Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
31.359
Cevap
824
Favori
1.704.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usb den çalışan bi kamera ile işim daha kolay olur. Güneş panelinin usb li inverter'ı var. Ona takabilirim.
  • Ya şu a119 a niyetlendim dolar aldı başını gitti beklemekten başka çare kalmadı
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Görüntü kayıt sistemlerini severim. Halihazırda gopro var. Fakat aracı eşim de kullanır, sürekli aç kapa tak çıkar ile uğraşılmaz. Bu yüzden tak unut tarzı bu işe adanmış bir cihaza yöneldim.

Uçuk birşey olmadığı sürece bütçe ayırabilirim. 300-350 maksimum diyelim.

Beni asıl düşündüren montajı, aracın bir yerini sökmeden, hiç kablo görünmeden kendim yapabilirmiyim?
  • selam angel eye ks531 araç kamerası aldım.ama bu nasıl kayıt yapıyor nasıl hafıza kartına alıyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Cevabınız için teşekkür ederim. Görüntü kayıt sistemlerini severim. Halihazırda gopro var. Fakat aracı eşim de kullanır, sürekli aç kapa tak çıkar ile uğraşılmaz. Bu yüzden tak unut tarzı bu işe adanmış bir cihaza yöneldim.

Uçuk birşey olmadığı sürece bütçe ayırabilirim. 300-350 maksimum diyelim.

Beni asıl düşündüren montajı, aracın bir yerini sökmeden, hiç kablo görünmeden kendim yapabilirmiyim?

Bu tip cihazların kabloları oldukça uzun oluyor. A sütunundan çakmaklığa kadar erişiyor. tavan döşemesi, A sütunu ve oradanda kapı filtresinden gizleyerek kendiniz yapabilirsiniz.

Elektrikçi desteği ile direkt sigorta kutusundan bağlantı yapılabilir.

Dolar uçtu ama bütçe kaliteli modeller almak için yeterli. Kapasitörlü modellere yönelebilirsiniz. Güncel iyi kameralar;

A119 ve mini 0903 bir inceleyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Ya şu a119 a niyetlendim dolar aldı başını gitti beklemekten başka çare kalmadı

Dolar yerinde durmaz bu saatten sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenixx

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Orijinalden alıntı: zenixx

araç içi kamera alıp şehir dışındaki bahçemde kümes yakınına gizleyip, güvenlik kamerası olarak kullanmak istiyorum. kamera ihtiyacımı en uygun bu şekilde çözebilirim galiba.

32 gb kart taksam kartı kaç saatte doldurur ve yeniden üzerine kaydetmeye başlar. en az 10-15 saat olmazsa işime yaramaz. olası bi hırsızlık durumunda akşamdan sabaha kadar görüntünün silinmemesi gerekir.

bir de bunların hareket sensörü ne kadar başarılı? kaç metre uzaktaki hareketleri algılar mesela.

yardımcı olursanız sevinirim.

Hareket sensörleri işe yaramıyor.

1- Kamera enerji vermek için nasıl bir yöntem kullanacaksınız?
    2- Çözünürlük ne olmalı?
    3- Parasal üst limit nedir?

Elektrik var arazide. Görüntü net olsun yeter. HD olmasına gerek yok. Kamera ve 32 gb kart için bütçem 100-120 civarı.
    Teşekkürler.

Bütçeniz dahilinde, sürekli enerji beslemesi ile SQ9 işinizi görür ama öyle ahım şahım bir kamera değildir.

720P görüntü kalitesini seçtiğinizde 32GB kart kapasitesinin belirtilen saat kayıt sürelerine ulaşacağını düşünüyorum.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_411157.html

Not: Bu kamerayı hiç kullanmadım. O nedenle kağıt üzerinde olan veriler üzerinden yorumda bulunuyorum.

• Merhabalar , bu A119 modelinde ki gps modülü ile pc veya internetten aracın yerini görebiliyor muyuz ?

3 araç için hem ön hem arka kamera almak istiyorum f/p ve kullanımı kolay olan modeller hangisidir arkadaşlar 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YENİ KAMPANYA :

https://forum.donanimhaber.com/m_122005028//tm.htm

Tıklayın Kurallara göre msj atın, Çekilişle 1 tane A119 kazanma şansını kaçırmayın

• Olgu hocam Xiaomi Yi'den sonra bir aracıma da bir A119 alma zamanı geldi de fiyat nedir şu an gümrükte bilgin var mı? 3 dk kaldı Black Friday indirimlerine bakalım daha da düşecek mi yoksa dolar hep yukarı biz aşağı

Edit: Bu kameralar hafıza kartındaki eski kayıtları silip üzerine kayıt yapıyor değil mi? 2 güne bir kart boşaltma işlemi yaptırmasın bize?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPerience -- 24 Kasım 2016; 12:12:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Olgu hocam Xiaomi Yi'den sonra bir aracıma da bir A119 alma zamanı geldi de fiyat nedir şu an gümrükte bilgin var mı? 3 dk kaldı Black Friday indirimlerine bakalım daha da düşecek mi yoksa dolar hep yukarı biz aşağı

Edit: Bu kameralar hafıza kartındaki eski kayıtları silip üzerine kayıt yapıyor değil mi? 2 güne bir kart boşaltma işlemi yaptırmasın bize?

Gümrük sıkıntısı yok, a119 için açtığım konuda link var VIOFO11 kodu ile inmesi lazım.

Eski kayıtları otomatik siler.

• Black Friday özel indirim kodları, Süre Kısıtlı

Araç içi kamera Tavsiyesi

Araç içi kamera Tavsiyesi

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar iyi. A119 dusunuyorum ama wifi de olsun istiyorum, mini 0805 var o igrenc mount u yuzunden 0826 veya 0897 dusunmuyorum. Nano 0903 de 1080p 30fps. Cok parada vermek istemiyorum cari acigi arttirmamak icin. Kararsiz kaldim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Gearbest'ten 71 dolara VIOFO GPS A119'u 16 dolara da Samsung Evo Plus 64 GB SD Card aldım. Toplam 87 dolara geldi, iyi fiyat :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v40turkey -- 26 Kasım 2016; 14:35:9 >

• Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Acil şekilde kamera takınız diyorsunuz hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: andios

Acil şekilde kamera takınız diyorsunuz hocam :)

yani,

Teklif var / Israr yok

• Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var, başarabilirsem hukuksal bir sorumluluktan kurtulacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Sorunum şu; gt680w kameram var ve pili zayıfladığı için en son video parçası hata veriyor, açılmıyor ve benim bu son parçanın son saniyelerini mutlaka Görüntüleyebilmem gerekiyor. Ne yapabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: son_kullanici

Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var, başarabilirsem hukuksal bir sorumluluktan kurtulacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Sorunum şu; gt680w kameram var ve pili zayıfladığı için en son video parçası hata veriyor, açılmıyor ve benim bu son parçanın son saniyelerini mutlaka Görüntüleyebilmem gerekiyor. Ne yapabilirim?

Detaylı video / program paylaşmıştık. Bakıyorum hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: son_kullanici

Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var, başarabilirsem hukuksal bir sorumluluktan kurtulacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.