Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.211
Cevap
252
Favori
673.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline senede 2 defa 3 ay olmak uzere toplamda 6 ay dondurma politikasi uygular.bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de üyeliğim 1 ay sonra bitiyor , her gün 5 kere aradıkları için sövmeme rağmen aramaya devam ettiler , ben de tamam 100 mb hız 100 akk Samsung tablet kampanyasına dahil olayım dedim. Sonrasında bir baktım Asus tablet kampanyasına geçiş yapmışlar. Ben de bunun iptalini istedim , şu an yine eski üyeliğim devam ediyor. Ne yapacağımı şaşırdım. 50 e 250 gb gibi bir üyelik teklif ederlerse kabul edebilirim. Onun dışında AKK olayları canımı sıkıyor.
  • 25 mbps akk yok 99 tl.
    Akk Takilmak isstemiyorsan bunu oneririm.

50/200:99tl
    100/200:109t

• Bugün aradılar. Taahhütümün bitmesine bir ay var. 100 Mbit 250 GB üçlü pakete 99 veriyordum. Aynısını 99.90'a teklif ettiler kabul ettim.

• benim de ayın 11inde bitecek. 25Mb 75GB akk+turkcelltvye 65 lira veriyorum. Bu fiyata devam etmek istesem 35gb akk veriyorlar. 75 gb almak istersem 75 lira gibi bi fiyatı var. Biraz araştırdım uydunete geçmeye karar verdim. Hem teledünyada kanal çeşitliliği daha fazla hem de fiyatlar çok daha uygun. Ayrıca beni hiç aramadılar ben onları aradım taahhüt bitiyor yapın bi güzellik devam edeyim diye, internette yazan fiyatlar geçerli dediler beni kaybettiler.

edit: aradılar ve aynı tarifeniz devam etsin hatta 10 kasımda yeni eklenecek kanallar (discovery,animal planet ve birkaç tane daha vardı) ve ingiltere premier lig maçlarını da verelim 69 lira olsun dediler. Ben biraz düşüneyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaokeer -- 21 Ekim 2016; 18:46:10 >
  • Gece kuşundaydim(50mbps 100gb akk) taahhüt bu ay bitiyor, geçen aradılar şu tarifeleri teklif ettiler;

25mbps 100gb + Asus tablet 69TL
    50mbps 100gb 75TL
    Ben tabletle ilgilenmiyorum diyince size özel ne yapabilirim bakıyorum ayağı yaptı ve 25mbps 100gb 65 lira dedi. Ben henüz karar vermeyeceğim falan dedim ne oldu pahalı mı geldi diyor dedim evet pahalı. Kıytırık akkli internet alıcaz ona bile kaç para çekiyorlar. Oturduğum yerde kablonet falan olsa ona geçicem.

• Sunu unutmayalim arkadaslar.

Interet bir tarafa sol fiber bir tarafa

Aradaki farki bilen odedigi ucretin ne kadar makul oldugunuda bilir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZippoTurkey

Arkadaşlar istanbul'da superonline bayii'sinde Satış Danışmanıyım taahütü biten evine internet bağlatmak ısteyen bana ulaşsıın yardımcı oluruuum

Merhaba.
    Cep telefon hattım PttCell.(Taahhüt bitiş 28/02/2017)
    Ev internetim Vodafone.Net. (ADSL taahhüt bitiş 01/04/2017)

Turkcell'in Dört Dörtlük Paketler Fiber Kampanyası'na geçmek istiyorum.
    Cayma bedeli ve geçiş süreci ne şekilde olacak?
    İlk olarak hangi yolu izlemem lazım?
    Bu konuda bilgi verir misiniz?

Bu arada eski evimde ADSL hat vardı.
    Onu bu hafta yeni adresime taşıma talimatı verdim.
    Yeni adresimde Superonline Fiber olduğu için Fiber kampanyasına katılmak istiyorum.
    Bir bakıma ADSL'den Fiber'e geçiş yapmış olacağım.
    Teşekkürler.

