Şimdi Ara

mp230 reset

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
8.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet Bey ben bu yazılımı mp 230 da denedim ama olmadı aceba ben mi beceremedim
  • Ahmet Bey,
    Bizim yazcı sizlere ömür.Ben 40 tl den kaçtım siz beni 140 tl zarara soktunuz.Lütfen insan ları yanlış yönlendirip de zor zahmet kazandıkları paraları heba etmeyin olur mu?İlgilendiniz dinlediniz teşekkürler ama sonuç hüsran.Bu arada xp için bilgisayarımı da formatlamıştım,oda tuz biber oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: molyer66

Ahmet Bey,
    Bizim yazcı sizlere ömür.Ben 40 tl den kaçtım siz beni 140 tl zarara soktunuz.Lütfen insan ları yanlış yönlendirip de zor zahmet kazandıkları paraları heba etmeyin olur mu?İlgilendiniz dinlediniz teşekkürler ama sonuç hüsran.Bu arada xp için bilgisayarımı da formatlamıştım,oda tuz biber oldu

bu programala yazıcı uçura bildiyseniz size helel olsun diyorum başak bişi demiyorum ama ne sıkıtı oldu da yazıcı uçtu dediniz anlamadım yazıcı atılan bi yazlım yok bişi yok programın yazıcı ya zare vermesi bile söz konusu deyil
  • bu işi yapan herkezin kulandığı program bu ve bunun serileri 1.5 v2000 v3400
  • http://forum.donanimhaber.com/m_56485945/tm.htm bu konuyu takip et ve gör herkez aynı programı kulanıyor kimsenni yazıcı sı uçmuyor
  • Valla yalan yok bizde yazıcı iptal.Power tuşuna (AÇME KAPAMA) basınca ışık yanarak devreye giredi şimdi o ışık dahi yanmıyor.Ve verdiğiniz programla xp de resetleme yaparken program dondu kaldı bende görev yöneticisini çalıştırıp kapattım sonra yazıcıyı kapatıp açamadım.Reset programı donunca 40-50 dakika bekledim baktım olmuyor.yukarıda anlattıklarımı yaptım.Ne diyeyim size helal olsun.Ama tekrar ediyorum çok ilgilisiniz.İlgilendini hakkınızı yemeyelim herşey için sağolun ama sonuçu değiştirmiyor bu.
    Selametle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: molyer66

Valla yalan yok bizde yazıcı iptal.Power tuşuna (AÇME KAPAMA) basınca ışık yanarak devreye giredi şimdi o ışık dahi yanmıyor.Ve verdiğiniz programla xp de resetleme yaparken program dondu kaldı bende görev yöneticisini çalıştırıp kapattım sonra yazıcıyı kapatıp açamadım.Reset programı donunca 40-50 dakika bekledim baktım olmuyor.yukarıda anlattıklarımı yaptım.Ne diyeyim size helal olsun.Ama tekrar ediyorum çok ilgilisiniz.İlgilendini hakkınızı yemeyelim herşey için sağolun ama sonuçu değiştirmiyor bu.
    Selametle...

yazıcınız hiç acılmıyorsa eyer suan siz servis moduna alırken fazla basmışınız dır yazıcı eletirik ten cekin 15-20 dk bekleyin kendine gelir
  • bu hatayı biz bile bazen yapıyoruz 2 yerine 5 bası yoruz bazen 6 bası yoruz yazıcı kapatığınızda hiç eletirik gelmez fişini cekip biraz bekleyin acılır
  • mp230 2 defada gecer servis moduna 2 den fazla basarsanız bu durumla karşılaşırsınız
  • Valla 2 gündür bekliyorum ama hala açılmadı.Başka neden yapmış olabilir ki?
  • Ahmet Bey bu gün çocuklar söylediler.Öğretmenim biz yazıcının yanından geçiyorduk arkasındaki fişe takıldık yazıcı kapandı sonrada açamadık korktuk söyleyemedik dediler.Ben resetleme 40-50 dakika sürünce çay almaya gitmiştim o ara da bir de bu yaşanmış.Ben yazıcı ben kapattım da açılmadı zannediyordum.İşin aslı buymuş.Şimdi bu işin çözümü var mıdır acaba?
  • Ahmet Bey telefonda görüştüğümüz yeni versiyonların linkini bekliyorum.Diğer yazıcıyı da çalıştırdık.İçerisindeki fiş giriş yuvasına bağlı olan kabloda temassızlık olmuş o nedenle açmıyormuş.Teşekkürler.
  • Ahmet Bey yukarıda yazdıklarımdan dolayı size karşı çok mahcubum.Lütfen kusuruma bakmayın.Tamamen benim beceriksizliğimden kaynaklandı.Yazıcıyı resetlemeyi başardık.Çok teşekkürler.Okulda birde epson bx 305 f var ona da bir yazılımınız var mı acaba çok oluyoruz ama varsa çok makbule geçer.
    Selametle...
  • var ama o biraz karışık onun bağlı olduğu pc teamwşver kurun ben bağlanıp yapayım
  • Ahmet bey gerçekten çok ilgilidir. Alışverişiniz olsun veya olmasın gerçekten yardımcı oluyor. Kişiliğini çok takdir ediyorum. Bir türlü kısmet olmadı alışveriş yapmamız ama gerçekten yazılanlar karşısında önce şaşkınlık sonra gülümseme oluştu :)
  • Beceriksiziz ama yine de bi şansımızı deneyelim.Varsa lik ve anlatım bi deneyelim.O dediğiniz yazılım sizin bağlanmanız için meb(milli eğitim bakanlığı)in bağlantısında engellene bilir.Gönderme ve kısa ama detayları es geçmeyen anlatımınız varsa memnun olurum.Versiyon uyumu bizi epey uğraştırdı ya sütten ağzım yandı suyu bile üfleri gayrı
  • tamm ben foto larla birlik te yayınlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Ahmet bey gerçekten çok ilgilidir. Alışverişiniz olsun veya olmasın gerçekten yardımcı oluyor. Kişiliğini çok takdir ediyorum. Bir türlü kısmet olmadı alışveriş yapmamız ama gerçekten yazılanlar karşısında önce şaşkınlık sonra gülümseme oluştu :)

biz yazıcı baskı kafa tamir leri ve anakart tamirleri yapıyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.