Şimdi Ara

Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic 549 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
16.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/rowenta-ro8221-silence-force-extreme-cyclonic-84657630#product-information
    Normal fiyatı 800 tl civarında world kampanyası ıle bırlesınce 549 tl cıvarına gelıyor uzun suredır elektrık supurgesı arıyordum bu modelı bayagı ovmuslerdı

• bunun 2 alt modelini yaklaşık bu fiyata almıştım o 71db olmasına rağmen inanılmaz sessiz ve çok memnunuz, bu model 68db olması lazım performans açısından şiddetle tavsiye ederim
  • Burada detaylı bir incelemesi var. Merak edenlere yardımcı olur sanırım.
  • Kargosu çok tutuyorsa (ve World olmayanlara) fazla sıcak değil. Burada kargo dahil 557 TL:

http://www.sanalreyonum.com/urun/rowenta-ro8221-silence-force-extreme-cyclonicelektrikli-supurge_926931.aspx?CatId=36998&ref=akakce&v=1.98.3
  • bıraz daha beklemek gerekebılır fıyat dusebılır
  • 8 ay önce daha ucuza almıştım ben sanalreyonumdan.
    Son derece mennunum tek sıkıntısı çok fazla güçlü emiş gücü var halı süpürür iken insan pert oluyor :)
  • uzak durun çöp ürün görmeden kesinlikle almayın malzemeyi görseniz 250 tl vermezsiniz

sessiz diyorlardı pancar motoru gibi çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

uzak durun çöp ürün görmeden kesinlikle almayın malzemeyi görseniz 250 tl vermezsiniz

sessiz diyorlardı pancar motoru gibi çalışıyor

Siz başka model aldınız galiba.
    Bendeki dediğiniz gibi değil.
    Gayet sessiz ve süper performans kalitesi de mükemmel.

yanlış yönlendirmeyin.
  • safsata yorumlara itibar etmeyin, 5-6 ay önce almıştım ve hem çekim gücü hem az elektrik tüketimi hemde sessizliğiyle harika bir süpürge.hanımdan çok dua aldım bu süpürge sayesinde..
  • bugün medimarkttan 650 tlye aldım. inanılmaz sessiz ama çekiş gücü öyle aman aman değil. satıcı bayan da şaşırdı. deneme ürününü diğer süpürgelerle özellikle philips maraton ile karşılaştırınca. iyi mi yaptım bilmiyorum. ha ben hanımı ikna edemedim, bosch ürünleri, çok ama çok daha kaliteli malzeme duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

bugün medimarkttan 650 tlye aldım. inanılmaz sessiz ama çekiş gücü öyle aman aman değil. satıcı bayan da şaşırdı. deneme ürününü diğer süpürgelerle özellikle philips maraton ile karşılaştırınca. iyi mi yaptım bilmiyorum. ha ben hanımı ikna edemedim, bosch ürünleri, çok ama çok daha kaliteli malzeme duruyor...

Kesinlikle pisman olmazsiniz. Ben 8 aydir kullaniyorum o çekis gucunden rahatsiziz cunku haliyi kaldiriyor yapisiyor bence gayet yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimi iyi demiş kimi kötü anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

bugün medimarkttan 650 tlye aldım. inanılmaz sessiz ama çekiş gücü öyle aman aman değil. satıcı bayan da şaşırdı. deneme ürününü diğer süpürgelerle özellikle philips maraton ile karşılaştırınca. iyi mi yaptım bilmiyorum. ha ben hanımı ikna edemedim, bosch ürünleri, çok ama çok daha kaliteli malzeme duruyor...

Kesinlikle pisman olmazsiniz. Ben 8 aydir kullaniyorum o çekis gucunden rahatsiziz cunku haliyi kaldiriyor yapisiyor bence gayet yeterli

Ben bizim yolluklarda deneyebildim dün ama max derecede dahi halı kalkmıyordu ama toz haznesine bakınca baya birşey çıkmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• biri memnun. biri değil. biri iyi çekiyo- halı kaldırıyo der, öteki kaldırmıyo..hanginize inanacaz kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

biri memnun. biri değil. biri iyi çekiyo- halı kaldırıyo der, öteki kaldırmıyo..hanginize inanacaz kardeşim

+1
  • evde anneme dyson dc37 animal turbo modelini almıştım , ben kendi evime bu rowenta silence force aldım daha ekonomik bir tercih olsun diye.
    Emiş gücü hemen hemen aynı, bende turbo başlığı yok oyüzden dyson bir adım daha önde diyebiliriz ama rowenta inanılmaz sessiz ve max seviyesinde iken normal bir halıyı süpürmek için ciddi kas gücü gerekiyor, aksini yaşayan varsa süpürgelerini servise göndersinler bir hata olmalı, hele pancar motoru diyen olmuş ,hakkını hiç mi aramadın arkadaş 69db ses taahhüt etmiş adamlar sendeki okadar sesli ise neden göndermiyosun servise?
  • Benim evde RO8049 modeli var.
    Dikey sarjlı süpürge olarak rowenta aldım.

Her ikisinden de memnunum.

Halı süpürürken emiş gücü azaltırılırsa sorun çıkarmaz.Rowentanın bu silence force serilerinde ses duymak zor ufak bir vızıltı ve yanlardan hava çıktıgından bir rüzgar gelmekte o kadar.

Gerçekten çok sessiz ve iyi temizliyorlar.

Dikey sarjlı olan modelleri sesli çalışıyor gerçi.
  • Arkadaşlar youtube tekno seyir tanıtımında sanki iyi çekmiyor gibi geldi bana gerçi yerdeki madde un ama 2400 watt bi makina bi seferde alır gibi geliyor bana şu 900 watt olayına ön yargım var hala bir de motoru hakkında bilgisi olan var mı sağlam mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvrm155

Arkadaşlar youtube tekno seyir tanıtımında sanki iyi çekmiyor gibi geldi bana gerçi yerdeki madde un ama 2400 watt bi makina bi seferde alır gibi geliyor bana şu 900 watt olayına ön yargım var hala bir de motoru hakkında bilgisi olan var mı sağlam mı ?

9 aydır kullanıyorum ve şikayetçiyim kardeşim.
    Ya bir halıyı süpürmek resmen işkence. Halıyı bir kavrıyor yapışıyor resmen bırakmıyor.
    900 wat olduğuna bakma keşke 1600 olsa da az çekseydi.
    Hızı en kısığa alıyorum yok abi fayda vermiyor.

Tek kelime ile alınabilecek en sessiz en kaliteli en uygun ürün bana göre.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.