Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.544
Cevap
61
Favori
1.338.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 2005 model yuvarlak farlı olan eski kasa polo var 62binde benzinli, bu araca hangi yağı alma mı önerirsiniz ? 4lt mi 5lt olarak mı almalıyım ve hangisini ?
  • Şöyle bir bakiyim dedim forumada son okuduğum 10 sayfada poloya hiç yakışmayacak derecede düşük kmdeki cillop gibi araçların saçma sapan hatalarını okurken ben kullanıcıların yerine üzüldüm ,7 bin km araçta nasıl benzin pompası arıza yapar bana bunu izah edecek adam varmı yada motor takozu kopar vw yi ben böyle bilmezdim.
  • uzun zamandir kullaniyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VWci -- 17 Haziran 2006; 22:21:08 >
  • 2006 ların ön tasarımı benim hoşuma gidiyorrr..
  • valla 2001 model vw polo aracım var comfortline her yönüyle memnunum ayrıca performansıda çok yeterli bence otobanda 200 yapıyorum daha ne olsun 500 mü basması gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Arabayı sadece airbag ve esp zannetmek nasıl iş anlamıyorum.Siz 80 den yukarı allah korusun çarpın bakıyım bir yere sizi hangi airbag koruyor.

Ne yazık ki yanlış anlıyorsunuz.80km/h den sonrası için değil zaten.Şehir içindeki kazalar için diyorum.(40-50 km/h)Yan ve perde hava yastıkları yandan çarpmalarda sandığınızdan çok daha fazla hayat kurtarıyor.Polo'nun çarpışma testleri gayet iyi.(Gerçi boyun kamçı hareketi pek iyi değil).Motoruna söylenecek söz yok.Tasarımı zaten çok iyi.Polo'yu Türkiye'de bu hale getiren Doğuş grubudur.Size birkaç tane yandan çarpma videosu izlemenizi tavsiye ederim.
    Otomobillerdeki güvenlik ekipmanlarının ne kadar gerekli olduğunu benim gibi acil servislerde çalışsaydınız çok daha iyi anlardınız.Hele ki emniyet kemeri takılı olan ve olmayan yaralılar arasındaki farkı görmenizi isterdim diyecem ama pek görülecek bir manzara değil.Ciddi kazalarda kemer takılı olmayanlar zaten çoğu zaman ex geliyor ne yazık ki.

• Arkadaşlar POLO'nun BENZİN + OTOMATİK 2006 yada 2007 modelleri 100 km.'de ortalama ne kadar yakar.. İnternette farklı sonuçlar gördüm.. Gerçek araç kullanıcıları varsa yada iyi bilen birileri sorumu cevaplandırabilirmi.???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kwsr17

Hayırlı akşamlar,
    2004 kasa otomatik kazasız 120binde bi araç buldum 24750ye. Henüz pazarlık yapmadım. Kmsi yüksek geldi. Temiz kullanırsam 140-150binde satabilirmiyim? Acemiliğim için alacağım.

Polo'nun eski kasalarının da piyasası km yükselse de çok azalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

polo tdi için 15000 bakımı için kaç lira istiyor servis ?

520-530 TL filandı yanlış hatırlamıyorsam. 29 unda 30bin yaptırdım oda 610TL yağın litre fiyatında, filtrelerde ve işçilikte değişen birşey yok. Kısacası yetkili servise gideceksen en az 500'ü gözden çıkar.
  • SubBaRcA S kullanıcısına yanıt
    çift katlı bağajlı olanlardaki üstteki bölüm çok dar, anca aradaki bölmeyi çıkarırsanız çocuk arabası sığar,sedan bir arabanın bagajı yok haliyle biraz dar, ön taraf sedan bir araca göre dar değil ancak arka taraf dar sayılır,uzun boylu kişiler sıkıntı yaşabilir, ikiz bebekleriniz varsa herşeyden iki taneyse sıkıntı yoksa çoksorun olacağını düşünmüyorum, evli değilim ama yinede arabaya sahip olduğum için bagaj konusunda yardımcı olmaya çalıştım
  • ben iki sene polo kullandım. Üstelik benimki tüplüydü ve bagajda stepne vardı? Ona rağmen çocuk arabasından ziyade daha ufak boy olan arabaları oluyor hani katlanınca baston gibi olan adını unuttum. Onunla birlikte 1 valiz ve orta boydan biraz büyük çanta ve oğlanın deniz oyuncaklarının olduğu oyuncak torbaları sığıyordu. Etrafınızda polo kullanan varsa arkadaşlarınızın tanıdığı falan da olur rica edin deneyin derim. Biz arkadaşa öyle yapmıştık
  • Yeni kasa BlueGT 150Hp DSG bu modeli önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova17

Selam 2011 model polo nun sol aynasında bulunan sinyal lambası yanmıyor bunu aynayı komple değiştirmeden onarabilir miyiz acaba ?

bende izliyorum mesajını çözüm bulursan pm lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut021

Merhaba,

Sorununuzla ilgili bilgim yok ama araçlar aynı tarz olunca size danışayım diye cevapladım mesajınızı.

