Şimdi Ara

46°Doğu AZERSPACE UYDU KURULUMU RESİMLİ ANLATIM (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
684
Cevap
29
Favori
236.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

olur hocam sıkma canını şimdi olmazsa yazın güneşten kavrulur

icimi ferahlattiniz saolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    yok yani haberin olsun diye dedim ilkten bende öyle yaptım çünkü başıma geldi..

uefa maçı izleyeceğim zaman açtım görüntü yok

sonra aldım multifeed.

• quote:

yok yani haberin olsun diye dedim ilkten bende öyle yaptım çünkü başıma geldi..

uefa maçı izleyeceğim zaman açtım görüntü yok

sonra aldım multifeed.

bnde almaya gittim tvciye elinde yokmus. ben cirt kelepcele bagladim gecen gun sende oyle bsy yap ddi bnde boyle bsy yaptm (Türk isi)

• Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    cırt kelepçe iş görür iyice sıktıysan ben onuda denedim tam olmadı, bozulursa gittigidiyordan aldım ben bakarsın multifeed.

• quote:

cırt kelepçe iş görür iyice sıktıysan ben onuda denedim tam olmadı, bozulursa gittigidiyordan aldım ben bakarsın multifeed.

bozulmadan ellemem sinyal bulana kadar ugrastirdi bide hafif oynatinca sinyal gidiyodu simdi tam ayarladim bakalim ilerde nolcak

• bozulmadan dokunma tabi zaten sağlam yaptıysan kolay bozulmaz plastik cırt kelepçeyle...

aklında olsun diye dedim, bende kötü havalarda yayın gidiyordu o yüzden multifeed alıp ince ayar yaptım, öbür türlü ince ayar şansı olmuyor pek.

• Arkadaslar bu gun azerspaceden trt1 samanyolu fox tv biss sifresi istiyo bilen varsa soyleye bilirmi

• Kafayi yiyecem lutfen yardim hicbir yerde bu kanallarin biss sifresi yok hatda sifrelendigi hakkinda bilgi yok

• Ben çanağıma azerspace kuracagım ama 2 kablo indireceğim 2x2 dayzeklerden varmıdIr acaba ve kaç lira eder

• Oooooo super otesi fikir lnb bantlama olayini mutlaka yapicam . Formula 1 yayini bu sene hicbir tr kanalinda yayinlanmicak gibi duruyor peki size uzmanlik sorusu formula bir azeri kanallardan hangisinde canli yayinlaniyo muhtemelen bu yontemle o kanali izlicez
    Paylasim yapan arkadasa tesekkurler

• Azerpace'in otomatik güncelleme frekansı veya tüm kanalların frekans listesi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super King

Ben çanağıma azerspace kuracagım ama 2 kablo indireceğim 2x2 dayzeklerden varmıdIr acaba ve kaç lira eder

eger dogru anlamissam hem turksat hem azeri uydusunu diseq kullanarak 2 uyduya/tvye kablo cekceksiniz. bunun icin 2 tane cift cikisli lnb almaniz ve 2 adet diseq almaniz yeterlidir.

• Arkadaşlar merhaba.bende LG lm660s modelinde kendinden uydu alicili TV var. Ben çanağı ayarlama konusunu anladım da. Ben bu azersat uydusunu TVde nasıl görüntü alacağım. Azersat diye bir uydu TVde görünmüyor. Bunun eklemesi nasıl oluyor. Kanallari nasıl bulacagim. Lütfen bilgisi olan varsa esirgemesin. Teşekkürler.

• recoli75 R kullanıcısına yanıt
    Uydu ayarları kısmında uydu ekle bölümü olması lazım. Oradan uydu adına azaersat dereceye 46 doğu girmeniz yeterli olur.

• Azerspace'in şebeke tarama frekansı ne yazık ki yok bu yüzden frekansları tek tek girmeniz gerek.

Güncel frekanslara aşağıdaki siteden ulaşabilirsiniz...

http://tr.kingofsat.net/pos-46E.php
  • Şu azerspace'te bir tane düzgün görüntülü kanal olmaz mı?HD yazanlar bile çamur gibi
  • technovaland kullanıcısına yanıt
    azeri kanallarında la liga şamp ligi vs islenebilir mi?

monoblack lnb düşünüyorum.
    uydu alıcısı samsung led tv dahili.

bilgilendirirsen sevinirim.

• azxerikanallarda yayınlanırsa biss şifrelidir. izlenebilir tabiki
  • yumatu x100 iydu alicisina biss nasıl atılır lütfen kapsamlı bir şekilde anlatırmısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanallar sürekli gidip duruyordu sinyali 20400 yerine 27500 yaptım sorun düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.