Şimdi Ara

kron 150 mi & 250 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arada 100 lira fark var bu ikisinin arasındaki malzeme kalitesi vereceğim bu artı paraya değer mi yoksa direk 150 yi alayım mı?

• seni sıkıntı sahibi eder bence git bi adam akıllı sedona 301 sport falan al
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_r_k

arkadaşlar arada 100 lira fark var bu ikisinin arasındaki malzeme kalitesi vereceğim bu artı paraya değer mi yoksa direk 150 yi alayım mı?

xc150nin kadrosu 6061 ALUMİNYUM , xc250 ise 7005 ALUMİNYUM . geri kalan özellikler aynı . bence xc 150 al (2013 lerde kılıtlı masa var dıyorlar ama senın dedıgın xc 250 de kılıtlı masa yok sanırım ) . pesın fıyata 400e alırsın . Bende de xc250 var , 8 9 ay oldu alalı cam kırıklarının uzerınden gectım , kaldırımdan felan atladım 1 kere lastıgı patlamadı . Yol tutusu çok güzel . Sadece akord ayarı yaptırdım bırde yaglaması o kadar . yani ADAM gibi kullanırsan öle bilgisi olmadan atıp tutanların yok cok sorun cıkartır dıyenlerın dedıgı gıbı sorun cıkartmıyor . Şansına bozuk mal cıkar o ayrı . Zaten yakında xc250 i parcalara ayırıp guzel bır temızlıgını ve kadrosunu karbon kaplamayı planlıyorum . Sende benim gibi bisikletteki acemılıgını bu yontemlerle atabılırsın ( sökme , birleştirme , bakımlarını kendin yapman gibi ) , bisiklet konusunda daha cok bılgılendıgınde zaten daha iyi birşey almak ıstersın durumun olursa . Sözün özü nakıt 400e xc 150 alabilirsin :)
  • xc 150 alıp kalan paraya kask + eldiven vb. alırsan daha çok işini görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRO319

quote:

arkadaşlar arada 100 lira fark var bu ikisinin arasındaki malzeme kalitesi vereceğim bu artı paraya değer mi yoksa direk 150 yi alayım mı?

xc150nin kadrosu 6061 ALUMİNYUM , xc250 ise 7005 ALUMİNYUM . geri kalan özellikler aynı . bence xc 150 al (2013 lerde kılıtlı masa var dıyorlar ama senın dedıgın xc 250 de kılıtlı masa yok sanırım ) . pesın fıyata 400e alırsın . Bende de xc250 var , 8 9 ay oldu alalı cam kırıklarının uzerınden gectım , kaldırımdan felan atladım 1 kere lastıgı patlamadı . Yol tutusu çok güzel . Sadece akord ayarı yaptırdım bırde yaglaması o kadar . yani ADAM gibi kullanırsan öle bilgisi olmadan atıp tutanların yok cok sorun cıkartır dıyenlerın dedıgı gıbı sorun cıkartmıyor . Şansına bozuk mal cıkar o ayrı . Zaten yakında xc250 i parcalara ayırıp guzel bır temızlıgını ve kadrosunu karbon kaplamayı planlıyorum . Sende benim gibi bisikletteki acemılıgını bu yontemlerle atabılırsın ( sökme , birleştirme , bakımlarını kendin yapman gibi ) , bisiklet konusunda daha cok bılgılendıgınde zaten daha iyi birşey almak ıstersın durumun olursa . Sözün özü nakıt 400e xc 150 alabilirsin :)

vallahi dostum bisikletin her yerini söker tamir ederim göbek bilyelerini gres yağ ile tek tek dizmiş nesiliz biz :) o sorun değil de yaklaşık 10 yıldı bisikletten uzağım bu modelleri vs. bilmiyorum hiç aradaki fark değmez diyorsanız 10 yi alayım o vakit.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PRO319

quote:

vallahi dostum bisikletin her yerini söker tamir ederim göbek bilyelerini gres yağ ile tek tek dizmiş nesiliz biz :) o sorun değil de yaklaşık 10 yıldı bisikletten uzağım bu modelleri vs. bilmiyorum hiç aradaki fark değmez diyorsanız 10 yi alayım o vakit.

Eger kılıtlı masası olmayan kron xc 250 den bahsedıyorsanız onlar 580 tl felan . ındırımle 500e alınır . xc 150de 480 tl felan o da 400e alınır . aradakı fark kadro ve aynakol galiba . o kadarda onemlı bulmuyorum ben , xc 150 i alın yalnız xc 150de de kılıtlı masa yok bıraz yorucu olabılır ama xc 250 alsanız da bu sefer kılıtlı masa olsun dıcekler bıraz daha ekleyıp 650 tl e bısıklet arıcaksınız daha sonra su ozellık olsun bu ozellık olsun derken butce baya artıyor . Size şunuda solemek ısterım bunlar baslangıc sevıyesı oldugu ıcın çok fazla cukura zıplamaya yuksekten atlamaya gelmez ve şu da var uzun yol yapmak ıstedıgınız de +100 km yollarda cok zorlar ama gunluk ulasımlarda haftasonu gezmelerınde kullanacaksanız bır sorun cıkartacagını sanmıyorum . zaten sorun cıkartmayacak bır dag bısıkletı almak ıstıyorsanız her kosulda kullanacagım dağda felan 2 3 bın tl cıkarmak gerekıyor .
  • http://www.bisikletcim.com/urun/salcano-astro-240-srv-26.aspx bu da fena değil . kilitli maşa felan krona gore ozellıklerı iyi fıyatı 700 ama iyi pazarlıkla fıyat guzel ındırılır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRO319 -- 22 Nisan 2013; 18:15:31 >
  • o kadar para vermek istemiyorum açıkçası 500-550 sınırım.
  • o zaman xc 150 al hocam gerısınede ekıpman alırsın .
  • arkadaşlar bulunduğum ilde kron ve sedona servisi yokama salcano servisi var normalde kron 150 alacaktım ama servis muhabbeti yüzünden salcano alacağım servis olmaması sıkıntı yaratırmı sizce
  • garanti senin icin önemli değilse sorun olmaz servis olmaması.
  • firmalar siz bisikletçiye monte ettirin kadro vs durumlar için sıkıntı olmaz garanti bozulmaz diyorlar
  • garanti bozulmaz da nerede garantiyle tamir ettireceksin servis yoksa?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.