Bende 15 gün önce 2008 vw polo tour aldım, 6 ileri otomatik vitesli. Araç benzinli. Şehir içinde beni deli edecek kadar çok yakıyor. 50TL lik benzinle 120-130 km zor gidiyorum.

Sorum şu, LPG taktırsam nasıl olur? Yakıt tüketimim otomatik olduğu için yine de yüksek mi olur? Bir de LPG performansı iyice düşürür mü? Soğukta çalışmama
    sarsıntılı çalışma gibi sorunlar yaşar mıyım? Bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler

aynen arac fazla yakıyor. sehır ıcı 60 krs yakıyor. sehır dısında 35 krs.a kadar ınsede sehır içi performansı kotü.
    herkes tüp taktır rahat diyor yalnız maliyetini karşılayacak kadar bu aracı kullanır mıyım bilmiyorum. o yuzden tüp hiç düsünmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut021

Merhaba,

Sorununuzla ilgili bilgim yok ama araçlar aynı tarz olunca size danışayım diye cevapladım mesajınızı.

Bende 15 gün önce 2008 vw polo tour aldım, 6 ileri otomatik vitesli. Araç benzinli. Şehir içinde beni deli edecek kadar çok yakıyor. 50TL lik benzinle 120-130 km zor gidiyorum.

Sorum şu, LPG taktırsam nasıl olur? Yakıt tüketimim otomatik olduğu için yine de yüksek mi olur? Bir de LPG performansı iyice düşürür mü? Soğukta çalışmama
    sarsıntılı çalışma gibi sorunlar yaşar mıyım? Bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler

Bende 2006 manuel comfortline kullanıyorum BRC lpg var. Bahsettiğiniz hiç bir sorunu yaşamadım.. 17-18 kuruş yakıyor..Nasıl bi model polo ki öyle 50-60 kuruş yakıyomuş.şaşırdım valla..
    koca 2007 ford mondeo yakıyo o dediğiniz rakamları..başka bi sıkıntısı olmasın arabanın.. otomatik diye fark bukadar olmaması lazım...max benzinde 35kr lpg de 22-25 kuruş yakması ideal rakamlarmış gibi geliyo...bu konuyla alakalı olarak bi servise ustaya danıştınız mı ?

• Merhabalar Arkadaşlar 2015 Polo Almayı Düşünüyorum Polo 1.4 TDI BMT 90 PS DSG Almayı Düşünüyorum Bide Açılır Üst tavan Bi Klimatronik Ek olarak Bunları Ekledimmi 73.600 TL Yapıyor Acaba Bu Fiyata Performansı Degermi Kararsızım Sizce Aldıgıımda Pişman Olurmuyum Fikirlerinizi Bekliyorum

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Dun ilk kazami yaptim.geri geri cikarken tampon iceri goctu ama disari atti kendini hemen boyasi bi acayip oldu naptirmak lazim buna?kaca patlar bilgisi olan?tanidik usta tavsiyesi istanbul avrupa yakasinda?

Pek kotu durmuyor. Ama illa yaptiricam diosan bi kaportaciya baktir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Dun ilk kazami yaptim.geri geri cikarken tampon iceri goctu ama disari atti kendini hemen boyasi bi acayip oldu naptirmak lazim buna?kaca patlar bilgisi olan?tanidik usta tavsiyesi istanbul avrupa yakasinda?

Pek kotu durmuyor. Ama illa yaptiricam diosan bi kaportaciya baktir.

Cok kötü degil hele ki tampon yani her dakika basina bir sey gelmesi ihtimali olan bir parca.tampon iceri gocuk dursaydi yaptirirdim kesin.

Isin kotu tarafi benim geri geri ciktigim yere trafigin akis yonune dogru bakarak cikarken akli evvel bir kadin da trafigin akis yonu tersine geri geri gelerek girmeye calisirken benim onu farketmemem sonucu oldu.onda ne gocuk ne cizik vir sey yoktu pasta cila yapilacak vir sey vardi ama kadin cirkef cikti araba emanet illa tutanak tutalim dedi.mecbur trafik sigortasini delecegiz gibi.kusur kimde cikar acaba?

Anlattigin gibiyse 6/8 o kusurlu. Akis yonunun tersine geri geri gelmek kisur çünkü.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.