Şimdi Ara

n11.com -UZAK DURUN- (Kullanici Yorumlari Burada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
10
Favori
212.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni dolandiran satici ismini degistirmis.

Aslina bakarsaniz asil BAS DOLANDIRICI N11.COM UN KENDISIDIR. Benim fikrim bu yonde
  • n11den Orionnet isimli satıcıdan tablet aldım istediğim gibi çıkmadı iade etmek istedim açıldığı için iade alamayız dediler.Satıcı telefonla arayıp tekrar alamayız dedi çok sinirli bir şekilde konuşuyordu.Git iade alan yerden al dedi.N11de o satıcıyı savundu n11 özet olarak umrumuzda değil dedi biz aldığımız komisyona bakarız diyo.n11 ne gittigidiyor nede bir hepsiburada olamaz.Zaten sürekli müşteri kaybediyorlar.Nerede merdiven altı satıcı varsa n11'de toplanmaya başladı.
    uzak durulması gereken bir firma ha televizyonlarda 100 tl bal satan firmalar ha n11 hiç bir farkı yok ürünü aldınız sağlam çıktı veya beğendiniz sorun yok beğenmediniz iade ettiniz yandınız ben yandım sizde yanmayın arkadaşım cep servis diye bunların aracılığı ile ürün aldım iade ettim satıcı o kadar uyanıkki ürünü kargodan teslim almıyor iadeyi elimize ulaşmadı diyip red ediyor n11 i arıyorum papağan gini aynı seyi söylüyor kısacası üçkâğıtçıların bir araya toplamı olan sözde kurumsal firma..
  • n11.com dan uzak durun. bir sorunla karşılaştığınızda sitenin sistemi satıcıyı koruyor. siz sap gibi ortada kalıyorsunuz. para verip alışveriş yapmışsınız bir de size suçluymuşsunuz gibi bir tavır alıyorlar. kesinlikle tavsiye etmiyorum. gittigidiyor.com'un sistemiyle kıyas bile edilmez.
  • Ayrica kotu bir yorum yaptiginizda aninda siliniyor. Hala batmamalarina sasiriyorum
  • woodypecker kullanıcısına yanıt
    n11den Orionnet isimli satıcıdan tablet aldım istediğim gibi çıkmadı iade etmek istedim açıldığı için iade alamayız dediler.Satıcı telefonla arayıp tekrar alamayız dedi çok sinirli bir şekilde konuşuyordu.Git iade alan yerden al dedi.N11de o satıcıyı savundu n11 özet olarak umrumuzda değil dedi biz aldığımız komisyona bakarız diyo.n11 ne gittigidiyor nede bir hepsiburada olamaz.Zaten sürekli müşteri kaybediyorlar.Nerede merdiven altı satıcı varsa n11'de toplanmaya başladı.
  • n11.com tamamen dolandırıcıların,üçkağıtçıların,kaçakçıların rahatlıkla ürün satışı yaptıkları dandik bir firma.
    Kazandığınız puanları harcamak için sepetinize 5 ürün topladınız diyelim,
    veya kredi kartının puanını doldurmak için 500,1000 TL'ye tamamladınız...
    Herşey iyi gidiyor gibi görünürken son gün 1-2 ürün tedarik edilemiyor...
    Ve puanlarınız gümmmmm!!!
    stokta olmayan ürün stokta ve "süper hızlı" gönderi görünüyor.
    Tamamen tahtakale kaçakçılarından oluşmuş bir kepazelik sitesi...
    Bu firmadan ürün alıp n11.com'a şikayet etseniz bile
    mağazayı uyarmıyor...
    Şu an 111 TL bonus puanım var n11'de...
    ürün stokta olmadığı için alışveriş reddedildi ama n11 111 TL Garanti bonus iade edilmedi.
    İade edilmediği gibi n11 111 TL bonus 2 defa çekilmiş görünüyor...
    Garanti Bankası bile hayret etti olaya...
    Bir daha n11.com'dan alışveriş asla yapmam ve yaptırmam.
    N11.COM BİR DOLANDIRICILIK FİRMASIDIR...
    Kimse yaklaşmasın...
    imei kopyalanmış ürünleri satan firmada 160 tane yorum var,
    ama firma n11.com'da çatır çatır satış yapıyor...
    gittigidiyor.com'da böyle birşey olsa o firmanın anasını ağlatır hiç affetmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikretkurt -- 11 Ocak 2015; 10:08:14 >

