Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • italya kadrom için öncelik Nain. Sonra Barzagli. Daha sonra ise Chiellini'yi mi almayalım sizce yoksa Manolas idare eder mi chiellini 50k :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Yine elit olamadım 16-4 gidiyodum sonra rüzgar tersine döndü 26 galibiyet ile bitirdim,elit hayali haftaya kaldı :((

Tebrikler sabah baktığımda 15-16 falandı galiba . Demek ki ben bakınca rüzgar tersine dönmüş

Bana kalırsa cumartesi pazar bitir maçları
  • Manolas kalsin cok saglam o. Yanına bonucci veya chiellini alirsan daha iyisi yok. Ucuz diye dislaniyor bu aam, cok üzülüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten senin kurduğun kadroydu o. Öyle diyorsan tamamdır. Hedef Nain ve Chiellini :)
    Daha sonra forvet meselesini konuşuruz hayaller Dybala .p
  • Diego Costa 1 gol 1 asist fiyatı %6 arttı. Dolardan hızlı yükselio herif.
    Bu hafta IF willian gelebilir.
  • potm çok büyük ihtimal diego costa olacak , ispanyol IF kartları ucuzken alabildiğiniz kadar alın
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Belcikali if sayısı cok azdi, olanlar da lukaku mertens Alderweireld benteke chadli (ilk totw oldugu icin az) gibi para eden oyunculardi. Ispanyol 17 tane if var, bunlarin fiyati hazarddaki gibi 200k civaina cikmaz bence. Ozellikle gecen hafta binlerce Suso çıkmıştır millete, bana bile 3 tane cikti Ama tabi yatirim yapacak parasi olan ve risk almayi seven kar eder costa gelirse

• haklısınız belçikalı IF sayısı azdı ama talebi karşılayamıyordu alt bütçede isteyenleri , şimdi 20-25 k olan IF kartları bana kalırsa tavan fiyatından 50 k dan gider diye düşünüyorum 5 tane gold 2 gümüş aldım param oldukça riske devam edicem :) şuan ispanyol oyuncuları isteyen görev olduğu için 80 plus oyuncular 2 katı fiyatında o sıkıntı oldu
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Oyuncuları satabildiğim kadar pahalıya satmak için pazara bırakmamaya çalışıyorum ama haftaya deneyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 700k'dan 40 kadar Lampard topladım, bugün bile 1300den 15 tanesi gitti. Pazartesi - Salı günü MLS fiyatları tavan yapacaktır kesinlikle .

Uyguna MLS oyuncuları toplasın imkanı olan.
  • şu Türkiye'nin ekonomisine bakan adamlar bile sizin gibi yorum yapamıyordur he Piyasa hakkında

Helal olsun valla Fut taki ekonomi sizden sorulur
  • Arkadaşlar Fut champ. Pazartesi günü kaçta bitiyor bilen varmı ?
  • 10.00 olabilir.

• Bi sonraki aşama ne olmalı?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Arkadaşlar gümüş kadro önerirmisiniz

• The Last Beerbender kullanıcısına yanıt
    Sonrasi yok artık bunun bence. Belki Matuidi'yi movember kartiyla degisebilirsin. Stoperleri Ramos-Thiago Silva yapip kaleye Keylor Navas alabilirsin.

• Beyler Biraz önce oynadığım rakipte ilk 11de 3 tane fernandinho vardı nasıl yapılıyor bu bende iki tane olsa kulübe bile yollamıyor kopya diye

• Navasi kullandim ama pek begenmedim cok top sektiriyor forvetlerin önüne.

Onun disinda di maria cok parasının hakkini vermiyor, ters ayaginin kotu olmasi buyuk dezavantaj, sag kanat oynuyor ama sag ayagiyla sut atamiyor neredeyse hunter basmama ragmen. Belki oraya bi alternatif alabilirim, sola da carrascoyu griezmannla kimyasi iyi diye koydum ama fena değil. Oraya martialli bi seyler deneyebilirim belki ama kadroyu cok bozmam gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 3 Aralık 2016; 22:30:17 >
  • Gold kaçın ödülleri daha iyi arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    1>3>2 bence.

• 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.