Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de arıyorum. Telefonları açan yok. İninal'da öyle değil. Telefon açtın mı anında karşına birisi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkiraz

Arkadaslar PSN de nasıl kullanıyoruz kullanan birisi varsa anlatabilirmi ? "kart sahibinin adı" kısmına ne yazmamız gerekiyor ? paybyme kartının uzerınde ısım yazmıyor cunku.

Aynen hocam bende psnde kullanamadım.Ama ben kartı ilk aldığımda denemiştim içerisinde 0 tl olduğundan kabul etmemiş olabilir.Bir 15tl yükleyip deneyeceğim tekrardan.
  • quote:

Arkadaslar PSN de nasıl kullanıyoruz kullanan birisi varsa anlatabilirmi ? "kart sahibinin adı" kısmına ne yazmamız gerekiyor ? paybyme kartının uzerınde ısım yazmıyor cunku.

kart sahibinin adı kısmına PaybyMe yazılıyor birkaç gün önce kullandım psn de
  • Kart adrese gelince kargo ücreti alınıyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

Kart adrese gelince kargo ücreti alınıyor mu arkadaşlar?

hayır alınmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuriedBones

quote:

kart sahibinin adı kısmına PaybyMe yazılıyor birkaç gün önce kullandım psn de

Sanırım kartın içinde belli bir bakiye olması lazım psn için.
  • Şuan PayByMe ve Ininal kullanıcısıyım yaklaşık 1hafta bile geçmedi karşılaştığım sorunlar/faydaları anlatacağım.

Ininal kart ile şunu söyleyebilirim kafanız rahat olur. PayByMe bilmiyorum kargodan geldiğinde çok sevinmiştim. İçimden diyordum aylık ücret yok siparişinde bile kapımıza kadar gelip karta para bile vermiyoruz dedim. Ama ne bileyim açıkcası paybyme kullanırken kendimi sakat hissediyorum.

2. olarak 10.01.2014 Cuma günü : ininal kart ile facebook sayfasından açık bir şekilde sordum ptt matik mi illa yükleme fonksiyonumuz diye her defasında ptt matik dediler. Benim oturduğum yerde ptt matik yok normal bir atm servisi mevcut. Bende bir sorun olmayacagını ki olsa bile kartı makineden geri alırım diye düşünerek normal bir ptt atm sine kartımı soktum soktugum anda ekranda Ininal Kart ibaresini görünce bir oh çektim ve 10tllik bir bakiye yüklemesi yaptım, direkt olarak yani 5tl ayrı ayrı yüklemedim, istediğiniz miktarda para yükleyebiliyorsunuz. 10tl yükledim + olarak bana makbuz almamamı aldıgım takdirde 0,50Krş bakiyemden düşülceği bilgisi vardı(bu bilgiyi çoğu sosyal paylaşım sitesinde edindiğim bir bilgiydi) ben bunuda göze alarak nasıl olsa ilk denemem belki bir sorun olur elimde kanıt olur dedim makbuzuda yanında aldım + olark defalarca kartı makineye sokarak şifremi ve bakiyemi öğrendim işin komik tarafı makbuz istediğinizde 0,50 kuruş gibi bir kesintisi bile yok. Şifremide rahatça değiştirdim. Eve dönerken bakkaldan birkaç aburcubur aldım. toplamda 8.75 kurusluk ücreti göğüsüm kabara kabara ininal kartımı uzatarak bankamatikten değiştirdiğim şifreyide denemiş oldum sorunsuz bir şekilde alışverişimi de yaptım.

3. Olarak bugün 13.01.2014 : paybyme kartıma yaklaşık 20dakika önce ininal kartımdan para transferi ettim. Ininal kart işlemlerimde 5tl bakiyemden düşüldü. Fakat Paybyme kartıma hala 5tl bakiyem eklenmedi. Transfer sonunda gün sonuna kadar paranız eklenmezse bla bla bla numaralı hattı arayın diye bir uyarı cıktı bakalım aksama kadar gelmesse arayacağım sonucuda mesajı editleyerek belirteceğim, kullanmak isteyenler için yararlı olacaktır.

EDIT: 13.01.2014 (07.51) Tarihinde paybyme kartıma siteden bağlandığımda ininal kartımdan aktardığım 5tl paybyme kartıma eklenmiştir. Hiç bir ek ödeme ücreti ödemedim.Bilgilerinize arkadaşlar. Ordaki parayı buraya geçirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekotti -- 13 Ocak 2014; 7:53:32 >

•  DenizBank' tan PaybyMe Kart!

tam bi oyun kartı oldu artık bu paybyme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekotti

Şuan PayByMe ve Ininal kullanıcısıyım yaklaşık 1hafta bile geçmedi karşılaştığım sorunlar/faydaları anlatacağım.

Ininal kart ile şunu söyleyebilirim kafanız rahat olur. PayByMe bilmiyorum kargodan geldiğinde çok sevinmiştim. İçimden diyordum aylık ücret yok siparişinde bile kapımıza kadar gelip karta para bile vermiyoruz dedim. Ama ne bileyim açıkcası paybyme kullanırken kendimi sakat hissediyorum.