• Edit: Benim sorum eskidi, bu konu madem kullanıcı yorumu olsun faydalanacaklara yardımcı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 17 Şubat 2016; 6:17:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xChakoWeed

evet güvenilir.

sana nasıl guveneceğiz 1 mesajlı arkadaşım.

N11 in ebay /sahibinden gibi diğerlerinden farkı su anda promosyonları olması . Yine garanti sartlarında satıcı/ithalatçı firma ile muhattapsınız.

Sahte değilde ben en çok telefonun imei kaydı sorunu olmasından korkuyorum. 3 ay sonra pat mesaj , bittigin an . N11 in hiçbir sorumlulugu kalmıyor aracı olarak.
  • İNTERNETİN EN DANDİK SİSTEMİ, EN AMATÖR SİTEDE BİLE OLMAYACAK YANLIŞLAR.

kargo gelmese dahi paranızı çekiyorlar.

Ürenlerin stok bilgisi yok.

Soru sorunca mağazalar cevap vermiyor.

24 saat telefonlara cevap verilir diyor şimdi saat 22 de arıyorum açan yok.

ben geçen hafta yine de deneyeyim dedim----- 2 tane ürün aldım yanlışlıkla aynı kargo numarası girildi. 2 kez telefon ettim form doldurup bana döneceklerini söylediler kimse aramadı. Kargo 10 gündür gelmedi, üstelik kargo gelmeyince alışverişiniz iptal olmuyor DİREKT PARANIZ ÇEKİLİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acerdogan -- 30 Mayıs 2013; 22:31:32 >
  • Ya zaten sansınız varsa sorun yasamazsınız ama bi sorun çıkarsa n11 satıcı tarafını tutuyor ve sanada tüketici hakem heyetine git diyor. Bu kadarda yüzsüzler. Ama gittigidiyorda kesinlikle boyle değil. İlgileniyorlar.
  • Uzak durun arkadaslar!!! Ben icralik oldum. Tuketici hakem heyetini kazandim ve saticiyi icraya verdim. N11 com kesinlikle ilgilenmiyor ve ilgilenmedikleri gibi uckagitci saticilarin tarafini tutuyorlar. Kendilerinide cok guzel legal olarak koruyolar. Sorun oldumu aradan cekiliyorlar. Uckagitcilara gun dogmus. N11 in arkasina saklanip dolandiriyorlar milleti. Tam bir sene ugrastim parami almak icin. Sorun cikarsa tek muhatabiniz tuketici hakem heyeti. N11 in umrunda degil. Kesinlikle alisveris yapmayin. Gittigidiyorla alakasi yok bu sitenin. Trafik isiklarinda beklerken arabaniza yanasan saticilar daha guvenlidir emin olun. Tuketici hakem heyeti beni hakli buldu ama n11 uckagitcilarin tarafinda.
  • N11 de mağaza yorumlarına bakmayın boşuna. Yapılan yorum (eğer yayınlamışlarsa) ürün sayfasında kalıyor. Yoruma tıklayınca mağazaya yapılan değil ürünle ilgili yorum sayfası çıkıyor.
    Veeee en önemlisi gittigidiyordaki gibi ürün ve değerlendirmeler satıcı profilinde kalmıyor ürün sayfasında kalıyor. Ürün satışı bitince olumlu veya olumsuz yorumlar silinip gidiyor.

