Şimdi Ara

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
10
Favori
49.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek bir soru soracağım, bu yazılımdaki navigasyon verileri kullanıcı tabanlımı yoksa Başarsoft gibi firma çalışanlarının dolaştığı veri ekibi varmı?

İzmirle ilgili pek geliştirme yapılmamış çünkü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

HERE Maps Ekibi kendi verisini kendisi toplar. Başka bir kurum ve kuruluştan veri almaz.
    Tüm Dünya'da olduğu gibi Türkiye'de de ekte göreceğiniz veri toplama araçları çalışıyor. Toplanan veriler 3Boyutlu olarak haritalanıyor.
    Şehirler belirli program dahilinde taranıyor biliyorum. Yine kendileri en doğru yanıtı verirler, ben bildiğimi paylaşayım.

HERE Mapping Cars
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    izmir de halen konak tüneli yok, oysa 6 ay filan oldu, Konak bölgesi baya değişti, here.com da güncel ama son kullanıcıya çok geç ulaşıyor değişiklikler. diğer iller de öenmlidir ama neredeyse Türkiyenin yarısının yaşadığı 3 ana şehrin ana arter güncellemeleri öncelikli olmalı bence
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Belirttiğiniz gibi Konak Tüneli açılır açılmaz eklendi.Ancak telefonlardaki uygulamalara yansıması zaman alıyorum.Sanıyorum bir sonraki güncellemede görünecektir.

Bu konu üzerinde (güncellemeleri sürelerini kısaltmak) çalışılıyor.

Teşekkürler...
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

• Mapmaker M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, feribotlar düzeltilmiş bu arada, İzmir için büyük eksiklikti. Google playde 4.4 gibi, iyi bir oran yakalamış here umarım böyle gider

• Türkiye de Kemer/Antalya bölgesi için yetki verirseniz değişen yerleri dükkanları yolları eklemek isterim. @Mapmaker Çünkü gördüğüm kadarıyla yapılan değişiklik en azından bana bile görünmüyor. Kaç yılından kalma eski dükkan isimleri yazıyor.
  • 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tabi hemen mapcreator'a kayıt olup, kayıt olduğunuz mail adresinizi (isterseniz özelden) gönderebilirsiniz.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mapmaker

Merhaba,

Tabi hemen mapcreator'a kayıt olup, kayıt olduğunuz mail adresinizi (isterseniz özelden) gönderebilirsiniz.

Teşekkürler

pm yolladım ama sizin mesai bitti galiba?
    Merhaba,
    E-mail Adresinize Yetki verildi.
    Tesekkurler
  • IOS ve Android tabanlı Heremaps uygulaması için harita guncellemesi var arkadaşlar bilginize.

• quote:

Merhaba,
    E-mail Adresinize Yetki verildi.
    Tesekkurler

Merhaba,

Teşekkür ederim şimdi düzenleme yapabiliyorum. Fakat bir iki şey sormak istiyorum.

Bir mekanın içinde iki dükkan var biri artık yok onu silmek gerek ama böyle bir seçenek yok?

Bir diğeri de haritada yeri yanlış gösterilen yeri taşımak mi, yoksa silip yeni yerinde oluşturmak mi daha uygun olur?

Eğer mapcreator da görülebiliyorsa silinebilir.Örnek olrak ekteki resimde İstinye Park Avm içindeki noktaların üzerine gelinince tüm dükkanları görebileceğiniz şekilde pencere açılıyor.
    Buradan istediğiniz noktayı seçip silebilirsiniz.Eğer görünmüyorsa zaten yoktur veya silinmiştir demektir.
    Taşımanız daha hızlı ve uygun olur.
    Teşekkürler
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

• Map creatorda tren yolu altından açılan altgeçidi nasıl göstereceğiz?
  • akskon A kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Eklediğiniz yolu -seçiliyken- tren yolu ile kesiştiği noktaları tıklayıp "Altgeçit" olarak seçebilirsiniz.

Bir deneyin; olmazsa tekrar bakalım.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

IOS ve Android tabanlı Heremaps uygulaması için harita guncellemesi var arkadaşlar bilginize.

Bilgi için teşekkürler, şimdi kurdum. Yanlız dikkatimi şu çekti, bir önceki sürümde Göztepe Karşıyaka güzergahında feribot ta öneriyordu, ki bu yeni gelmişti, bu haritayla gitmiş. Bir de Konak bölgesindeki değişiklikler işli değil, en iyi ihtimalle harita 6 ay eski verili. Tabi şu var, Konakta şu ara yollar nedense her hafta değişiyor. Sanırım proje denen olaydan belediye habersiz. Yol düzenlemesi yapıyorlar, böyle olmadı deyip yıkıp bir daha yapılıypr, aylardır böyle, kağıt üzerinde çalışamıyor demek. Belki here da, belediye bir karar versin, sonra işleriz diye düşünüyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Eklediğiniz yolu -seçiliyken- tren yolu ile kesiştiği noktaları tıklayıp "Altgeçit" olarak seçebilirsiniz.

Bir deneyin; olmazsa tekrar bakalım.

Kolay gelsin.

Tunnel seçimini kullanarak gösterdim. Konya için bölgemdeki değişiklikleri olabildiğince işledim. Toplamda eklenen ve silinen 912 değişiklik yapmışım. Harita güncellemesi cihazlara en erken ne zaman gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akskon -- 8 Ekim 2015; 22:35:47 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Konakla ilgili değişiklikleri mahalle-cadde-sokak ismi vererek belirtirseniz seviniriz.Böylelikle biz de kaçırmamış oluruz.

Teşekkürler...
    Merhaba,

Öncelikle güncellemeler için teşekkürler.Here.com da 15 gün sonra görülebiliyor.

Ancak diğer cihazlarda güncellemeler markaların insiyatifinde olduğu için değişkenlik gösteriyor.

İlginize teşekkürler...
  • quote:

Merhaba,

Öncelikle güncellemeler için teşekkürler.Here.com da 15 gün sonra görülebiliyor.

Ancak diğer cihazlarda güncellemeler markaların insiyatifinde olduğu için değişkenlik gösteriyor.

İlginize teşekkürler...

Playstore üzerinde heremaps uygulaması da mı 15 günde güncelleniyor.
    Maalesef o patforma gelmesi 3 ay kadar sürüyor.Ama bu durumların hızlandırılması için çalışılıyor.
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.