Şimdi Ara

6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
297
Favori
27.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende takipdeyim.Benimde hayalim Amerikada bulunan Rg sirketinde yazılım mühendisi olmak.Bu arada böyle bir konu açtığın için teşekkürler eminimki Amerikayla ilgili kafasında soru isareti olan bir çok kişiye yararlı olacaktır.
  • hocam 14.bölümü beklemedeyiz
  • Yarin turkiyeye gidicem ondan bavul falan hazirliyorum. Evide bosaltmam gerekiyor bos zaman bulunca yazicam bugun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim İçinde Yararı Olacak. Hayalim 2. Takip

The Guy is Following You.
  • O yaşlardayken İngilizce anlayıp konuşabiliyordum ben rahatlıkla. Ne mi oldu? Sonra liseye geçince direk "I, you, he, she, it, we, you, they" gibi konulardan başladık. Keşke şu Amerika şansı benim elime geçseydi diyorum çoğu zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

Hocam hadi artık devamını yaz meraklandırdın, gayet güzel gidiyordu.
  • Beyler kusura bakmayin daha 1 gun falan yazamam. New Yorkda havaalanindayim 2-3 saate ucak var. 10 saat ucak surcek sonra havaalanindan cikis eve gidis falan bugun birsey beklemeyin

• quote:

Beyler kusura bakmayin daha 1 gun falan yazamam. New Yorkda havaalanindayim 2-3 saate ucak var. 10 saat ucak surcek sonra havaalanindan cikis eve gidis falan bugun birsey beklemeyin

Uçağın interneti yok mu ? Yaz işte 10 saat ne yapacaksın.

Bu arada uçakta wifi varsa cidden yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

quote:

Beyler kusura bakmayin daha 1 gun falan yazamam. New Yorkda havaalanindayim 2-3 saate ucak var. 10 saat ucak surcek sonra havaalanindan cikis eve gidis falan bugun birsey beklemeyin

Olmuyor genelde. New York a gelirken trubulansa girdi zaten ucak acayip midem bulandi. Ucakda yazmak sikinti cok. Zaten dun uyumadim ucakta uyurum hizli gecer diye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

quote:

Olmuyor genelde. New York a gelirken trubulansa girdi zaten ucak acayip midem bulandi. Ucakda yazmak sikinti cok. Zaten dun uyumadim ucakta uyurum hizli gecer diye

Hahah anladım.

Neyse bekliyoruz emerikalı.

İyi yolculuklar bu arada.

• 14. bolumu koydum sonunda.
  • Çok iyi gidiyor. Senin sayende rüyamda ABD'de okuduğumu gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 27 Mayıs 2013; 5:04:43 >
  • iyi gidiyor
  • Kardeşim o kadar sene amerikada okumuşsun artk yeni bölüm eklediğinde yeni bir başlık olarak eklesene nerde kaldığımı kaybediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Kardeşim o kadar sene amerikada okumuşsun artk yeni bölüm eklediğinde yeni bir başlık olarak eklesene nerde kaldığımı kaybediyorum.

+1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIF -- 27 Mayıs 2013; 13:08:28 >
  • Somunu merakla bekliyorum. Kitap çıkarsan alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Kardeşim o kadar sene amerikada okumuşsun artk yeni bölüm eklediğinde yeni bir başlık olarak eklesene nerde kaldığımı kaybediyorum.

Nerde kaldigini unutman dogal cunku yeni bolumu eklerken karismis. 10. sinif bolumunun basi sona falan gelmis duzenliyorum simdi. Pardon karisiklik icin. Gece uykulu yazdim ondan boyle bir arisiklik oldu sanirim

Edit: Duzelttim. Wordde yazip buraya kopyaliyorum hep. Onceki word belgesi acik kalmis ve onceden yazdigim seyle son yazdigim seyi toptan kopyalayip yapistirmisim. Bolumleri araya ----- koyarak ve basligi kalinlastirip koyuyorum. Eger baska bir turlu koyulmasini istiyorsaniz, nasil istediginizi soylerseniz ona gore koyarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baronious -- 27 Mayıs 2013; 21:31:35 >

• Insallah hayaline ulasirsin. Ben konuyu merak eden insanlar vardir diye ve can sikintisindan acmistim finaller zamani derslerden bunalip ama birilerine yarari oluyorsa ne mutlu
  • 6 yıllık dedin bari 2 senelik lise maceralarıyla kalmasın...Devam, iyi gidiyor
  • Devam ediyorum iste yavas yavas ilerliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.