• taahüt 25 ekimde bitti.son gün aradılar ve acayip kazık fiyat teklif ettiler,bende kapatın dedim..tamam dediler...sonra arayan da olmadı,net de kapanmadı..bakalım ne olacak?
  • Bugün aradılar.. geçen hafta 59 teklif ettikleri paketi bu sefer 69 olarak teklif ettiler.. şaka gibi..adeta kapat diyorlar.

• Superonline icin eski musterinin yeniden zerre farki yok. Fiberde pek alternatifleri olmadigi icin fiyatlari da enflasyon uzeri arttiriyorlar.
    Ben daha makul geldigi icin dort dortluk kampanyadan sectim.
  • 4*4 e gelicem ben de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dört dörtlüğe geçiş yaptım..50mbs 75 gb akk+cepten 500dk,1000,sms,4 gb=79 tl
  • Balcova.narlidere.karabaglar.konak

Bu bolgede ikamet eden ve yardimci olabilecegim arkadaslar ozel msj birakirlarsa ilgilenebilir.

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    resmen SOL fiber konusunu trollüyorlar...
  • ciddi şekilde dalga geçiyorlar ve mevcut aboneleri uyandırmadan 2 sene taahütü imzalatmak istiyorlar.

sol abone merkezi mevcut abonelk tarifeniz 3 kere zam gördü yeni fiyat 74tl dedi
    taahüt vermeden kullansak kaç tl sorunca o da 74tl dedi

taahüt vermeden çıktım şimdi telefondan sıkıştırıyorlar mevcut abonelik 2 senelik taahütle 64tl aksi halde 84tl

birbirlerinden haberleri yok gibi görünüyorlar ama aksine 2 senelik abonelik yenileme için her taklayı atıyorlar.
  • 100Mbs/250Gb/İlk üç ay ücretsiz 21 ay 104 Lira fiyat verdiler.
    50Mbs/150Gb/İlk üç ay ücretsiz 27 ay 89 Lira fiyat verdiler.

Albati, sundukları tarifenin adı ne idi? Bilmiyorsanız işlem merkezinden öğrenebilirsiniz sanırım internetten.
  • Benimde 2 senelik taahhüt sürem bitiyor.

50mbit 150 akk + tv + telefon hizmeti toplamda : 74 TL ödüyordum.

Bugün 444'lü numara değilde 537'lü bir numaradan aradılar.( bayiden )

Aynı pakete devam edemeyeceğimi söylediler yani o paket iptal olmuş.

ya 50mbit 100 akk + tv : 79,90 TL
    100mbit 150 akk + tv : 99 TL

ama bunlarda telefon hizmeti yok. telefon istersem + 4,90 TL dediler.

sadece bunları seçebiliyormuşum.

Benim anlamadığım 2 senedir kullandığım paketimi neden bozuyorsun. Zaten ben memnunum. ödemelerimde düzenli. sende memnunsun. Rahat bırak o zaman beni.
  • 3 gün önce iptal talebinde bulundum.Bugün müşteri hizmetlerinden aradılar...
    Toplamda 24 ay yerine 27 ay üyelikte kalmam şartı ile 100 mbit+250 gb akk için 5 ay ücretsiz kullanım, geri kalan 22 ay 99 tl önerdiler...
    Bende tereddütsüz kabul ettim..
  • Burda bazı tipler gelip mevcut fiyatları yağlayıp ballıyolar milleti razı etmeye çalışıyolar. Bunlara kulak asmayın. Böyle diye diye ossuruktan kotaları kabullenir olmuş insanlar.
    Kabul etmeyin arkadaşlar teklifleri. Kaptıcam deyin, blöf yapın. Ben anlattım 250gb kotayı 67 tlye nasıl söke söke aldığımı. İnsanlarla dalga geçer gibi zorlamayınca sana pahalısını iteliyolar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.