Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o şart artık yok.. ilk alışverişimi bim'den yaptım
  • "gönderi şubeye sevk edildi" diyo sitede kart takibinde. yani nezaman gelir cevap lütfen hepiniz geçtiniz bu yollardan biliyosunzudur elbet. lube dediği kargo şubesimi oluyo. eğer öyle ise yarın kart gelirmi çünkü dışarıda olacağım teşekkürler.
  • 12:39 GÖNDERİ ŞUBEYE SEVK EDİLDİ 24.07.2013

[ Ajan.net 2012 ]

daha ses yok
  • Arkadaşlar sitedeki paybyme kartım nerede tuşu bi düzgün bir hatalı . O yüzden güvenmeyin en geç 1 hafta içinde elinizde olur . Ben alırken en başta gsm bulunamadı dedi 1 gün sonra kargoya verildi dedi ondan sonra her deneyişimde kart bulunamadı dedi bende pirelendim 4 gün içerisinde sabah 9'da geldi aras kargo tarafından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rylacus

Arkadaşlar sitedeki paybyme kartım nerede tuşu bi düzgün bir hatalı . O yüzden güvenmeyin en geç 1 hafta içinde elinizde olur . Ben alırken en başta gsm bulunamadı dedi 1 gün sonra kargoya verildi dedi ondan sonra her deneyişimde kart bulunamadı dedi bende pirelendim 4 gün içerisinde sabah 9'da geldi aras kargo tarafından

Karti siparis edeli 12 gün oldu. Araya taril girdi sonra bayram girdi sonra tekrar tatil girdi. Ayda bir denizbank şubesinin önünden geciyorum neguzel doldururdum karti ama gelemedi biturlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Arkadaşlar sitedeki paybyme kartım nerede tuşu bi düzgün bir hatalı . O yüzden güvenmeyin en geç 1 hafta içinde elinizde olur . Ben alırken en başta gsm bulunamadı dedi 1 gün sonra kargoya verildi dedi ondan sonra her deneyişimde kart bulunamadı dedi bende pirelendim 4 gün içerisinde sabah 9'da geldi aras kargo tarafından

Karti siparis edeli 12 gün oldu. Araya taril girdi sonra bayram girdi sonra tekrar tatil girdi. Ayda bir denizbank şubesinin önünden geciyorum neguzel doldururdum karti ama gelemedi biturlu

Hocam her zaman evdeydiniz değil mi yani kaçırma ihtimaliniz yok ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Hocam her zaman evdeydiniz değil mi yani kaçırma ihtimaliniz yok ?

Evdeydim. Zaten daha bugün şubeye sevkedildi yazdı.

• muzzy255 kullanıcısına yanıt
    süper o zaman:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn~

quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Arkadaşlar karta para yüklemiştim kullanıcam diye. Nakit olarak denizbank atm sinden. Kullanmadım geri çekmek istiyorum ne yapabilirim ?
    kart nakit çekimde geçerli değilmiş. Atm de para çek butonu da yok zaten ?

Geri para çekilmiyor.

Nakite çevirmenin herhangi bir yolu yok mu hocam ?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar karta para yüklemiştim kullanıcam diye. Nakit olarak denizbank atm sinden. Kullanmadım geri çekmek istiyorum ne yapabilirim ?

Geri para çekilmiyor.

Maalesef
  • quote:

quote:

quote:

Geri para çekilmiyor.

uygun bir fiyata birisine satmayı deneyebilirsin bence dostum. sonuçta pos cihazlarında çalışan bir kart, nakit ihtiyaçlar için kullanılabilir.

• kartım başvurumdan 2 hafta sonra bu sabah geldi. siteye girmeye çalıştığımda pid bulunamadı diyor. atmye gidip 20 lira yüklesem mesela ondan sonramı görebilicez bakiyeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeklenenAdam

kartım başvurumdan 2 hafta sonra bu sabah geldi. siteye girmeye çalıştığımda pid bulunamadı diyor. atmye gidip 20 lira yüklesem mesela ondan sonramı görebilicez bakiyeyi?

Cep telefonunla bağlan kısmına tıkla şifre ayarlamadığın için boş bırakarak girmeyi dene
  • bugün 5 tl hediye ettik diye mesaj atmışlar facebook hesabını kullandıgım için ne demek bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

bugün 5 tl hediye ettik diye mesaj atmışlar facebook hesabını kullandıgım için ne demek bu

5 tl var hesabında güle güle kullan demek galiba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BeklenenAdam

kartım başvurumdan 2 hafta sonra bu sabah geldi. siteye girmeye çalıştığımda pid bulunamadı diyor. atmye gidip 20 lira yüklesem mesela ondan sonramı görebilicez bakiyeyi?

Cep telefonunla bağlan kısmına tıkla şifre ayarlamadığın için boş bırakarak girmeyi dene

o zaman parola alanını boş geçemezsin diyor?
  • quote:

bugün 5 tl hediye ettik diye mesaj atmışlar facebook hesabını kullandıgım için ne demek bu

Ne demek hakikaten ya nasıl yapılıyor bu bizde yapalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skelatu

quote:

Ne demek hakikaten ya nasıl yapılıyor bu bizde yapalım :)

denizbank mobil ve fabook bankacılık hediyesi yazıyor hesabım var
  • kredi kartım var ne yapsam bendemi bi paybyme kart alsam acep :S misal şuan kk ile humble bundle sitesinden paypal hesabım üzerinden alışveriş yaptım paybyme kart ile bunu yapabiliyormuyuz? paypalla falan alışveriş yapabiliyomuyuz ? sitede anlaşmalı yerlerle göremedim de?
  • Bende dun basvuru yaptim simdi kartim nerde butonuna basitorum numarayi giriyorum ama gsm bulunamadi diyor normalmi ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.