Şimdi Ara

Haftada 3 Ayda 15 Kilo ( Spor yok Acı yok ) Konu Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
29
Favori
183.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu hortlatacağım ama, sporu sadece zayıflamak için yapmayın.
    çünkü zayıf insanlarında sağlıksız hayat biçimi yüzünden şeker hastalığı gibi hastalıklar yakalanma riski yüksek.
    evet arkadaşın söyledikleri çok güzel. tarçın kan şekerini düzenliyor ve baharatlar vücuda genel olarak iyidir. yoğurtta göbekli vatandaşlar için gerçekten önereceğim bir şey. biz ailecek sabah kahvaltısında hatta tatlıların yanında kola içmektense yoğurt yiyen bir aileyiz ve evde babam hariç herkes gayet ideal kilosunda... fakat her şeyi bu karışımlardan beklememek gerek. sağlığımız için her gün en azından yarım saat yürürse, bu bile iyidir. benim yaşadığım yerde düz yollar çok var, akşamları bile rahat rahat yürüme şansı var, sakin bir yer. ama bakıyorum, insanlar zayıflamak için spor salonlarına gidiyor. verdikleri paraya üzülüyorum. çünkü amaçları eğer sırf zayıflamaksa, spor salonu ciddi anlamda gereksiz bütçeyi sarsar. eğer yaşadığınız yer müsaitse, sabah akşam çıkın, az nefes alın dışarıda, yürüyün. insan yürürken mutlu oluyor ayruca.. biraz düşünün. düşünmek bence en güzel egzersizdir. yürürken yanınıza yiyecek alın ve hayvanlara verin. bakın, bunlar sizi spor salonuda yaptığınız egzersizlerden hem daha çok zayıflatacak hemde daha çok mutlu edecektir. saygılar.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turist ömer -- 9 Nisan 2014; 22:19:26 >

• Ana Diyet

1 Kase ( Light, Layt, 0 Yağlı, Yağsız, Her marka olur ) Yağsız Yogurt Alıyoruz, Ardından Aşağıda saydıklarımı aynen yoğurtla karıştırıp "sabah öğle akşam" yiyoruz. ( Yemeklerden 30-45 dk önce yiyelim. )

1 Çay Kaşığı Zencefil

1 Çay Kaşığı Zerdeçal

1 Çay kaşığı Tarçın

Bu yöntemle Pc başında zayıflamak mümkün. Hemde haftada en az 2 kilo vermek garanti. Ayrıca kaslarıda gayet sıkı ve sağlıklı tutuyor.

Yardımcı Diyet

Daha hızlı zayıflamak isterseniz ispatlanmış ekstra diyetimizide uygulayabilirsiniz ;

1 "Çubuk tarçın" alıyoruz

Haftada 3 Ayda 15 Kilo ( Spor yok Acı yok ) Konu Geldi

Bu bir "çubuk tarçını" bir kavanoz suya atıyorsunuz ve 2-3 saat çözülmesini bekliyorsunuz. Ve suyu içiyorsunuz su bittikçe tekrar tekrar doldurun Tarçın kavanozda kalsın. Her gün susadıkca bu suyu tüketin.

Bunun etkisinide göreceksiniz.

Çalışma mantığı nasıldır ? ( Aşağıdakilerin hepsi ana diyet için geçerlidir )

Yağsız yogurt, Amerikada yapılan araştırmaya göre çok çabuk kilo verdiriyor tok tutma özelliği dışında doğrudan kiloları yakıyor. İsterseniz Google ile bakabilirsiniz.

Diğer baharatlarda, yardımcı oluyor. Baharatlar ülkesi Hindistanda Fakirlikten sonraki halkın zayıf kalmasındaki en önemli etken baharat cenneti olmasıdır.

Peki yemek yemicezmi ?

Yukardada belirttiğim gibi uygulamayı yemeklerden 30-45 dk önce yapcaksınız. Yani yemek yiyeceksiniz. Ancak bu formuller size az yedirtecek. Ve çok çabuk yağ yaktırcak, hemde spor yapmadan.

Kilolar geri alınırmı ?

Bu uygulama ile Hızla kaybedilen Sıvı değil doğrudan yağ olacağı için ve zaten uygulama esnasında mideniz küçüleceği için geri kilo almazsınız. Ama size tavsiyem ideal kiloya gelseniz bile kilo almaktan korkuyorsanız yukardaki uygulamaya devam edin.

Nasıl garanti veriyorsun ?

6 Aydır diyet yapan ama 1 gram kilo veremeyen tanıdığım 3 gün içerisinde akıl almaz derecede zayıfladığını gördüm. Kendiside diyeti aldığı kişideki değişimi görünce başlamış zaten.

