Şimdi Ara

ANKARADAN SATILIK SIFIR AYARDA SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 22,12,2012 tarihinde Vatan bilgisyardan aldığım.SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI modelimi performansını beğenipte bir üst serisi olan 7950-7970 almaya karar verdiğim için satıyorum.Ürün sıfır ayarda full kutu içeriği aparatlarını hiç kullanmadım jelatini üstünde duruyor kartın karta oc çekmeye gerek duymadım.Çoğu oyunu high ultrada full hd 1080 p de oynayabiliyorum.AA++ lar açıkken örnek vermek gerekirse şuan multiplayer oynadığım oyun Bf3 ultra 1920x1080 p de bütün herşey açıkken 45-60 fps alıyorum.Kart sıfır ayarda bir karttır.Ankaradan alıcılar ürünü gelip görebilirler oyunlarda test ederiz.İl dışına ise havale kargo şeklinde gönderilir.

Not: Kart fatura tarihinden garantinin bitimine kadar Ankaradan kartımı alıp kullanacak olan kişi kart ileri süreçlerde bozulma yaptığı takdirde Vatan bilgisayara beraber giderek garantiye verebiliriz.yani bu yüzden garanti vb.durumda hiçbir sıkıntı yaşamassınız

Formda bu kartlar 350 400 tl civarında satılıyor.350 Tl ye satanıda gördüm bu yüzden fiyat pahalı şurda şöyle şurda böyle gibi saçma sapan mesajlar atmayınız herşey ortadadır.İlanı baltalamaya çalışmak isteyenler Ciddi alıcı olmayanlar mesaj atmasınlar ve yorum yapmasınlar

Fiyat : 360 tl istiyorum indirimli fiyatım 400 deyipte 360 tl ye çekmiyorum.TAKAS SEÇENEĞİ 7950 7970 gtx 670 onun haricinde takas yoktur.
     ANKARADAN SATILIK SIFIR AYARDA SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI ANKARADAN SATILIK SIFIR AYARDA SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI ANKARADAN SATILIK SIFIR AYARDA SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 11 Mayıs 2013; 14:05:07 >

• Şurda böyle burda şöyle dememek elde bile değil kardeşim

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11200-14-20g-hd7850-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63501

SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI

kartın sfırı 398 TL iken kullanılmıs bir kartın değeri 360 TL olmamalı bence.

Ben forumdan elden satan bir kişiden gtx 660 ti 7870 o.c yada 7850 arıyorum ama zaten elden satanları ilan acıldıgı an forumdaki fırsatcılar alıp 400 e aldıgı kartı 550 TL ye ilana koyuyuor.

amacım baltalamak degil KULLANCISINDAN ara komsyoncusundan degil temiz bir kart almak.

ama şu fiyatlar ile biraz zor gozukuyor.

hayırlı satıslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bektascinar

Şurda böyle burda şöyle dememek elde bile değil kardeşim

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11200-14-20g-hd7850-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63501

Ben forumdan elden satan bir kişiden gtx 660 ti 7870 o.c yada 7850 arıyorum ama zaten elden satanları ilan acıldıgı an forumdaki fırsatcılar alıp 400 e aldıgı kartı 550 TL ye ilana koyuyuor.

amacım baltalamak degil KULLANCISINDAN ara komsyoncusundan degil temiz bir kart almak.

hayırlı satıslar

Arkadaşa katlıyorum, hayırlı satışlar.
  • quote:

