Şimdi Ara

Yararlı Android Uygulamaları Rehberi Bölüm 1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
6
Favori
14.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence hesap makinesi işe yaramaz
    öncelikle kalem olması lazım (parmakla 2 çizmek, normal 2 ye basmaktan çok daha zahmetli ama kelemde kolaylık olur)
    bence = demeden sonucu göstermesi iyi değil çünkü belki senin daha yazacakların var ama hemen sonucu gösterince tekrardan yazman gerekir
    ayrıca yukarda işlemleri göstere 1-2 satır olsa ve yazma işlemi sadece aşağıda kalan kısımda yapılsa daha iyi olurdu
    belki basit işlemler için hoş olabilir ama daha karmaşık işlemler için çok baş ağrıtır

bu arada video için çok teşekkürler, devamını bekliyoruz

• nedense mesut cevik´in haberlerini daha cok seviyorum ancak cok az haber yapiyor :(

• 07:28 İlluminati

• mesut abi eline sağlık çok faydalı oldu gerçekten. devamını bekleriz.

• Güzel htc reklamı olmuş.. Herhangi bir android tablet kullanılarak ve marka logosu en azından kapatılarak yapılabilirdi bu video. Tabii aşırı reklamdan dolayı neredeyse her an çökme tehlikesi ile karşı karşıya olan bir forumdan bahsediyoruz o yüzden yadırgamıyorum...

• teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: +7Can

Kitap okuma uygulaması arıyorum.

Moon reader.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH ekibine teşşekkürler böyle yararlı programları açıklamanız çok iyi olmuş devamını en kısa zamanda bekleriz

• Hesap makinası tam isabet.

• Hesap makinesi gerçekten güzelmiş
  • içlerinde güzel uygulamalar var teşekkürler, ben de böyle bir şey arıyordum.
  • Video Hazırlanmış Elleriniza Sağlık Ama Keşke Uygulamaların Listesi de Olsa Böylece Elimizde Olan Olmayan Uygulamaları Kestirmeden Bilebilsek Daha İyi Olmazmı ??
  • Thanx bro

• Güzel çalışma olmuş, teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: +7Can

Kitap okuma uygulaması arıyorum.

Aldiko baya iyi

• HE BEYLER PREMIUM HİS. ADAM ONE A PLASTİK KILIF TAKMIS. BENCE BU TARTISMANIN SONU BURASIDIR.

Video için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 5 Mayıs 2013; 13:10:33 >
  • NQ Vault benzeri, yani uygulamanın içinden istediğim resim veya videoyu uygulamaya import edip orada saklayabileceğim kullanışlı bir uygulama arıyorum.
    Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRDeN

NQ Vault benzeri, yani uygulamanın içinden istediğim resim veya videoyu uygulamaya import edip orada saklayabileceğim kullanışlı bir uygulama arıyorum.
    Yardımcı olur musunuz?

Kendim sordum, kendim buldum
    Başkaları da faydalansın, buyrun afiyet olsun Gallery Lock Pro v4.2.1 Full APK

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.