Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.174
Cevap
251
Favori
671.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibariyle, telefonsuz Fiber 3lük paketine geçtim. İlk 12 ay 49 TL sonraki yıl 59 TL. Hız 25mb AKK 75gb. Bulabildiğim en makul kampanya bu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Dün itibariyle, telefonsuz Fiber 3lük paketine geçtim. İlk 12 ay 49 TL sonraki yıl 59 TL. Hız 25mb AKK 75gb. Bulabildiğim en makul kampanya bu oldu.

Şu an için bencede geçilebilecek en güzel kampanya dün itibari ile bende geçtim aynı kampanya ya sp online ilk geldiğinde 10 mhz hız 50 akk ye 2 yıl 49 ödemiştim. 25 mhz hız 75 akk çok daha iyi hemen hemende nerdeyse aynı fiyata 1.yıl 49 2. yıl 59 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Telefon ayrıca ücretli olsa haklısınız diyeceğim ama telefonlu fiyatı düşük tutup da bunu başka yerden (aylık konuşma ücreti vs.) çıkarma şansları yok görünüyor. Peki neden daha ucuz onu anlayamadım hala.

Hani kapitalist gözle bakmaya çalışıyorum becerebildiğim kadarıyla :).

Hocam yeterince kapitalist dusunememişsin. Şöyle anlatayim; bunlar sana telefonu veriyor 100 dk bedava diyor. Ev halki nasolsa bedava diye telefonu kullanmaya alisiyor. Bir bakmissin her ay 200-300-500 dk kullanmaya baslamissiniz. Fatura gelmis bilmem kac yuz tl. Ayrica da 24 ay sonunda telefon hatti acik kalmaya devam ediyor ve muhtemelen asgari bir zorunlu para odemek zorunda kaliyorsun. Telefon hattini kapattirabilmek icin de kırk takla arman gerekiyor.

Doğru valla ne kadar da kafa patlatsak düşünemiyoruz işin bu taraflarını. En iyisi ayda üçe beşe bakmadan ve bunlara fazla bulaşmadan ihtiyaç neyse onu alıp kurtulmak.

24 ay içinde 4-5 kere limiti geçsen toplamda sana zarar ettirir bunlar.

• şuan bir çok seçenek var arkadaşlar,

en mantıklısı tabi son çıkan tarife 25 mb limitsiz 75 gb akk ile 24 ay boyunca 100 dk her yöne telefon ve 24 ay boyuncada türkcell tv sinema paketinden yararlanabiliyosunuz.

ve ses hizmetinden yararlanmak isterseniz bile hiç bir sabit telefonunuz yoksa bile 4,99 karşılığında bir numara tahsis ediliyor yani 5 liraya 100 dk her yönenin sahibi oluyorsunuz ayrıca

geri kalan 12 aydada 59 yerine ilk 12 aydada olduğu gibi 49 tl ödeyerek devam edebilirsiniz.

diğer seçenek ise vazgeçilmez fiber kampanyası resmi sitede yok fakat müşteri hizmetlerini arayarakta yararlanabilirsiniz

ses hizmetiyle birlikte 25 mb 25 gb akk 45 tl, 25 mb 50 gb akk 49 tl, 50 gb akklı tarifeye geçilmesi durumunda ilk üç ay hız 50 mb 100 gb akk oluyor bilginize
  • Sanirim benim de gecen ay bitti taahütüm. Sürekli aradilar ama açamadim yurtdisinda oldugumdan. Simdi baktim 65liraya cekmisler faturayi, dolayisiyla bir arayalim dedik. Telefnda nazik bir bayan tarifelerden bahsetti. 25gb lik akk si olani tavsiye etti ben de yeterli degil 100gb lik ne var diye sordum. 50mbps 100gb lik bir kampanyalari varmis. ilk 12 ay 59lira sonraki 12 ay 79 lira ve galaxy 3.0 7 inc tablet hediyeymis. Direk aldim. Cunku zaten 50mbps lik hicbir tarife bu fiyata yoktu. bir de tablet veriyorlarmis. 2. sene 79lira ödeyebilirim sorun degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sansartr

Beni de sürekli arıyorlar.Haziran başında 24 aylık taahütüm bitiyor.Konuyu iyice araştırdığımdan kekleme ve satış politikalarını yemiyorum.

