Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad
mithat14 => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (30.4.2013 20:21:57)
sony vaio laptopumu uykuya geçirdiğim zaman mouse hareket ettığı anda tekrar açılıyor bakın bilgisayarı kapattığımda değil uykuya aldığımda yapıyor bunu sadece....aygıt yöneticisinden mouse nin bilgisayarı başlat bölümündeki tiki d kaldırdım ama sonuç yine aynı anlamadım 2 gün önce yapmıyordu LÜTFEN YARDIM!!!

mustix619 => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (1.5.2013 00:47:12)
Denetim masasindan ayarlayabilirsin onu ama suan tarif edemeyecegim

ehuirem => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (1.5.2013 10:35:08)
başlat => aygıt yöneticisi => fare ve diğer aygıtlar => buradan hareket ettiğinde bilgisayarı uyandıran fareyi seç => sağ tık özellikler =>power management (güç yönetimi gibi bir şey olmalı en sağdaki sekme) orada bulursun

mustix619 => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (3.5.2013 12:35:33)
quote:

Orijinalden alıntı: mithat14

sony vaio laptopumu uykuya geçirdiğim zaman mouse hareket ettığı anda tekrar açılıyor bakın bilgisayarı kapattığımda değil uykuya aldığımda yapıyor bunu sadece....aygıt yöneticisinden mouse nin bilgisayarı başlat bölümündeki tiki d kaldırdım ama sonuç yine aynı anlamadım 2 gün önce yapmıyordu LÜTFEN YARDIM!!!

Başlat >> Aygıtlar ve Yazıcılar >> PS/2+USB Mouse >> Gelen pencereden donanım sekmesine >> Orda HID uyumlu fareye çift tıkla..
Gelen pencereden güç yönetimine tıkla "Bu aygıt bilgisayarı başlatsın" seçimini kaldır.

ehuirem => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (3.5.2013 12:45:00)
1. Click Start/ Windows buton, in the search on the left side bottom, type Device, you will see Device manager, select that.
2. Click the plus (+) sign next to System Devices.
3. Right-click the ACPI Fixed Features button and select Uninstall.
4. Restart the system.

bunu buldum.

aygıt yöneticisinde sağ tıkla sistem aygıtlarında artıya tıkla genişlet. ACPI Fxed Features'ı sil diyor.

mithat14 => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (11.5.2013 02:03:18)
arkadaşlar dediklerinizi yaptım ama gene de mouse hareket edince bilgisayar başlıyo bana garip gelen de bu zaten kaldırmama rağmen ordaki işareti bişi değişmiyo...gene de yardımarınız için çook teşekkür ederim

abdllh.08 => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (18.2.2019 20:34:40)
eger bu olmassa bu yontemi deneyın https://www.aotline.com/tr/disable-mouse-for-pc-sleep-mode-part-2/

neverktulu => Lütfen YARDIM edin!!!Mouse hareketi ile laptop açılmasın... (8.12.2019 19:40:54)
7 yıl sonra alıntılamak biraz garip ama sorunumu çözdü hocam. Teşekkürler.

Sayfa: [1]