Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhütüm 2017 başında doluyor. 25Mb/75GB AKN için 24ay 49tl ödedim. Şu an 55TL ile 24 ay güncellemek istiyorlar. Turknet ile görüştüm 100Mb/150AKN paketi için bulunduğum saha dolabı görülemediğniden hizmet alamıyorum. TTNET ise Upload hızından dolayı ve fiyatların yüksekliği sebeiyle pek sıcak bakmıyorum. Bulunduğum bina altında 1000Mbit destekli saha dolabı mevcut ve gerçek fiber bağlantı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

Taahhütüm 2017 başında doluyor. 25Mb/75GB AKN için 24ay 49tl ödedim. Şu an 55TL ile 24 ay güncellemek istiyorlar. Turknet ile görüştüm 100Mb/150AKN paketi için bulunduğum saha dolabı görülemediğniden hizmet alamıyorum. TTNET ise Upload hızından dolayı ve fiyatların yüksekliği sebeiyle pek sıcak bakmıyorum. Bulunduğum bina altında 1000Mbit destekli saha dolabı mevcut ve gerçek fiber bağlantı var.

Arkadaşım Merhaba,

Bu fiyatları size Superonline genel merkezden mi arayıp verdiler, yoksa bulunduğunuz yerdeki superonline bayisi mi verdi ? Ben 2 senedir 39 tl'ye 25 mb. 10gb akk'li paket kullanıyorum 2 aydan az bir süre kaldı taahhütümün bitmesine size verilen fiyatların yanına yaklaşan dahi olmadı şu ana dek. En yakın teklif 25mb. 35 gb akk 64,90. Ki kapatacağım fiyatlar yüksek dememe rağmen. Cevap için şimdiden teşekkürler.

• Neden 4*4 kampanyasıni degerlendirmiyorsunuz?

Pahali midir?

89 tl
    50 mb/125 gb + Turkcell 4 gb+500 dk+1000 dk HY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 16 Kasım 2016; 11:46:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiberin ilk abonelerindenim, başladığımda 30tl ile TTnet de başlamıştım sonra Superonline telefon hattımla birlikte transfer oldum.

O dönemde bulunduğum bölgenin superonline bayisi üzerinden kapmanyaya dahil edildim, sonra kotamı kendileri yükseltti. Sizin gibi 10GB lık kotalı paketi 39tl ye kullanıyordum 5tl farkla önce hızı güncellediler sonra 5 tl farkla da kotayı upgrade ettiler.

Çok defa arandım, Tivi hizmetlerini kabul etmedim. Sizin yerinizde olsam Bölgenizde Turknet hizmeti alıp almadığıma bakarım. Benim müsait olsa geçişi kesin yapardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Neden 4*4 kampanyasıni degerlendirmiyorsunuz?

Pahali midir?

89 tl

50Mbit/125GB AKN iyide Turkcell hat anlamsız yere para ödeyteceğim. Turkcell Platinium uluslararası aramalara açık 10bin dk hat kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Neden 4*4 kampanyasıni degerlendirmiyorsunuz?

Pahali midir?

89 tl

Vodafone ile taahhütüm olmasa mantıklı gelebilir bu fiyatlar . Benim şaşırdığım superonline müşteri temsilcilerinin veya yerel bayilerin aynı digitürk gibi her müşteriye farklı fiyat vermeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pacey57 -- 16 Kasım 2016; 16:30:16 >
  • Arkadaslar mobil hattiniz bireysel ve cihaz kamp. Yok ise 4×4 luk yada yeni cikan 5i1yerde kamp. Deneyin muhakkak.

Izmirde konak.narlidere.balcova.alsancak.karabaglar.inonu cd.f.altay oturanlara bizzat yardimci olabilirim.

Buralar disindakilerede bilgi verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Arkadaslar mobil hattiniz bireysel ve cihaz kamp. Yok ise 4×4 luk yada yeni cikan 5i1yerde kamp. Deneyin muhakkak.

Izmirde konak.narlidere.balcova.alsancak.karabaglar.inonu cd.f.altay oturanlara bizzat yardimci olabilirim.