Beni telefonla aradıklarında söyledikleri şu : "Sözleşmeniz bitiyor." Bak sen şunlara cin olmadan adam çarpacakalr.Ben de her seferinde düzeltiyorum.
    Sona eren sözleşmem değil TAAHHÜT SÜREM diye.

Uyuyor olsam haziranda dayayacakalr yeni sözleşmeyi ve akk yı.

****Şuan ki durumum > 20 Mbit/s hız ve AKK dan muafım.****

Telefonda kayda geçsin diye söze başlayıp bir bir sordum yanıt istedim.Zaten taahhüt süresi dolunca iki seçenek var :

1-Kampanyalardan birini seçip yeniden taahhüt altına girmek.
    *Ücret için 59 TL dediler.
    *Hız 25 Mbit/s
    *AKK uygulanacak.(50 Gb download)

2-Taahüt altına girmemek, var olan sözleşme ile yola devam.
    *Ücret 69 TL
    *Hız 20 Mbit/s (şuan ki hızım değişmeyecek yani)
    *AKK dan muaf olarak devam.

Kesinlikle AKK belasıyla muhattap olmak istemiyorum.Bunu bana sağlayanda belirli tarihten önce sözleşme yapmış olmam.

Müşteri hizmetlerinden 2. seçenekteki detay bilgilerin teyidini aldım.Bir daha da kampanya falan zart zurt için beni aramayın dedim.

Çünki açık ve net bir şekilde yeni bir taahhüt altına girmeyeceğimi daha da önemlisi AKK lı internet i asla ve asla istemediğimi belirttiğim halde 2 güne bir arar oldular.

Aynı durumdayız. Aynı şekilde konuştum ben de zamanında. Şimdi resmen taciz boyutuna varan aramalar yapıyorlar. Belirttiğim halde sürekli cep telefonumdan aramaya devam ettiler. Ben de açmamaya başladım. Şimdi evden arıyorlar. Ev halkından birine mi yedirmeye çalışıyorlar nedir. Ama ev halkı da durum hakkında bilgili. Zorla ya da hile ile AKK muafiyetimi elimden almadıkları sürece 69 TL ödeyip paşa paşa gerçek sınırsız 20mbit internetimi kullanırım kafam rahat bir şekilde.

Bu bir süre böyle gidecek ancak daha ileride hızlar artıp fiyatlar sabit kaldığında üzülen biz olacağız. Bizi hiç bir şekilde ellemeyecekler. 49 TL ye 50 mbit falan satmaya başladıklarında biz soyulan kesim olacağız. İşte o zaman ne olur bilemem.

• herhangi bir pakete geçmek gibi bir delilik yapmadım tabii ki. şu an hala 20mbit adil kullanım uygulanmayan versiyona devam ediyorum(evet bir gün ansızın adil kullanım kalkmıştı), 49tl yerinde 69 tl oldu sadece.

devamlı arayıp kampanyanız sona erdi size şu şu şu tarifemizi öneriyoruz diyorlar ama pek kulak asmıyorum. çünkü adil kullanım olmayan doğru düzgün bir tarifeleri yok. 69tl ye paşalar gibi indirmeye devam.
  • herkese merhaba. bugün fiber 3lü pakete geçtim 24 ay taahhüt verdim.
    25 mbit hız 75gb akk, ilk 12 ay 49, ikinci 12 ay 59 tl.
    ev telefonu veya başka extra ücret yok.
    turkcell tvde izlenebilen ücretsiz SİNEMA PAKETİ verdiler. sinema tv kanallarını izleyemiyorsunuz sadece pakete dahil olan filmlerden izlenebiliyor. ilk bakışta gözüme çarpan ölü ozanlar derneği, köstebek gibi filmler vardı. detaylı incelemedim.
  • quote:

herkese merhaba. bugün fiber 3lü pakete geçtim 24 ay taahhüt verdim.
    turkcell tvde izlenebilen ücretsiz SİNEMA PAKETİ verdiler. sinema tv kanallarını izleyemiyorsunuz sadece pakete dahil olan filmlerden izlenebiliyor. ilk bakışta gözüme çarpan ölü ozanlar derneği, köstebek gibi filmler vardı. detaylı incelemedim.