N11 tüketiciyi yolma odaklı bir sitedir. Anlaşılması için illede bir kez alışveriş yapılması gerekir zira bizim insanlarımız musubetten anlar...
  • Bugün 4 lastik siparişi verdim bir kaç saat sonra "Ürününüz temin edilemedi" diye mail geldi. Satıcı firmanın webden telefonununu buldum. Normal müşteri gibi aradım. Tabi ki istediğim lastik ellerinde varmış.
    Yani N11 indirim yaptığı zaman satıcının işine gelmezse ürün yok diyerek satışı iptal ediyor. Bu durumda kupon veya indirimlerin çoğu balon oluyor.
  • Sistemi tamamen satıcıyı korumaya yönelik. Ürün alıyorsunuz satıcı isterse gönderir isterse göndermez. Sizin zamanınız bol ne de olsa uğraşırsınız diyor N11. Üründe sorun çıkmazsa herşey çok güzel. Mağaza iade almazsa N11 in hiç bir yaptırımı yok. TKH e başvurman lazım. Yıldızlı mağazaya da güvenim yok artık. Sonuç olarak N11 den ucuz şeyler alırım. Ama pahalı ihtiyaçlarımı HB den temin ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewrim

Milletin kafasını bulandırmayın ben ctesi günü Hataydan laptop siparişi verdim bugün aldım sıkıntısız biçimde.Önemli olan ürünü alacağınız firma bunu unutmayın.

arslangroup'u tavsiye ederim.

Kimse kimsenin kafasını bulandırmıyor arkadaşım. Milletin kafasını bulandırmayın ne demek? İnsanlar burada deneyimlerini paylaşıyor. İsteyen milyon kere alsın n11 den kimse kimsenin boğazını sıkmıyor al yada alma diye.
    Benim gittigidiyor dan bine yakın alışverişim oldu. Bir tanesinde sıkıntı yaşamadım, firmayla yaşasamda gittigidiyor hemen çözdü.
    Gel görki n11, tamamen firma koruma sitemi üzerine kurulmuş. Bir tane laptop almışsın hemen gelmiş, gelecek tabi ..şek gibi de gönderecekler para veriyorsun sonuçta öyle değilmi. Para veripde ürün alamayan hakarete uğrayan firmalar tarafından tehdit edilen nice insanlar var hemde n11 denen lakayet ilgisiz 3. sınıf firma benzeri site yüzünden.

• [font="Times New Roman"]n11.com tamamen dolandırıcıların,üçkağıtçıların,kaçakçıların rahatlıkla ürün satışı yaptıkları dandik bir firma. ....
    Kazandığınız puanları harcamak için sepetinize 5 ürün topladınız diyelim, Bu firmadan ürün alıp n11.com'a şikayet etseniz bile , mağazayı uyarmıyor...'Dikkat ' !
    .
  • N11 sitesinden uzak durun!..
    hele hele elektronik hiç bir ürün almayın..
    ürün açıklamasında yazılan hiç bir şey doğru gelmiyor , hatta kaçak, hırsızlık ürün bile yollayabiliyorlar..
    ayın 24 ünde 1 mayısta eşimin dogum günü için laptop aldım 2 mayısta kargodan gidip kendim teslim alabildim..Eşime rezil ettiler beni..
    gene getirmiyorlardı c.tesi yarım gun falan filan diye..
    adı sürat ama kendisi kaplumbağa ..telefonlara asla bakmazlar..
    işte derler ya tencere kapak..

ürün açıklamasında win 8 işletim sistemi yazıyor, satıcı bir siteden win8 i yüklemiş craklemis... ne lisans kodu ne yasal olabilecek birşey yok..
    ilanda çanta ve mouse yazıyor onlarda gelmedi virüs programı yazıyor oda gelmedi.
    hatta ve hatta ürünün faturası bile gelmedi..

