Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS ALDIM . Sizce Nasıl _?_?_?_?_?_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah Xperia S almak için çıktım yola . Hiç aklımda yokken SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS aldım. Xperia S hem ellerinde yokmuş hemde fiyatı 1.399 tl idi. Bütçeyi kasmak istemedim Grand Duos'u gördüm beğendim. Ve metalik mavisinden aldım. Fiyatı 1.099 tl. Teknosa'dan aldım 2 yıl garanti varmış. Asıl sorum şu telefonlardan pek anlamam ama sizce nasıl bir telefon aldım. Ben beğendim açıkçası ama ekranı 5'' olunca alışmak zor geliyor. Ekranı çok büyük geldi . Ama şimdi alıştım. Biraz araştırıyım dedim pek bilgi elde edemedim . Onun için konu açayım dedim . İnşallah pişman olmam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lego95 -- 31 Mayıs 2013; 0:07:20 >

• up
  • Arkadaşlar yardım edermisiniz sizce iyi mi yaptım
  • Hayirli olsun.. Ben de bu telefonu takip ediyorum.. Alacam insallah.. Gecen ay sattim galaxy s duos umu.. Cift hatli ve bir onceki versiyonuydu.. Cok memnundum..sizdeki daha da guzeldir.. Benim icin biraz fazla etiketi var..700-800 araligi veya ikinci el olursa dusunuyorum.. Buradan da satis icin teklif bekliorum ayrica..saygilar
  • Hocam 5 gündür kullanıyorum. Memnunum diyebilirim. Gören arkadaşlar ilk olarak S3 sanıyorlar . Hayır diyince Note'mi diyorlar ona da hayır diyince ismini soruyorlar. Grand duos demem ve sonra yüzlerinde ki anlamsız ifade gayet güzel bişey Yani telefonu pek tanıyan yok .Ben bile almadan önce nedir ne değildir bilmiyordum. Dediğim gibi kullanıp öğreniyoruz. Ekran boyutu s3'ten büyük Note 2'den biraz küçük. 5 inç . Ben alıştım artık ekranı tam yerinde geliyor. Çift hattı da denedim sorunsuz çalışıyor. 1. sıkıntı 4gb hafıza mevcut . Ek bir hafıza kartı almak şart oluyor . 8gb lik aldım yeter sanırım. 2.si de şarja hergün takılmak istiyor. Kamerası falan gayet yeterli ve iyi. Kulaklık ses performansı kötü . Kulaklıkları vasat . Ayrıca kılıf şart. Ama telefonculara sorduğumda yok diyorlar.

• Aynı telefondan bende aldım kullanıyorum çok memnunum. Hem çift hat olsun hemde diğer özellikleri bakımından çok iyi bir telefon. Ekranı hakkında tereddütlerim vardı ama fazlasıyla karşılıyor aslında biraz daha kullanıp detaylı bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum. hem resimleri hemde özellikler ve destekledikleriyle ilgili pek çok yazmak istiyorum açıkçası...

Alan kesinlikle pişman olmaz benden söylemesi...
  • Galaxy Grand telefonda USB OTG özelliği varmı kullananlar deneyip bizim gibi telefonu almayı düşünenlere yardımcı olabilirler mi?acaba.
  • Hcm otg az çok biliyorum tam olarak açıklamasını yazarsan daha net bilgi veririmg grand duos kullanıyorum çok memnunum
  • Yani otg kablo ile telefona taşınabilir bellek,klavye mouse falan bağlayabiliyormuyuz.
    Piyasada otg kablolar 5-6 lira falan.Telefon kullanıcıları sanırım bunlardan alıp test edebilir.
    Eğer bu özellik varsa telefon minicik bir bilgisayar haline dönüşebiliyor.Klavye mouse bağlayıp seyahtlarde excel,word belgeleri oluşturulup yanımıza notebbok falan almaktan kurtulmuş oluruz.
  • Bende haftasonu Batum-Gurcistandan aldım. 750 tl ye geldi. 1 hafta olmadı kullanalı. bende kullandıkça yazacağım özellikleri ama buyuklugune alısmam biraz zaman alacak gibi...
     SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS ALDIM .  Sizce Nasıl _?_?_?_?_?_?
  • Telefon güzel ama o telefona o parayı vermek yerine S3 alınmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

Telefon güzel ama o telefona o parayı vermek yerine S3 alınmaz mı?