Aslında güzel bir paket o Geçenlerde bende aynı pakete geçtim türkcell sinama paketinde güzel filmler var. Eğer televizyonunuz da smart tv özelliği varsa türkcell uygulamasını indirip filmleri direk tv üzerindende izleyebiliyorsun smart tv özelliği yoksada labtop bu HDm kablosu ile tv ye baglayıp tv den izlenebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: maxser

quote:

Aslında güzel bir paket o Geçenlerde bende aynı pakete geçtim türkcell sinama paketinde güzel filmler var. Eğer televizyonunuz da smart tv özelliği varsa türkcell uygulamasını indirip filmleri direk tv üzerindende izleyebiliyorsun smart tv özelliği yoksada labtop bu HDm kablosu ile tv ye baglayıp tv den izlenebilir

evet lg 47lm660s var.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur289

3mbit kotasız ayda 25 tl

varya aslında en mantıklısı.50 gb yi geçince 50 mb de olsa 3 mb oluyor zaten.o 50 gb de 10 günde doluyor.mal gibi 50-60 tl ödemenin hiç bir alemi yok.

sen ne kullanıyorsun dersen 20mb fiber :)malmıyım,sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur289

3mbit kotasız ayda 25 tl

hangi kampanya bu hala devam ediyor mu?
  • Arkadaslar Gece kusu kampanyasina gectim ve sahsen cok memnunum. Gece 12'den sonra resmen somuruyorum interneti :) Gun icinde de 100 gb adil kota cabasi.. Gecen ay adil kotam 30 gb da kalmis mesela, fazla fazla yetiyor bana. İmkani olanlar icin nimet bu superonline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim 20Mbit 100 gb akk lı paketim bu ay bitiyor. Tek makul paket gece kuşu görünüyor. 79 tl de adama fazla geliyor ama yapıcak bir şey yok. Ses hizmeti istemiyorum. Bu ay sonunda kampanya bittiğinde internetim direk kesiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

Şimdi benim 20Mbit 100 gb akk lı paketim bu ay bitiyor. Tek makul paket gece kuşu görünüyor. 79 tl de adama fazla geliyor ama yapıcak bir şey yok. Ses hizmeti istemiyorum. Bu ay sonunda kampanya bittiğinde internetim direk kesiliyor mu?

tabletli tarife gayet makul bence
  • quote:

Şimdi benim 20Mbit 100 gb akk lı paketim bu ay bitiyor. Tek makul paket gece kuşu görünüyor. 79 tl de adama fazla geliyor ama yapıcak bir şey yok. Ses hizmeti istemiyorum. Bu ay sonunda kampanya bittiğinde internetim direk kesiliyor mu?

hayir direk kesilmiyor. ama tahahhut indirimi gidiyor... ben de de 20mbit 100gb akk li paket vardi. bitince aylik 79tl odemeye basladim. Suanda hala tahhutsuz devam ediyorum. gece kusu avantajli ama benimki suan icin daha avantajli
  • Hepsini denedim, hiçbiri birbirnden farklı değil. Bütün operatörler aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

quote:

hayir direk kesilmiyor. ama tahahhut indirimi gidiyor... ben de de 20mbit 100gb akk li paket vardi. bitince aylik 79tl odemeye basladim. Suanda hala tahhutsuz devam ediyorum. gece kusu avantajli ama benimki suan icin daha avantajli

Ciddi ciddi 79 lira vermek adama koyuyor gece kusu icin. Eski tarifem ayni fiyatla devam etse raziydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her ne kadar hukumet enflasyon yok desede, en basitinden internete bakarak 2 yillik enflasyonu gorebilirsiniz... 2 yil once 49 tl ye cok diyorduk simdi fiyat 69 tl....

yillik 10 tl lik enflasyon... eee 11 yil oncede boyle artiyordu fiyatlar... ha bunda hukumetin sucu yok diyen cengaverler olacak... olan yine vatandasa oluyor....
  • quote:

taahut şartlarında 150 lira aktivasyondan bahsediyor. ben zaten aboneyim ve modemim var. eski taahudum çoktan bitti.
    10 mb 49 lira kullanıyorum akk yok. benden iptal durumunda 150 lira isteyebilirler mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.