Şimdi Ara

metro turizm nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • google'da arama yaptım 2009 sonuçlarına ulaşabildim donanimhaberde eski baya ve o zamanlar pek iyi yaklaşılmıyormuş.

bugün zonguldak seferine gidicem istanbuldan 6 saatlik yol.

bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.bilete verdiğim ücrette 28 tl falan.fiyat dememi gösteriş anlamayın.Aşağıda yazdıklarım dahil olcakmı olmucakmı diye söylüyorum.

1.internet varmı metroda

2.lig tv varmı yani beşiktaş maçı var ben yola çıkarken izleyebilme şansım varmı? sanki biyerde lig tv var diye okumuştum otobüslerde ama metromu bilmiyorum.

3.koltukları falan nasıl rahatmı 6 saat işkence çektirmez değilmi?

eklemek istedikleriniz varsa buyrun beyler.

diğer turizm şirketlerine bakamadım uzakdı bilet varken riske girmiyim hemen alim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadere61 -- 20 Nisan 2013; 13:26:34 >

• Metro tamamen şans işi. %50 %50 ya memnun kalırsın ya kalmazsın. Çünkü baya bir otobüsleri var bazısı leş oluyor personeller insanlıktan yoksun oluyor bazısı da iyi. Lg tv olduğunu sanmıyorum belirli seferlerde vardır, internet yine şans işi o sefere ayarlanan otobüste varsa vardır zonguldak seferinde olur mu bilmem genelde yoğun hatlarda oluyor. Dediğim gibi tamamen şans işi.
  • anladım bu arada bende telefonlar arıyayım dedim dayanamayıp.

aynı dediklerini söylediler.her otobüsde internet bulunmuyor.lig tv yokmuş.seferin iyi yada kötü olması zaten şans işi dediğiniz gibi.

çok teşekkür ederim.
  • ben pek beğenmiyorum özellikle servis konusunda çok zayif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wirelees vardır, lig tv yoktur. kolktuklar rahattır.
  • metrodan nerdeyse hiç memnun kaldığım olmadı şu güne kadar en çok nilüferden memnun kaldım
  • Pamukkale de iyidir. Metro'dan sonra ikinci en eski şirket ama pek anılmıyor nedense.

Halbuki genişletilmiş ve ayrılmış koltuklar, her koltukta şahsa ait priz var. Lig tv + internetin olmadığı çok az seferi var.

Personel iyi. Hizmet ve ikram bol.

Tercih edilebilir.
  • 6saatlik yolcyluluksa abartmaya gerek yok bence. Ama metroyu sevmiyorum mecbur olmadikca tercih etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro turizm önermiyorum şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kriger -- 20 Nisan 2013; 14:09:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

6saatlik yolcyluluksa abartmaya gerek yok bence. Ama metroyu sevmiyorum mecbur olmadikca tercih etmiyorum.

doğru diyonda ben darlanıyorum dar yerlerde renktaş.

akşam vakti lig tv olsa maçdı yorumlardı azda uğraşla geçer giderdi yol.
  • adam ligtv sordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

adam ligtv sordu

niyeki beşiktaş maçı var o saate denk gelen kimi otobüslerde var diye duydum
  • Bazı otobüsleri çok iyi ferah ferah gidilebiyor ama bazılarıda leş. mümkün olduğu kadar mecbur kalmadikca metrodan almıyorum bilet

not : metro turizmden yazıyorum edirneye gidiyorum siyah otobüse denk geldim daracık koltuklar var daral geldi muameleyide sevmedim

• Bana sorarsan kamil koç>nilüfer>pamukkale
  • metro'yu kullanmamak için elimden geleni yapıyorum,
    alternatif firma çok nasıl olsa
  • iyidir
  • Rezalet.
  • Kaç yıllık tecrübelerime dayanarak söylüyorum ;

Uzun yol yapacaksan mesela 10+ saat falan uzak dur . Ama 4-5 saat kısa mesafe için iyi otobüsleri var .
    Eskiden Varan tek tercihimdi inanılmaz lükstü. Onu da ulusoy satın aldı batırdı.
  • bileti aldığım kişi bayan olduğundan rahat sorup edemedim zaafım var rahat konuşamıyorum.

genelde cemaat okullarından mezun kişilerde oluyor cemaat okulundan mı mezunsun
  • iki gün önce boluda otobüsü yandı metronun durduk yere.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.