S3 alıp çift telefon kullanmak yerine arkadaş bunu almış. gayette iyi yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

Telefon güzel ama o telefona o parayı vermek yerine S3 alınmaz mı?

Olabilir ama çift hat bazı durumlarda oldukça işime yarıyor. Gayet memnunum 1,5 ay olacak sorunsuz .
  • Fiyati vatanda 1000 tl şu an. Ama bence yine de fazla bu telefon için. İkinci ele düşunce alinabilir. Ekran büyüklüğü tam istediğim gibi ve çift hat.
  • ben de 15 gün önce aldım çok beğeniyorum çok güzel bi telefon kesinlikle memnun kalacağına emin ol harika demekten başka bişey bulamıyorum 5 inç ekranında video keyfine ve fotograf çekmeye doyamıyorum herkese şiddetle tavsiye ederim telefon almak isteyen arkadaşlar varsa düşünmeden alsınlar
  • çift hat kullanımında kesinlikle sorun yaşanılırmıyor ve fiyatıda bence çok uygun birinci sınıf bi telefon ve uygun fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih158

ben de 15 gün önce aldım çok beğeniyorum çok güzel bi telefon kesinlikle memnun kalacağına emin ol harika demekten başka bişey bulamıyorum 5 inç ekranında video keyfine ve fotograf çekmeye doyamıyorum herkese şiddetle tavsiye ederim telefon almak isteyen arkadaşlar varsa düşünmeden alsınlar

Hocam 2.aya girdim telefonumla. Ve çok çok memnunum. Ekran büyüklüğü çok işime yarıyor. Fiyat performans olarak çok iyi. Özellikle video izlemesi çok güzel. Geceleri büyük ekranda film izlemekte çok iyi oluyor. Tek sorun şu ana kadar ne bir kılıf ne de ekran koruyucu jelatin bulabildim. Hangi telefoncuya sorsam daha telefonu bilmiyorlar.
  • aynen video izlemesi çok keyifli oluyor ekran büyüklüğünden dolayı bende kılıfı yeni buldum cihaz türkiyede yeni olduğu için zor bulunuyor iki tane silikon kılıf aldım 14 liraya ekran koruyucu jelatınde vardı almayı gerek görmedim ama bi aya felan yayılır her yere kılıfı jelatini
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

quote:

Orijinalden alıntı: Melih158

ben de 15 gün önce aldım çok beğeniyorum çok güzel bi telefon kesinlikle memnun kalacağına emin ol harika demekten başka bişey bulamıyorum 5 inç ekranında video keyfine ve fotograf çekmeye doyamıyorum herkese şiddetle tavsiye ederim telefon almak isteyen arkadaşlar varsa düşünmeden alsınlar

Hocam 2.aya girdim telefonumla. Ve çok çok memnunum. Ekran büyüklüğü çok işime yarıyor. Fiyat performans olarak çok iyi. Özellikle video izlemesi çok güzel. Geceleri büyük ekranda film izlemekte çok iyi oluyor. Tek sorun şu ana kadar ne bir kılıf ne de ekran koruyucu jelatin bulabildim. Hangi telefoncuya sorsam daha telefonu bilmiyorlar.

kardeş burada ekran jelatini var buyur...
    http://www.bitenekadar.com/samsung-galaxy-grand-i9082-ekran-koruyucu-film-36898-firsat-urun

• Yaklaşık 3 aydır Yeni Telefon arayışlarındaydım. Önce Lumia 520, S3 Mini, Xperia P, Şimdi de Grand ancak araştırmalarıma göre tek hatlı olarak satılam modeli de mevcutmuş Samsung Galaxy Grand I9080 acaba Türkiye de satışa sunulacakmı veya herhangi bir mağaza da satılıyr mu ? Teşekürler .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.