Şurda böyle burda şöyle dememek elde bile değil kardeşim

hayırlı satıslar

Kardeş sıfır ayarda kart diyorum sen temiz bir kart diyorsun şaka gibisin bu arada 350 tl ye forumda 2.el 5 6 aylık kart gidiyorsa bendeki 360 tl ye neden gitmesin soruyorum.Almak isteyen alır almayan almasın gitsin sıfırını alsın 400 tl ye kardeşim.
  • Bence de, almak isteyen gidip 38 lira daha fazla verip sıfır alsın, arkadaşın ilanı baltalamayalım yani. Hem 400 liradan 360'a inmiş
  • arkadaşım sıfırını alacak adam gelip burdan 2. El almaz. İkinci el ürünün özelliği ucuz olması. Sıfırın bir değeri varsa ikinci elin de bir değeri var. Lütfen milleti keriz yerine koymayalım. Adam söylüyor şu fiyat demeyin diye. Fakat milleti keriz yerine koymakla kendisini küçük duruma düşürüyor. Buraya gelirsin fiyatı koyarsın pazarlığını yaparsın veya yapmazsınız çeker gidersiniz. Formu ilanla kirletmeye gerek yok. Burası ikinci el formu....
  • bektascınar arkadaşımıza katılıyorum saçma sapan ilanla gelip milleti keriz yerine koymayalım. İstediğiniz fiyata satabilirsiniz ama sanki millet almak zorundaymış gibi peşinen yorum yapmanın gereği yok. Ayrıca pazarlık sünnettir.
  • Bu arada belirtmek isterim ben kimseyi enayi yerine koymuyorum zorlada ürün satmıyorum.Ben ilanımı apaçık verdim.Nede kimseyi dolandırdım.Alan alır almayan almaz.Formda 350 tl ye aynı kart satılıyorsa benim kart 360 tlye neden satılmasın.Bu arada 360 dedim nerden biliyorsunuz pazarlık yapmayacağımı belki daha uygun bir fiyattan vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuza_eren

Bu arada belirtmek isterim ben kimseyi enayi yerine koymuyorum zorlada ürün satmıyorum.Ben ilanımı apaçık verdim.Nede kimseyi dolandırdım.Alan alır almayan almaz.Formda 350 tl ye aynı kart satılıyorsa benim kart 360 tlye neden satılmasın.Bu arada 360 dedim nerden biliyorsunuz pazarlık yapmayacağımı belki daha uygun bir fiyattan vereceğim.

kardeş Sanırım Ciddi Sıkıntıların var

İLK Mesaj ; Fiyat : 360 tl istiyorum indirimli fiyatım 400 deyipte 360 a çekmiyorum.Bu yüzden indirim yoktur !! TAKAS SEÇENEĞİ 7950 7970 gtx 670 onun haricinde takas yoktur.

Şeklinde bir yazı üzerine yapılan yorumlar sonucunda

Bu arada 360 dedim nerden biliyorsunuz pazarlık yapmayacağımı belki daha uygun bir fiyattan vereceğim.

bu sekilde bir Tutum. Ciddi sıkıntılar olduğunu gösterir.

bizim burda amacımız ilanı baltalamak değil. Kart almak. Elden almak. şu forumdaki AÇ lara 200 tl den alıp 350 tl ye koyan 400 e alıp 550 TL ye koyan ve milletin peşinden abi abi diye gezdiği adamlara prim bırakmadan temiz güzel bir kart almak.

Ama sen ilanın basında baskası o fiyatı koydu diye fiyat koymussun daha sonra sında indirim yok demişsin. sonra biz yaınca nerden biliyorusn indirim yapmıcagımı diyorsun.

Hani yakışmıyor Yani şurda onca adam var sıfır 390 TL olan kartı 360 TL den koymak.

i7 işlemci alıp 1 gun taksan 740 TL lik işlemci düşüyor 550-600 TL ye . el insaf el vicdan

başka bir yorum yapamıyorum.

yinede hayırlı satışlar dilerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yakuza_eren

Bu arada belirtmek isterim ben kimseyi enayi yerine koymuyorum zorlada ürün satmıyorum.Ben ilanımı apaçık verdim.Nede kimseyi dolandırdım.Alan alır almayan almaz.Formda 350 tl ye aynı kart satılıyorsa benim kart 360 tlye neden satılmasın.Bu arada 360 dedim nerden biliyorsunuz pazarlık yapmayacağımı belki daha uygun bir fiyattan vereceğim.

kardeş Sanırım Ciddi Sıkıntıların var

İLK Mesaj ; Fiyat : 360 tl istiyorum indirimli fiyatım 400 deyipte 360 a çekmiyorum.Bu yüzden indirim yoktur !! TAKAS SEÇENEĞİ 7950 7970 gtx 670 onun haricinde takas yoktur.

Şeklinde bir yazı üzerine yapılan yorumlar sonucunda

Bu arada 360 dedim nerden biliyorsunuz pazarlık yapmayacağımı belki daha uygun bir fiyattan vereceğim.

bu sekilde bir Tutum. Ciddi sıkıntılar olduğunu gösterir.

bizim burda amacımız ilanı baltalamak değil. Kart almak. Elden almak. şu forumdaki AÇ lara 200 tl den alıp 350 tl ye koyan 400 e alıp 550 TL ye koyan ve milletin peşinden abi abi diye gezdiği adamlara prim bırakmadan temiz güzel bir kart almak.

