 en iyisi artık

• Samsung u zerre sevmem ama bu büyük başarı karşısında bize sadece tebrik etmek kalıyor.
  • Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :s

• S4 satmaz satmaz diyorduk ,bunun üzerine artık baya bir satış rakamları yakalar

• Madem yaptın bi iyilik tüm s4lere versene bu desteği. veya 5 büyük telefon ureticisinin amiral gemi modellerine 2 android minor/major guncelleme destegi ver. yapamayacagin sey degil bu google

• iki tarafda son derece karlı çıkar bu işten,zira donanım olarak da cihaz baya sıkı...

• google ile neden beraber pos vermisler anlasildi.

nexus gelmesi bir seyi degisdirmicek. bana göre sizi bilmem.

• Cok daha yuksek performansli bir cihaz olacagina eminim.

Bir de motorola nexus gorsek bu tanitimda cok guzel olurdu. Birak samsung u lg yi de oz evladina yatirim yap artik google.
  • Google diğer Android cihaz ureticilerine rekabet şansı tanımıyor. Anlamak guç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy s4 aldim bir hafta da nexus oldu :)

• HTC ONE ve GALAXY S4 arasında kalmıstım eger google de galaxy s4 destek verse kesınlıkle galaxy s4 alırım...

• Yani USA versiyonu(snapdragon) ciddi bir geliştirici desteğine sahip olacak. Gerçi 30-40 milyon satan cihazın geliştiricisi zaten eksik olmaz orası ayrı.

• s3 ü satıp ms4 alasım geldi :S

• Sanırım i9500 lere gelmiyor.

• htc one sahiplerini biraz üzebilir uzun vaded
  • Her şey çok güzel ama bizde Exynos 5 Octa satıldığı için bize gelmez ki. Keşke bütün S4 sahiplerine bir seçenek sunulsaydı da isteyen istediğini kurabilseydi.

• S4'e plasitk deyip taşlayanlar mağazalarda ön safları tutuyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Sanırım i9500 lere gelmiyor.

Gelmemesi cok dogal zira lte olayi octa da mevcut degil ama bu gelistiricileri kesinlikle durdurmaz cok saglam ve saglikli port lar yakindir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pekka

quote:

Orijinalden alıntı: KemalAY

Sony ile beraber Hanomi modeline verseydin ya dingil ?

Kim sallar sony yi dingil ?

Telefon bilgisi olanlar , kalite bekleyenler
    Senin gibi dingiller sallamaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.