Şimdi Ara

internet explorer açılış sayfası kilitlendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
166.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i.e nin açılış sayfası naony.com/ana sayfası şeklinde kaydoldu ve kilitlendi geçerli olanı kullan,boş kullan vs sekmeleri işlevsiz durumda! ne yapılmalı?

• selam....başlat- çalıştıra regedit yaz enterle

hkey_current user>software>microsoft>interntexplorer>main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp silin ve istediğiniz adresi yaz...
  • virüs bulaştığı içindir format at abi en ii yönttem bu çünkü?? ben öyle yapıuorum
  • arkadaşlar format en son çözüm olmalı.. önce araştıralım sorun ne...çözüm ne olabilir soralım araştıralım ki tecrübemiz artsın...
    tak xp cd'sini at formatı bunu herkes yapar değil mi arkadaşlar.....
  • Başlat > Çalıştır > Regedit
    HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
    Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...

Respect RuHSuZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: TurkintikaM

Başlat > Çalıştır > Regedit
    HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
    Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...

Respect RuHSuZ

cok sagol bu bilgi icin.
  • Banada aynısı olmuştu ad-aware ile tarattım bikaç tane tehdit buldu hepsini sildim İE'yi yeniden açtığımda istediğim sayfayı açılış sayfası yapabildim
  • quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

quote:

Respect RuHSuZ

cok sagol bu bilgi icin.

böyle bir anahtar yok policies>microsoft tan sonra internet explorer gelmiyoki.yanlış bu?

• Yanlıs Değil İyi Bak İncele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkintikaM -- 16 Temmuz 2007; 12:17:30 >
  • inceledim yokxp+sp2+ie7 var
  • Arkadaşım verdiğim linkteki 2.5 MB lık programı kur. Bu program explorerine yapışan şeylerin hepsini gösterir. İstediğini silersin.
    Birde bir şey ana sayfayı değiştirmek isterse uyarır.

http://www.browser-hijack.com/download/bhr.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 19 Temmuz 2007; 12:31:03 >
  • Bulamadığınız kaydı "ctrl+f" ile arayın
  • nourl.exe diye bişey var.
    google da aratırsan bulursun . bi kere kulanıyorsun , girş sayfasını ayarlıyor ve kapatıyorsun.
    küçük bişey , tavsiye ederim. kurulum gerektirmiyor.
  • Arkadaşlar Kendim Yaptığım Bir Program Var Link Aşağıda İndirin Buyrun ;

Buradan İndir

Tek Yapmanız Gereken Program Setup'unu Kurup Gelen Soruya Evet Demeniz Yeterli

Setup Boyutu : 13 Mb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqp -- 27 Ağustos 2008; 19:27:57 >
  • TurkintikaM verdiğin bilgiler için çok teşekkürler çok işime yaradı kafayı yemek üzereydim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

Arkadaşım verdiğim linkteki 2.5 MB lık programı kur. Bu program explorerine yapışan şeylerin hepsini gösterir. İstediğini silersin.
    Birde bir şey ana sayfayı değiştirmek isterse uyarır.

http://www.browser-hijack.com/download/bhr.exe

+9 bu işlemi yapman gerekli yoksa hijackler silinmez sadece systemi acmıs olursun.

• böyle bir anahtar yok policies>microsoft tan sonra internet explorer gelmiyoki.yanlış bu?

Vistada boyle cıkmaz tabii XP için bu
  • quote:

Respect RuHSuZ

Allah tuttuğunu altın etsin, allah ne muradın varsa versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 2 Nisan 2009; 17:52:17 >
  • alehandro verdiğin bilgi için çok tşekkür ederim aynen çözüm oldu saol
  • http://www.berat.tk/uygulamalarim/giris_sayfasi.rar i indirip calıstırmanız yeterli olacaktır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.