Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S4 Mini { 4.3 İnc + Super Amoled qHD Display + 8 Mp Kamera | 2 Çekirdekli + 1.7 GHz | Android 4.2.2 + 1.900 Mah Battery }

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

Model Numarası : GT-I9190
    Ağırlık : 107 Gram
    Kalınlık : 8.94mm
    Ekran : 4.3 İnc qHD (540 x 960) Super Amoled
    İşlemcisi : 2 Çekirdekli 1.7 GHz
    Kamera : 8 Mp
    Depolama Birimi : 8/16/32GB + Micro Sd Kart Desteği
    Android Sürümü : 4.2.2
    Battery Capacity : 1.900 Mah
    Arabirim : Touchwiz Nature Ux

Samsung S4 Mini Türkiye Dışında Satışa Çıkarıldı :

Facebook Grubumuz :
    http://www.facebook.com/groups/263040390463191/

Satın Almak İçin Aşağıdaki Sitelere Bakabilirsiniz :
    https://www.hepsiburada.com/samsung-i9190-galaxy-s4-mini-p-HBV000004VH53?amp%3BcategoryId=371946&productId=telcepsami9190
    http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s4-mini-cep-telefonu_u
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar DU Battery Saver kullananlar için, kolay kolay hiçbir yerde bulamayacağınız gerçek crakli, tüm özellikleri açık, DU Battery Saver 3.9.5 Pro versiyon indirme linkini ilk defa ve sadece burda paylaşıyorum.Kendi ellerimle az önce upload ettim.Güle Güle Kullanın...
    Buyrun Link:

http://www78.zippyshare.com/v/66022126/file.html
    Hocam sana kimse telefonunu bu şekilde kullanma demiyor.İhtiyacın varsa kullanacaksın tabi ama neden herkesten bu tarz kullanım bekliyorsun ve neden böyle kullanmayanlara gidin 5110 kullanın diyorsun?
    Mail beklemeyen tango kullanmayan, whatsapp'tan çok acil görüşmeler yapmayan adamın suçu ne?
    Anlamadığın şey herkes telefonu ihtiyacına göre kullanıyor.Adam ihtiyacı varken sırf tasarruf olsun diye kendini kasıp whatsapp mesajlarından mahrum kalmıyor ve ya tasarruf etmek için iş maillerini kaçırıp işini kaybetmiyor.Adamın bunlarla işi yok ve gereksiz olduğu için kapatıyor.
    Sen şimdi marketteki 600 bin uygulamadan senin kullandıklarını kullanmayan adama git 5110 kullan dersen mantıksız olur.Adam geriye kalan 599997 uygulamadan herhangi biri için akıllı telefon kullanabilir, sana soracak değil ne kullanacağını.
    Örnek veriyorum, bende 145 uygulama yüklü ve benim ilgi alanım ne tango ne de mail takip etmek.
    Benim akıllı telefon kullanma şeklime karışmak kimsenin haddine değil.Ben seni gayet iyi anlıyorum işime gelmeyen birşey de yok umurumda bile olmaz nasıl kullandığın, ama sen beni ve burdaki diğer arkadaşları anlamıyorsun, empati yapamıyorsun, millete 5110 kullan diyecek kadar da kendinde hak buluyorsun.Hatta forumda insanların ne konuşacağına karışmaya çalışıyorsun.
    Bütün mesele bundan ibaret.Sen maillerinle, tangonla takıl, bir başkası fotoğraf çeksin akrabalarına yollasın, bir diğeri whatsapp'ta grup kurup iş görüşmesi yapsın, bir diğeri bütün gün face'te takılsın, bir diğeri twitter'da instagram'da fenomen olsun.Bir diğeri film indirip izlesin, kitap indirip okusun, bir başkası 3g ile uzaktaki büyükleri ile görüşsün, ama bırak herkes ne istiyorsa onu yapsın.
    Sen de saygı duyamıyorsan bile en azından müdahele etme.Zaten buna hakkın da yok.Zaten esas mesele de bu.
  • Hayırlısı olsun.... Takip
  • Başarılı bir telefon olacağına eminim.S3 mini gibi donanım olarak S3'le alakası olmayan bir cihaz değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün S4 aldık. Minisini de bekleyelim bakalım.
  • Güzeel Bu konu uçar
  • Ne zaman tanıtılır acaba yaa çok merak ediyorum ...
  • Fiyati ne olur bilgi varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 telefon kullaniyorum hep kullandigim 4s digeri razr a niyeyse merak ettim telefonu

• Alacaklar listesine beni yazabilirsin. S3ten iyi olacağına eminim ekran beni zorluyor. Ekranın 4.3 inç olması benim içim tercih sebebi donanım olarak S3ten daha iyi eğer böyle çıkarsa...

• Almayı düşündüğüm telefonlardan biri.Halen kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

Fiyati ne olur bilgi varmi

1.200 civarından bahsediliyor ...

quote:

Orijinalden alıntı: EM4

quote:

android 4.4.2

?

Yanlış yazmışım düzelttim sağol uyarı için hocam ...

quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Alacaklar listesine beni yazabilirsin. S3ten iyi olacağına eminim ekran beni zorluyor. Ekranın 4.3 inç olması benim içim tercih sebebi donanım olarak S3ten daha iyi eğer böyle çıkarsa...

Yazdım, evet s3ten iyi bir telefon olacak ama inşallah fiyatı abartmazlar ...

quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Almayı düşündüğüm telefonlardan biri.Halen kararsızım.

Kararsız olmayın, güzel bir telefon olacak bu bir gerçek ...
  • Ram den bahsedilmemiş, belli değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: generals.26

Ram den bahsedilmemiş, belli değil mi ?

Değil hocam ...
  • hayirlara vesile olsun

• Bu telefon s3 ile aynı fiyata sahip olacak ve s3 mü yoksa s4 mini mi tartışmaları çıkacak.
    Bakınız s2 ve s3 mini tartışmaları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Bu telefon s3 ile aynı fiyata sahip olacak ve s3 mü yoksa s4 mini mi tartışmaları çıkacak.
    Bakınız s2 ve s3 mini tartışmaları.

S3 ile aynı fiyat olacak derken şu anki s3 fiyatıyla mı ?
  • Hayırlısı olsun.
  • Arkadaşlar telefonumuz Temmuz'un ortasında çıkması bekleniyor, yok mu heyecan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Arkadaşlar telefonumuz Temmuz'un ortasında çıkması bekleniyor, yok mu heyecan

Hocam heyecan olmaz mı hiç ilk android telefonum bu olucak ve takipteyim inş fiyatını abartmazlarda isteyenler alır dört gözle bekliyorum Edit:3,5 numara miyopum 4 göz derken ;)

• Gsm arena da çift çekirdek 1.6 olduğu belirtilmiş. Dört çekirdekli olduğuna dair kaynak var mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.