n11 hattı ile iletişime geçtim ki telefon ses kaydım olsun diye..orada açık açık ta söyledim..bu mal hırsızlık veya kaçak olabilir..ben magazaya degil n11 sitesine güvenip aldım bu ürünü..eger ki yasal olmayan bir sorun varsa magazadan çok n11 sitesi sorumludur..fatura bile yollamamış bana satıcı..nasıl yollamaz? işte sizlerde buna imkan verdiğiniz için suçlu bu magazalardan çok sizsiniz..
    satıcı ürünü sattıktan sonra faturanın bir kopyasını size yollaması lazım ki faturalımı yasal mı görün ürünü..
    siz sonucta bu satıştan bir komisyon alıyorsunuz..komisyonu aldıgınıza göre sorunuda çözmek sizin elinizde dedim ve iade etmek istedigimi söyledim..
    ayrıca ödeme onayı vermedigim için belli bir süre sonunda ödeme otomatik olarak magazanın hesabına aktarılıyor..
    Magaza bu ödemeyi aldıktan sonra iade kabul etmesse ne olur diye sordum
    öyle bir şey söz konusu degil magazası kapanır dediler..dedim nasıl magazası kapanır..sitede satıs yapamazlar diyince güldüm..bu mu yani dedim :)
    siz magazayı site üzerinden kapattıgınız zaman benim param ne olacak dedim..hık..mık..
    yani kısacası tekrarlıyorum bu site üzerinden değil elektronik çöp dahi almayın..
    Hızlıal yada hepsiburada siteleri bu konuda iyiler şimdiye kadar tek sorun yaşamadım
    Hızlıal sitesinden 3 alışveriş, hepsiburadan dan en az 40 alışveriş yaptım 0 sorun..

kavga dövüş magaza ile irtibata geçtim bir fatura düzenlemiş yollamış..
    onuda yollarken kargo parasını bana geçirmiş....
    12 gündür aramama ragmen 3 gün içinde çözüm bulunup size dönüş yapılacak dediler ne arayan var ne soran..bugunde durumum çözülmesse hakem heyetine gidip tüketici haklarına n11 i şikayette bulunacağım..
    etrafta koyun çok beni keklemeye çalışıyorlar..ben zamanında (2003 te) MNG den bile kargomu kaybetti diye 1000 tl tazminat almış adamım bu sahtekarlara ben pabuç bırakmam..
    sizlerde böyle durumda asla pes etmeyin .."Kim ugrasıcak ya bosver" dedikçe bu fırsatçılar yüz bulup daha beterini yapıyorlar..

• N11'den alışveriş yaparken;

1) Ürün alırken mutlaka yorum yapılan ürünler tercih edilmeli.
    2) Ürünü satan dükkanın yorumlarına mutlaka bakılmalı.
    3) Dükkanın müşteri memnuniyeti istatistiği gözden geçirilmeli.
    4) Ürünü satın almadan önce mağazaya soru sor seçeneğinden ürünün stok durumu sorulmalı ve öyle sipariş geçilmeli.

Bu 4 maddeyi uygulayan müşteri kesinlikle problem yaşamaz. En az 15 kez alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım.

Saygılar.
  • uzak durulması gereken bir firma ha televizyonlarda 100 tl bal satan firmalar ha n11 hiç bir farkı yok ürünü aldınız sağlam çıktı veya beğendiniz sorun yok beğenmediniz iade ettiniz yandınız ben yandım sizde yanmayın arkadaşım cep servis diye bunların aracılığı ile ürün aldım iade ettim satıcı o kadar uyanıkki ürünü kargodan teslim almıyor iadeyi elimize ulaşmadı diyip red ediyor n11 i arıyorum papağan gini aynı seyi söylüyor kısacası üçkâğıtçıların bir araya toplamı olan sözde kurumsal firma..
  • Türkiye'nin durumu ortada ve git gide çöküyor ürünün 2 katı fiyatını verip üstüne dolar fırlamışken bu parayı öderken üstüne bir de bilinen bir firmadan alıyorsanız bile sıkıntı çıkma ihtimali yüksek bu ülkede. son 5-6 senede her anlamda kalitesizlik, çöküntü, aşırı kalabalık ve tüketim toplumunun yansımaları var. zaten kaçınılmazdı.
  • N11.com bildiğim kadarıyla Doğuş grubunun (Ntv, star, garanti bankası vb.) bir firması. Dolayısı ile dolandırıcılık olma ihtimali yok. Fiyatlarda bu siteyi tanıtmak için bu kadar uygun fiyatlı. İlerde yükselecektir. Şimdi alan avantajlı olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.