Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracın garanti süresi boyunca; Dışarıda yaptıracağınız her türlü işlemden kaynaklanan bir sorun yaşarsanız elbette araç garanti dışı kalır.
    Ben tecrübemi paylaşayım da elbette ki tercih sizin.
  • N7K kullanıcısına yanıt
    bende bekliyorum yeni deposu, 15 günü geçti hatta p.tesi aradım halen gelişme yok depoyla alakalı...
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    bbasci06 kullanıcısına yanıt
    bekleyeceğiz bakalım

yinede teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N7K -- 1 Aralık 2016; 10:33:29 >
  • Orjinal balatalar servisten 240-250 TL gibi alınabiliyor.Bir de uzak durulması gereken TRW'ler var.Onlar da 120-130 TL gibi.Bu sabah özel serviste kontrol ettirdim.3000 km sonra sökücez.Ya İspanyol bi markanın balatalarını takıcaz ya da PUG serisinden uyan balata bakıcaz.Disklerin kenarları da tıraşlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinnitem1 -- 1 Aralık 2016; 12:01:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Metin hocam balata değişimleriniz şimdiden hayırlı olsun, ben trw için her ne kadar iyi yorum almış olsam da taktıracağınız balatanın markasını ısrarla ve merakla haber vermenizi bekliyorum, bir ihtimal pug grubu valeo takacaktır diye düşünüyorum,umarım ispanyol dediğiniz delphi çıkmaz, sizden haber bekliyorum. disk kenarlarında traşlanma konusunda ne dediler hocam, hangi durumda gerekiyormuş, mesela eski pejonun diskleri ben 100bin km de tornaya sokuştum, traşlanma için km miz erken değil midir aman diske zarar vermesinler.
  • Bu arada aklıma gelmişken sormak istedim,
    0,8LT veya daha büyük ambalajlı AdBlue sıvısını yetkili servis harici nereden ve kaça TL`ye buluruz bilen, araştıran veya alan var mıdır?
    Hemen her benzinlikte satılıyor ama onların büyük çoğunluğu kamyonlar için olduğunu biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

Bu arada aklıma gelmişken sormak istedim,
    0,8LT veya daha büyük ambalajlı AdBlue sıvısını yetkili servis harici nereden ve kaça TL`ye buluruz bilen, araştıran veya alan var mıdır?
    Hemen her benzinlikte satılıyor ama onların büyük çoğunluğu kamyonlar için olduğunu biliyorum.

Euro6 motorlar için olanı Shellde satılıyor. Servisten de alabilirsiniz yedek parçadan 10lt lik.

10ltsi serviste 36 tl + kdv
    Shelldeki 40 küsür tl olması lazım.
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Ozaman başka bir yerleri hiç karıştırmamak lazım fiyat aynıymış zaten.
    Bakımdan bakıma kontrollerini yapıp doldurmaları en mantıklısı.
    Teşekkürler.
  • bbasci06 kullanıcısına yanıt
    20 lt 35 tl idi ben aldığımda 3 ay önce. şimdi çok olsun 40 tl.yarı yarıya hocam. euro 6 motorlar için olanını almanızda fayda var
  • Arkadaşlar benim Active donanım araç sahibi elde olmayan nedenlerden dolayı vazgeçti aracı satmaktan başka dizel otomatik Active yada Allure donanım tavsiyesi paylaşacak olan varmı?
  • Adblue sıvısı eklenince arac kendi anlıyormu depodaki sıvıyı, serviste dedikleri gibi cihazla araca ne kadar sıvı eklendigi yükleniyor mu

• fasson kullanıcısına yanıt
    Öyle olmaması lazım sonucta deposu var samandira var.

• Flaş bir haber..

ÖTV zammından sonra büyük ihtimal dövizdeki aşırı yükselme nedeniyle kur farklarını fiyatlara yansıtıyorlar.
    Peugeot fiyatları güncelleniyor..

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122187302

NOT: İlgili sayfadaki üçüncü resim ÖTV zammı dahil edilmiş fiyatları göstermektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasci06 -- 1 Aralık 2016; 21:11:51 >
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Depodaki sıvı min. seviyeye gelince zaten arıza ikaz lambası yanar ve ekranda "1100km sonra aracı çalıştıramazsınız" uyarısı gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşlar benim Active donanım araç sahibi elde olmayan nedenlerden dolayı vazgeçti aracı satmaktan başka dizel otomatik Active yada Allure donanım tavsiyesi paylaşacak olan varmı?

308 değil de bi c4 vardı birisi için fav'a attığım. Fiyat düşürmüş diye msj geldi. 74 küsürdü en son:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-satlik-2015-c4-1.6-blue-tekno-plas-350416957/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim benim ilgilendigin için. Citroen C4 motor ve sanziman olarak aynı goruksede Platform olarak Emp2 kullanmadığı için bayağı eski kalıyor yeni 308 yanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Sağol kardeşim benim ilgilendigin için. Citroen C4 motor ve sanziman olarak aynı goruksede Platform olarak Emp2 kullanmadığı için bayağı eski kalıyor yeni 308 yanında.

Evet orası da öyle. Cazip tarafı comf.plus olması, active'e göre iyi durdu gözüme. Ama yine de eski platform.
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    Tabii ki haber veririm, aracı sıfır aldım, ilk aldığımda böyle değildi. Bozuk asfaltta da kullanılmadı, 19 bin km nin en az 15 bini şehirlerarası sıcak asfaltta geçti. Fitil gibi değil, havada çok soğuk değil yaşadığım yerde, zangırdama şeklinde kapılardan ve göğüsten geliyor, kapı ceplerini boşalttım ki oradaki bir şey ses yapmasın diye ama nafile. Servislerin de çok umurunda değil, mayıs gibi gitmeyi düşünüyorum servise, artık hayırlısı

• arkadaşların belirttiği gibi farların ayarını yukarı doğru manual olarak ayarladım, meğersem benimkiler çok aşağı bakıyormuş gücünü anlamamışım, bi-xenon gibi güçlü led farları varmış aracın.Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frank11

arkadaşların belirttiği gibi farların ayarını yukarı doğru manual olarak ayarladım, meğersem benimkiler çok aşağı bakıyormuş gücünü anlamamışım, bi-xenon gibi güçlü led farları varmış aracın.Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Bu hali karşı tarafın gözünü çok alır gibi, selektör yapmıyorlar mı? Sanki biraz fazla olmuş.

• 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.