Buralar disindakilerede bilgi verebilirim.

https://m.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/5i-1-yerde-turbo-ekstra-4-gb-kampanyasi

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• turkcell in yapmak istediği belli herkesi o 99 liralık akksiz 25 mbps lik tarifeye geçirmek

akk li fiyatları çok komik, taahhütsüz Turknet çok daha hızlısını çok daha yüksek kotalısını veriyor zaten. Ne anlamı kaldı Turkcell e 24 ay bağlanmanın

he turk.net de çok felaket hizmet olarak turk telekom her türlü saboteyi yapıyor ama biraz daha kaliteli hizmet alacağım diye on lira fazla verip tüm ayı 3 mbps hızla geçirmek de biraz saçma
  • Adsl kullanicilar akk dolunca 1-2 mbps hiz gorurler. 4x4 luka yada 5i 1 yerde paketleri 50mbps hiz 75 gb akk sunuyor minimum.imkaniniz varsa bunlari kullanin. 79tl 89tl. 10 yada 20 tl farka hem hizi hemde akk 150 lere cikarabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

turkcell in yapmak istediği belli herkesi o 99 liralık akksiz 25 mbps lik tarifeye geçirmek

akk li fiyatları çok komik, taahhütsüz Turknet çok daha hızlısını çok daha yüksek kotalısını veriyor zaten. Ne anlamı kaldı Turkcell e 24 ay bağlanmanın

he turk.net de çok felaket hizmet olarak turk telekom her türlü saboteyi yapıyor ama biraz daha kaliteli hizmet alacağım diye on lira fazla verip tüm ayı 3 mbps hızla geçirmek de biraz saçma

ben 25 mbit 99tl ye geçtim. appletv yi 360 a sattım.

aylık 90tl ye akksiz kullanıyorum.

5gb türkcell cep tel internetini kullanmıyorum.
    tv+ izlenecek bir şey değil bana göre.

Sonuç 90 tl ye 36 ay sabit fiyat akksiz 25mbit.
  • ya beyler bir akıl verin 2 keredir aradılar hep 15 20 dk konusuyom ama sonuca bağlıyamıyorum 1 ay sonra bitcek 2 yıl hizmet, devam etcem mecburda adamlarla anlaşamıyorum hep aynı stabil diyorlar ne dediysem olmuyor, ne fiyat iniyor ne akk fazla veriyorlar hiçbişey anlamadım burdabazı arkadaşlar gibi 5 ay ücretsiz kullanım 27 ay olsun diyorum öyle kampanya felan yok diyor bitti diyor vs..

hep sabit 50 mb 150 gb verelim size 100 mb 250 gb fiyatları biraz düşürün diyorum 100 mb alım kotası iyi diye onada yok diyorlar ne fiyat indiriyor ne bişey bunlar uygun mu oluyor şimdi 25 mb 75 gbkullanıyom aslında uygun 79 tl 50 mb 150 ama kotası az hız süperde bir arttıramıyorum anpcamı şaşırdım net almak bile bela bu ülkede ya tavsiye verin sizde nasıl
  • Bekle kardesim taah. Bitsin ertesi gun kapatin aboneligi diyin. Kapasinlar gerekirse git cihazlari teslim et yeni abonelik actir.madem yeni aboneden farkli bir kamp. Vermiyorlarsa son ana kadae dene.

• 28 inde 2 yıllık sözleşmem bitiyor.
    50mbit fiber gece kuşu kampanyası kullanıyordum.

2 kampanya arasında kaldım.

1)dört dörtlük paket;
    4g, 500dk her yöne, 1000sms (cep)
    100mbit 125g akk (fiber ev)
    99 TL

2)beşi bir yerde paket;
    4g, 500dk her yöne, 1000sms (cep)
    50mbit 125g akk (fiber ev)
    Turkcell TV + giriş paketi
    99 TL

Not: Evimde digitürk hd var.

Karar veremedim..

• Benim modem HG253s.
    Daha yeni daha iyisi var mı ?

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Bence 2side ideal. Ama hizlari 50 mbps sec 10 tl az ode.cep faturani kiyasla totalde mantikli gelirse 5i1yerde tercih et

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Bence 2side ideal. Ama hizlari 50 mbps sec 10 tl az ode.cep faturani kiyasla totalde mantikli gelirse 5i1yerde tercih et

Evet dediğiniz mantıklı ozm 89 yl ye 99 yl oluyor..
    10 tl ye turkcell tv plus almış oluyorum..

• Şu an kullandığım modemHG253s.
    28 kasım (2 gün sonra) 2 yıllık sözleşmem bitiyor..
    5i1 yerde kampanyası ile 2 yıl daha uzatacagım..

Size sormak istediğim HG255s modem talep edeyim mi yoksa mevcut HG253s ile devam mı edeyim?

Lütfen cevap ???

• Teknik konularda hicbir bilgim yok.

• beyler bu aralar açmıyorum sürekli arıyorlar beni karar veremiyorum anlaşamıyoruzda :D

turkcel tv + 50 mb +150 gb teklif 79 TL ??? 2 yıl bu iyi gibi ama kotası yine az ya bişey yapamıyoruz diyorlar birde stabil veriyorlar yani herkese böyle..

100 mb alcam 250 gb kota 99 tl tv de içinde ama kotası 500 olsa misal bunun
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.