Daha çok referans istermisiniz ?

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/528205-gunde-500-gr-verdiren-yogurtlu-kur-2.html

http://www.diyetcenter.com/diyet-listeleri/21610-yogurt-diyeti-zayiflama-detoks-diyet-kuru.html#.UYqm5L1MqDs

http://www.zayiflamateknikleri.org/yagsiz-yogurt-ile-yag-yakma-ve-zayiflama/

http://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-15381.html

Gördügünüz gibi referansların bazılarında 5 günde 4 kilo denmiş.

Deneyin uygulayın Sonucu görün. Sadece 1 haftada olsa deneyin birşey kaybetmessiniz. Zaten referanslar ortada ve Yapanları görüyoruz.

Böyle derilerim sarkmazmı ?

Aşırı kilolu iseniz, 45 ve üstünü 3 ayda vermek isterseniz evet deriniz sarkar bu problem olur. Bunu önlemek için 1 ay da 10-20 kilo verdikten sonra 2 hafta ara verin. Yani zayıflama işlemini zamana yayın. Bu arada ise spor yapabilir işi daha garantiye alabilirsiniz, yani spor şart değil. Bir seferde alıp başınızı gitmeyin. 3 Ayda zaten 40 kiloyu çok rahat verirsiniz. Ancak bunu 6 ay da yaparsanız deri sarkma problemi oluşmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert_Jeksin -- 9 Mayıs 2013; 20:08:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZapieL

Güzelmiş o zaman kimse spora gitmesin yağ oranımız kendiliğinden düşsün kimse cardio yapmasın herkes 3 ayda SHREDDED vücut kıvamına gelsin.

Kaslı olacaksınız demiyor ki , zayıflayacaksınız diyor. 50 kilo vermek isteyen bu yolla verirse zaten sarkan derileriyle kendisine şemsiye yapabilir. Kardiyo çok farklı bir olay , arkadaş sadece beslenme alışkanlıklarımıza ekleyeceğimiz 1-2 yararlı öneri vermiş o kadar.
  • quote:

Güzelmiş o zaman kimse spora gitmesin yağ oranımız kendiliğinden düşsün kimse cardio yapmasın herkes 3 ayda SHREDDED vücut kıvamına gelsin.

sen zayıflayınca kas yapmak istemeyecekmisin ??
  • İyide bir kase yoğurt dediğin ne kadar yani.500 grammı 1 kilomu ne kadar yoğurt yiycez günde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

İyide bir kase yoğurt dediğin ne kadar yani.500 grammı 1 kilomu ne kadar yoğurt yiycez günde.

bir kase kardeş fark etmez. yeterki yagsız olsun. yanı toplamda yemek kaşıgına koca koca 4-5 defa çal kaseye yogurt doldur.
  • Sağol arkadaşım bir deneyelim.
  • Deneyip ölmeyen, zayiflayan var mi?
  • Buna ek olarak normal yediğimiz yemeği azaltmamıza gerek yok mu? Azaltmasak da kilo kaybediyor muyuz?
  • mesajım dursun bakarım yaza
  • sarkma olursa?
  • Bu sabahtan itibaren deniyorum suyla beraber. 1 hafta içinde değişimi yazarım
  • acaba sporla yapıldığında ne oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

Buna ek olarak normal yediğimiz yemeği azaltmamıza gerek yok mu? Azaltmasak da kilo kaybediyor muyuz?

zaten yemek yemek ıstemıyorsun. çıta gıbı ınsanlar ne kadar yıyorsa sende o kadar yıyorsun. bunu tarcın yapıyor. ek olarak yagsız yogurt senı zayıflatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonJovi34

quote:

sen zayıflayınca kas yapmak istemeyecekmisin ??

Arkadas konuyu vucut gelistirme bolumune acmisti.Konu tasinmis artik bu konu beni alakadar etmez ama aci yoksa zaferde yoktur.ben obezlikten six pack cikarttim.Saygilarimla.
  • Diyet Yoğurt

1 Çay Kaşığı Zencefil

1 Çay Kaşığı Zerdeçal

1 Çay kaşığı Tarçın

zararsız gibi gözüküyor. 30 kilo fazlam var denesem mi diyorum. :)
  • o kadar hızlı verilen kilo ne kadar sağlıklı olabilir o da tartışılır.
  • hem kilo ver hem spor yap. denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

acaba sporla yapıldığında ne oluyor ?

Tüy siklet oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Diyet Yoğurt

1 Çay Kaşığı Zencefil

1 Çay Kaşığı Zerdeçal

1 Çay kaşığı Tarçın

zararsız gibi gözüküyor. 30 kilo fazlam var denesem mi diyorum. :)

Karıştıracakmıyız bunu acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.