Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaslar suya dusen s4 minim 6 ay sonra kendiliginden calisti

yalniz sarj soketi dowload modunda gormuyor telefonu rootlicem ama dowloadda calismadindan rootlanmiyor yeni telefon aldigimdan s4 mini ile ilgili butun dosyalari sildim play storeden nasil rootlicem hala bu telefonu kullanan varmi yardimci olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, benim s4 minim var. Bu telefon geçen okuldayken bozuldu. Ekranı açtım, kendi kendini sıfırlamış gibiydi telefon, aşırı kasmaya başlamıştı. Kendi kendine kapanıp açıldı. Sonra daha açılmadı. Hiçbir tepki vermiyor. Tahminimce hard brick oldu. Bilgisayara takınca QHSUSB_DLOAD yazıyor. Ne yapabilirim. JIG yöntemi felan diyorlar ama bir de buraya sorayım dedim
  • elinde ekranı sağlam I9190 s4 mini olan var mı? ekranım çalışmıyor.
  • Sanırım bu kanser telefonu kullanan bi ben kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim s4 mini 4.4.2 sürümde ve çok kasmaya başladı sizce ne yapablirim lolipop veya andorid 6 sürümlerini kurabilirmiyim acaba nasıl yapabilirim?
  • oist O kullanıcısına yanıt
    Ben de konunun eski müdavilerindendim. Şu an için en iyi çözüm "Killapps" uygulamasını kurun, telefonun kasma sorununu bayağı azaltır. S4 mini'yi 2 sene evvel 300 liraya satmıştım.
    Şimdi dolar inmişken uygun bir telefon bulabilirsiniz.
    Şu an kullandığım telefonum, Redmi 5 Plus'ı 6 evvel 999 liraya satın almıştım. Tam f/p telefonu tacsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim redmi 5 plus baktım şimdi guzel bir telefon sanirim ... peki güncelleme olayı nasil xiaomi güncelleme yapiyormu?

• oist O kullanıcısına yanıt
    Güncelleme aynı iPhone gibi boyuna güncelleme geliyor. En son Oreo 8 ve miui 10 geldi, ama ben android 7.1.2 ve miui 9 kararlı en son sürümde bıraktım. Çünkü son sürüme geçenler batarya süresi biraz azaldı gibi yorumlar yapınca güncellemedim. Bildirim led'i de var. Lg G2 den sonra hiç yabancılık çekmedim ir kızıl ötesi de var zaten. Telefon bayağı hızlı ve stabil.. Dolar yükselme eğiliminde, bence fiyat uygunken satın alın.
    Ben 32 gb almıştım, 64 alsanız daha iyi olur. Fakat hafıza kartı desteği ve çift micro sim var. Hafıza karu takınca tek sim kullanılıyor. Konusunu iyice inceleyin bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmc yüzünden telefonu çöp olanlar yazabilir mi, kaç kişinin bozuldu merak ediyorum.

• Merhaba, pili değiştirme vaktim gelmiş mi ? Bir de deji batarya almayı düşünüyorum kullananların yorumlarını alabilir miyim ?

• deji aldım,4 saat ekran süresini aştı. güzel gidiyor. Ama şarj ederken %1 den %100 e 3 saatte oldu. sanırım adaptörde sıkıntı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Bu mesaj silindi.
    lineage os 14.1 yüklü. magisk kurduğum için safetynet doğrulamasını geçebiliyorum. (rootsuz gözüküyor cihaz) yani rootlu olmadığım için kesin olarak bilgi veremiyorum . ama sıkıntı olmaz yani o kadar custom rom kullanan var xda da.

• sonunda öldü. 5 senelik arkadasim hayata gozlerini yumdu.

• Bu telefon ablamda vardı 2 sene çalıştı sonra telefon bir anda kapandı dediler ki anakartı yanmış s3 mini bile bundan iyi 5 senedir çalışıyor halen sorun olmadı.

• Mmce arızası ile açılmaz hale gelen s4 mini'ler için, Zonguldak Kdz.Ereğli'de Fatih Yavuz isimli bir telefoncuyu tavsiye ederim. Youtube'da kanalı var, sistemli ve düzenli çalışıyor.
    Kargo ile göndereceğiniz cihazdaki mevcut mmc'yi en uygun şekilde anakarttan ayırıp, yerine 8 GB (100 TL) veya 16 GB (120TL) yeni mmc takabiliyor.

Batarya sorunu için de deji batarya (50-60 TL) fena bir çözüm değil.

Masraf yapmaya değer mi diye düşünenler olacaktır...

Koşuya merak saldım ben bu ara.
    Devasa boyut ve kılıfla 200 grama yaklaşan ağırlıktaki güncel akıllı telefonlar ile koşmak delilik. Binlerce liralık cihazlar düşüp kırılır mı, terden etkilenir mi diye düşünmeye gerek yok.
    12 cm ve 100 gr'lık S4 mini'yi şortun cebine atıp, strava-castbox vb. gereken her türlü uygulamaları açıp, bluetooth veya kablolu kulaklıkla sporumu rahatça yapabiliyorum.

Açıkçası yerine koyabileceğim başka çok da bir seçenek yok.

• Herkese merhaba elimde s4 mini var. Bu telefon üzerinde son 1 haftadır rom işlemlerine giriş yapmış bulunmaktayım. (Bu işler için biraz geç kaldım farkındayım ). Stock rom atma işini öğrendim ama 4.4.2 sürümü günümüzde artık yetersiz geliyor. Siz custom romları hangi siteden indiriyorsunuz bi yardımcı olun pls gerçi xda-developers hoşuma gitti ama yöntemi tam olarak bilmiyorum.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4-mini

• Korsan kullanıcısına yanıt
    Custom romların çoğu xda da olur ordan indirilir genelde zaten
    Custom romların çoğunda stabilite sorunları var tek tek denemen lazım stock rom da da kalabilirsin Android 4.2 bile halen whatapp,facebook,instagram falan çoğu uygulamayı destekliyor snapchat hariç
    Custom romu tek tek twrp ile flaşlayıp kullanabilirsin rom flaşlamadan önce format atmanı öneririm bir de flaşladığın custom rom üstüne custom rom atma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 8 Eylül 2019; 0:44:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Custom romların çoğu xda da olur ordan indirilir genelde zaten
    Custom romların çoğunda stabilite sorunları var tek tek denemen lazım stock rom da da kalabilirsin Android 4.2 bile halen whatapp,facebook,instagram falan çoğu uygulamayı destekliyor snapchat hariç
    Custom romu tek tek twrp ile flaşlayıp kullanabilirsin rom flaşlamadan önce format atmanı öneririm bir de flaşladığın custom rom üstüne custom rom atma
    Aslında kısmen haklısın ama sana çok basit bi örnek vereyim. Güncel android telefonların stock internet tarayıcılarında ad_block var 4.4.2 sürümlü telefonlarda reklam engelleyiciyi yok. Opera mini kullan diyebilirsin ama opera mini ne stabil ne de kullanışlı

• Öğrenmek de gerekiyor aslında. Yarın bi gün sıkıntı falan yaşanırsa telefonculara basit bi yazılım hatasının çözümü için para kaptırmamak gerekiyor.

• Son cümleni tam olarak anlayamadım. "Flaşladığın custom rom üstüne custom rom atma". Diyelim custom rom attım ve beğenmedim sonra ne yapmam gerek? Stock roma dönüp ondan sonra mı başka bir custom rom atmalıyım?

• 
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.