Ama sen ilanın basında baskası o fiyatı koydu diye fiyat koymussun daha sonra sında indirim yok demişsin. sonra biz yaınca nerden biliyorusn indirim yapmıcagımı diyorsun.

Hani yakışmıyor Yani şurda onca adam var sıfır 390 TL olan kartı 360 TL den koymak.

i7 işlemci alıp 1 gun taksan 740 TL lik işlemci düşüyor 550-600 TL ye . el insaf el vicdan

başka bir yorum yapamıyorum.

yinede hayırlı satışlar dilerim

Psikolojik danışman mısın hocam? Adam pazarlık yok diyor bir dert ciddi alıcıya indirim yaparım diyor başka dert. Gerçekten alıcı olsan buraya destan yazacağına adama PM atarsın pazarlığını yaparsın. Ondan sonra da tereyağı gibi üste çıkıyor ilanı baltalamak değil amacımız diye amacın ne senin topluma amme hizmeti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Psikolojik danışman mısın hocam? Adam pazarlık yok diyor bir dert ciddi alıcıya indirim yaparım diyor başka dert. Gerçekten alıcı olsan buraya destan yazacağına adama PM atarsın pazarlığını yaparsın. Ondan sonra da tereyağı gibi üste çıkıyor ilanı baltalamak değil amacımız diye amacın ne senin topluma amme hizmeti mi?

Kendi Yazdıklarınla Çelişmene gerek yok.

Amacımı belirttim ilk mesajımda düzgün okuduysan.

Temiz bir GTX 660 Tİ - 7870 - 7850 arıyorum diye

Dil: Turkce

terayağını sana yağyı bilmem. Adamın yanlısını göstermeye calistik .

Amacım orda yazıyor sen AMME hizmeti olarak görüyorsan Amme hizmeti kabul et senin dediğin olsun :)

sıfırı 390 tl olan karta 360 TL olan adama ve indirim yok diyen adama PM at demek bir başka amme hizmeti sanıyorum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Kendi Yazdıklarınla Çelişmene gerek yok.

Amacımı belirttim ilk mesajımda düzgün okuduysan.

Temiz bir GTX 660 Tİ - 7870 - 7850 arıyorum diye

Dil: Turkce

terayağını sana yağyı bilmem. Adamın yanlısını göstermeye calistik .

Amacım orda yazıyor sen AMME hizmeti olarak görüyorsan Amme hizmeti kabul et senin dediğin olsun :)

sıfırı 390 tl olan karta 360 TL olan adama ve indirim yok diyen adama PM at demek bir başka amme hizmeti sanıyorum :)

güzel kardeşim senin amacın anlaşıldı bedava kart arıyorsun demi ürünü nekadar bedavaya getirirsem o kadar iyi benim için diye düşünüyorsun.bu arada pazarlık yok dememe bakma benim ben çok kişiye burda söylemek istemiyorum ama iyilik yaptım bu fiyattan deyip kardeşim fazla param yok deyip çok güzellik yaptım bunları söylemek istemiyorum ama çıldırtıyorsun insanı senin gibilerle alışveriş yapılmaz,buarada ürün benim istdediğim fiyattan satarım sanada pm atmak düşer işine geliyorsa kardeşim.Ben çok kişiyle ticaret yaptım bu görünen referanslar birde görünmeyen referanslarım var kardeşim 200 e yaklaşık şuana kadar alışveriş yaptıklarımla hiçbir sorun yaşamadım ama senin gibi alışveriş yapanlardan uzak durmak gerekiyormuş bunu anladım.Bu arada sen iki katı fiyat versen bile ben bu kartı sana vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 11 Mayıs 2013; 14:03:12 >
  • bencede fiyatın düşmesi gerek forumda 350 ye satılıyorsa benim kartım 350 ye niye satılmasın demişsin foruma göre fiyat biçeceksen hiç biçme daha iyi ürün neyse ederi odur sonuçta 2. el ve sıfırının arasında 35-40 lira oynuyor.Kendimden bilrim alışverişten çok bilgi edinme amaçlı bu foruma girenlerde var o yüzden yok ordaki 350 ye satıyor yok bu su kadara satıyor gibi ifadelerle daha beter duruma sokmayın olayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.