Şimdi Ara

''Az Bilinen Metal Grupları'' (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
9
Favori
62.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kujeste

ejderha metali arkadaş şaka yaptı ya yok öyle bişey

e yani =) aslında Power Metal türü lakin o an aklıma öle geldi ^^
  • evet arkadaşlar var mı başka önerisi olan?bu konuda;amorphis\sentenced tarzı,melankolik(amorphisin son albümleri tadında)..
  • bazıları Triviumu hala bilinmeyen bir grup olarak zannediyor.artık oyle degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brutalite

Yahu grupların genelde İstanbul-İzmir-Ankara üçlüsüne kafayı taktığı dikkate alınırsa diğer ihtimaller pek fazla söz konusu olamaz.

Ha birisinin canı ister de diğer güzide şehirlere uğrayası gelirse ayrı mevzu tabii.

bu diğer güzide şehirlerin en önemlilerinden biride eskişehirdir kanımca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon
    quote:

Çıkar çıkar merak etme sen. Hani yakında zorlayan birileri olur nasıl olsa. O bağlamda gayet doğal bakıyorum.

@ xBl@dEx
    Olayı 3 büyük bazında ele aldığımdan onları dile getirdim. Yoksa elbette bahsettiğim 3 şehir haricinde uğradıkları yerler olur (ne garip cümle oldu böyle).
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon
    quote:

Çıkar çıkar merak etme sen. Hani yakında zorlayan birileri olur nasıl olsa. O bağlamda gayet doğal bakıyorum.

@ xBl@dEx
    Olayı 3 büyük bazında ele aldığımdan onları dile getirdim. Yoksa elbette bahsettiğim 3 şehir haricinde uğradıkları yerler olur (ne garip cümle oldu böyle).

bende ek bilgi amaçlı söledim zaten. yoksa sen tabiki haklısın
    bu arada imzandaki olayı gerçekleştiren insan kimdir? sebep ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBl@dEx -- 18 Şubat 2008; 3:41:22 >

• Ben de bana hitaben söyledin sanıverdim. E malum fonksiyonlar %50 yavaşlıyor şu saatlerde.

Şahıs kimdir, kimin nesidir bilmiyorum. Kasayla ilgili bir kaç işimiz vardı o bağlamda gittik arkadaşlara bir de ne olsun? Harbi lehim. Aval aval bakakaldık orada . Tabi bilgisayar şahsıma ait değil, bir muhteremindi. Sanıyorum gönderdiği servis, görüntüde servis, feyk servis... Ne olduğu meşhul (işte nereye gönderdiyse) yerin yaptığı atraksiyon.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thy majesty

evet arkadaşlar var mı başka önerisi olan?bu konuda;amorphis\sentenced tarzı,melankolik(amorphisin son albümleri tadında)..

Dinlemediysen eğer, Saturnus ve Draconian gruplarına bir bak istersen

İkiside benim severek dinlediğim gruplar...

Saturnus (Melodic Death/Doom)

Draconian (Gothic Doom)
  • çok sağol,ama her ikisinede hayranım..estatic fear,swallow the sun,haggard,uaral,mar de grises en sevdiklerim(bunları da önermeyin)..bu topicate daha önce geçmiş olan her grubu biliyorum arkadaşım(evet uzun zamandır takibimdeydi burası)..ama amorphisin yaptığı müziği son zamanlarda daha bir çok sevmeye başladım,özellikle son albümleri tadında olanları..melonkolik müzik(melodic death\modern rock bazında)..ancak hala dediklerimden başka grup varsa önereceğiniz,mutlu olurum..teşekkürler
    (en sevdğim topic burası ya,öğrenmek keşfetmek ne güzel)
  • sana the old dead tree yi ve greyswan ı önerelim o zaman.
  • Ya da Cultus Sanguine önerelim... Tüm albümlerini indirdim, az birazda dinleme şansı buldum, fena değiller sanki..

Bende nette okuduğum olumlu yorumlardan sonra araştırmıştım bu grubu, bir bak istersen... Grup İtalyan bu arada..

Ayrıca geçen metal topiğinde bahsi geçen, benimde severek dinlediğim 'The Foreshadowing' grubuda iyidir...

edit; duymamış olmana imkan yok ama ben yazmassam kudururum, bayılıyorum çünkü bu adamların müziklerine; 'Lake Of Tears' da aradığın tarza dahil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charcharodon carcharias -- 18 Şubat 2008; 12:49:13 >
  • quote:

Ben de bana hitaben söyledin sanıverdim. E malum fonksiyonlar %50 yavaşlıyor şu saatlerde.

Şahıs kimdir, kimin nesidir bilmiyorum. Kasayla ilgili bir kaç işimiz vardı o bağlamda gittik arkadaşlara bir de ne olsun? Harbi lehim. Aval aval bakakaldık orada . Tabi bilgisayar şahsıma ait değil, bir muhteremindi. Sanıyorum gönderdiği servis, görüntüde servis, feyk servis... Ne olduğu meşhul (işte nereye gönderdiyse) yerin yaptığı atraksiyon.

olaki fan değiştirmek istedim. napacaz.sanayide kaynakla mı kesecez aradaki lehimi
    servise bak yaw

• Grave Digger, Edguy, Tyketto, Falconer ve Greatwhite gibi gruplar da var. Belki bazılarınız biliyordur ama eminimki çoğunluk bu sağlam müzisyen ve grupları bilmiyordur.
  • tüm grup önerenlere çok teşekkürler,indiriyorum...
    charcharodon carcharias..lake of tears ı bilmesem de önermiş olsan çok makbule geçerdi..
    ama bakıcam bu son önerdiklerinize..
    Daemon Wintermoon,kujeste;teşekkürler
  • Hangi metal gurubu çok biliniyor ki? Yada çok bilinen gruplardan kaç tanesi özüne ve metalin sert tarafına sadık kalmayı başarabiliyor? bence daha önemli bir konu :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: xBl@dEx

quote:

Ben de bana hitaben söyledin sanıverdim. E malum fonksiyonlar %50 yavaşlıyor şu saatlerde.

olaki fan değiştirmek istedim. napacaz.sanayide kaynakla mı kesecez aradaki lehimi
    servise bak yaw

Gerçi olağan şeyler bunlar; dizüstüye bildiğin bilgisayar işlemcisi (bilmediğin var mı ki?) takan adamı görmüşüm ben, sen ne diyorsun

• kuzey ülkeler bu işi gerçekten iyi yapıyor, özellikle isveçliler... muhteşem bir paylaşım olmuş ayrıca.. eline sağlık dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByKuzguN

kuzey ülkeler bu işi gerçekten iyi yapıyor, özellikle isveçliler... muhteşem bir paylaşım olmuş ayrıca.. eline sağlık dostum

Güzel bir konuydu gerçekten, sonra ufak bir tartışmadan dolayı soğumuştum bu konudan...
  • güzel bi öneriyle süsleyin ozaman efenim hortunuzu
  • Lothlorien'i yazan olmuş mu acaba?İsveçli bir Melodic Death Metal grubu,bir tane albümleri var The Primal Event diye indirin bence.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.