2. olarak 10.01.2014 Cuma günü : ininal kart ile facebook sayfasından açık bir şekilde sordum ptt matik mi illa yükleme fonksiyonumuz diye her defasında ptt matik dediler. Benim oturduğum yerde ptt matik yok normal bir atm servisi mevcut. Bende bir sorun olmayacagını ki olsa bile kartı makineden geri alırım diye düşünerek normal bir ptt atm sine kartımı soktum soktugum anda ekranda Ininal Kart ibaresini görünce bir oh çektim ve 10tllik bir bakiye yüklemesi yaptım, direkt olarak yani 5tl ayrı ayrı yüklemedim, istediğiniz miktarda para yükleyebiliyorsunuz. 10tl yükledim + olarak bana makbuz almamamı aldıgım takdirde 0,50Krş bakiyemden düşülceği bilgisi vardı(bu bilgiyi çoğu sosyal paylaşım sitesinde edindiğim bir bilgiydi) ben bunuda göze alarak nasıl olsa ilk denemem belki bir sorun olur elimde kanıt olur dedim makbuzuda yanında aldım + olark defalarca kartı makineye sokarak şifremi ve bakiyemi öğrendim işin komik tarafı makbuz istediğinizde 0,50 kuruş gibi bir kesintisi bile yok. Şifremide rahatça değiştirdim. Eve dönerken bakkaldan birkaç aburcubur aldım. toplamda 8.75 kurusluk ücreti göğüsüm kabara kabara ininal kartımı uzatarak bankamatikten değiştirdiğim şifreyide denemiş oldum sorunsuz bir şekilde alışverişimi de yaptım.

3. Olarak bugün 13.01.2014 : paybyme kartıma yaklaşık 20dakika önce ininal kartımdan para transferi ettim. Ininal kart işlemlerimde 5tl bakiyemden düşüldü. Fakat Paybyme kartıma hala 5tl bakiyem eklenmedi. Transfer sonunda gün sonuna kadar paranız eklenmezse bla bla bla numaralı hattı arayın diye bir uyarı cıktı bakalım aksama kadar gelmesse arayacağım sonucuda mesajı editleyerek belirteceğim, kullanmak isteyenler için yararlı olacaktır.

EDIT: 13.01.2014 (07.51) Tarihinde paybyme kartıma siteden bağlandığımda ininal kartımdan aktardığım 5tl paybyme kartıma eklenmiştir. Hiç bir ek ödeme ücreti ödemedim.Bilgilerinize arkadaşlar. Ordaki parayı buraya geçirdim.

İninalden PayByMe ye para aktarabiliyoruz yani bunu öğrendiğim çok iyi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartım az önce geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kartım geldi 10 lira yükledim. Google play stora eklemeye çalışınca sunucudan bilgi alınırken hata oluştu diyor. Bilgisayardan deniyorum yetkilendirirken hata oldu bankanızla görüşün diyor. Bilen biri yardım edebilir mi nasıl uygulama satın alacağım. Teşekkür ederim.

• PaybyMe Kart, yeni iş ortakları arasına Blizzard ve Twitch’i ekledi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

DenizBank' tan PaybyMe Kart!

Twitch iyi güzelde ne alınabilir ki bu siteden. Ben sadece Canlı yayınları izlemek için kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

DenizBank' tan PaybyMe Kart!

Twitch iyi güzelde ne alınabilir ki bu siteden. Ben sadece Canlı yayınları izlemek için kullanıyorum

subs alabilirsin

• sağolsun paybyme psn ye birebir tavsiye...

• neden ininal gibi adımızı yazdırmıyor ki.
    üstelik kart numaraya tanımlı halde geliyor yani bize özel geliyor.
    ininal biz kartı kendimize tanımlayınca adımıza açıldı.

ama kıyaslama yaparsak paybyme internet sistemi çok daha iyi ininal çok basit bir sistem.
    tek sıkıntı para yükleyecek noktalar belirsiz.
  • ininalden masraf olarak farkı yok size böyle geldiğine bakmayın. psn den yaptığım her iki alışveriş için görünmeyen 0.80 tl toplamda 1.60 tl masraf çıktı. her alışverişte böyle kesinti yapacaklarsa oh ne güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryeck

ininalden masraf olarak farkı yok size böyle geldiğine bakmayın. psn den yaptığım her iki alışveriş için görünmeyen 0.80 tl toplamda 1.60 tl masraf çıktı. her alışverişte böyle kesinti yapacaklarsa oh ne güzel..

ben şu ana kadar epincom'da dışarıda alışveriş yaptım hiçbir kesinti yapmıyor
  • paybyme kart ile psn den alışveriş yapan başkaları varsa kesinti oluyor mu yazabilir mi?
  • 1 kişi 2. kart alabiliyor mu
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.