Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kağıt üzerindeki özellikleri aynı , kozmetik olarak ta aynı
    Logitech K400 13 serisi smart tv modelleri ile uyumlu
  • Selamlar,
    Bende geçen hafta LG 47LA860V modelini hepsiburada'dan aldım.
    Kargo gelince LG merkezden servis kaydı açtırıp yetkili servisi çağırdım.
    Kutuyu bile onlara açtırdım. Kurulumu yaptılar ve bende turksat çanağı kuruluydu onun vasıtası ile usb bellek ile kanal listesi yüklediler.
    Perdeleri kapatıp servise özellikle bulutlanma, ışık sızması, ölü piksel kontrollerini de yaptırdım.
    Herhangi bir sorun çıkmadı tv de.

Geçenlerde smart özelliklerini deneme fırsatım oldu.
    Fakat internete bağlandıktan sonra, kanal listesinde bulunan kanalların birçoğunun ismi listeden silindi.
    Mesela "3. TRT 1" yazarken, 3 no lu kanalda sadece "3." yazmaya başladı. O kanalı açtığımda ise TRT 1 açılıyor normal olarak.

Birde akıllı kumanda mükemmel olmasına rağmen nişanlımın kullanamaması nedeniyle normal kumandasından almayı düşünüyorum.
    LG bu seri için normal kumanda satmakta mıdır?

Şu sıralar bilgisayardan turksat kanallarını nasıl sıralayabileceğimi ve bunları usb ile tv ye nasıl yükleyebileceğimi arıyorum. bilgisi olan varmı bu konuda?

• quote:

Orijinalden alıntı: muygunol

...

Birde akıllı kumanda mükemmel olmasına rağmen nişanlımın kullanamaması nedeniyle normal kumandasından almayı düşünüyorum.

Şu sıralar bilgisayardan turksat kanallarını nasıl sıralayabileceğimi ve bunları usb ile tv ye nasıl yükleyebileceğimi arıyorum. bilgisi olan varmı bu konuda?

LA860V ile hem standart kumanda hem de smart kumanda kutudan çıkması gerekli
    ekstra masrafa gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

quote:

...

ekstra masrafa gerek yok

paket içeriğinde standart kumanda yok maalesef. sadece akıllı kumanda var.
  • quote:

quote:

...

ekstra masrafa gerek yok

standart kumanda çıkacağı bilgisini nereden aldınız?
    Ben merak edip LG müşteri hizmetlerini aradım, kutu içinden sadece Akıllı Kumanda çıktığı, kutu içeriğinde Standart Kumanda olmadığı bilgisini verdiler.
    Müşteri hizmetlerine "öyleyse sitenizdeki standart kumanda bilgisini akıllı kumanda ile değiştirmenizi talep ediyorum" dedim, kayda aldılar şikayetimi

• csahingil C kullanıcısına yanıt
    Bende çıktı onun için yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 19 Ağustos 2013; 17:45:43 >
  • quote:

Bende çıktı onun için yazdım

baybarut siz tv yi nerden almıştınız sizden başkasında standart kumanda var diyen olmadı.
  • kartalzafer K kullanıcısına yanıt
    Temizkökler LG bayii'sinden...
    biraz sıkı pazarlık edip istmiştim belki güzellik yapmıştır ayrı
    sitede açıklama hatası varsa da acilen düzeltilmeli,
    her iki kumanda adı geçiyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

acele etme zam gelmeden önce 2974 liraydı 100 lirada world puan veriyordu yani2874lira 30 lira kargo 2900 liraya geliyordu millet yüklendi fiyat arttı 2 zamdan sonra 3131 lira oldu sonra rağbet azalınca tekrar düşürdüler millet biraz daha cekimser davranırsa biraz daha düşür zannediyorum....pek alma heveslisi olmayın fiyat düşecek @kartal3x

Ulen 2 hafta tatile gitti...

Hepsiburada.com da sanki beni beklemiş..

47LA860V 2,900 tl iyi fiyatmış en olsam hemen alırdım...

Şu anda 3,500 tl..

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-47la860v-47-800hz-wifi-widi-kamerali-usbmovie-uydu-alicili-3d-smart-led-tv-4-adet-3d-2-adet-dual-play-gozluk-akilli-kumanda/productDetails.aspx?productId=evlg47la860s&categoryId=163192&SKU=EVLG47LA860S&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3devlg47la860s%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d47la860v%26fh_refview%3dsearch

O praya nasıl sattı ilginç... Hepsiburada.com genelde en pahalısını satar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

quote:

acele etme zam gelmeden önce 2974 liraydı 100 lirada world puan veriyordu yani2874lira 30 lira kargo 2900 liraya geliyordu millet yüklendi fiyat arttı 2 zamdan sonra 3131 lira oldu sonra rağbet azalınca tekrar düşürdüler millet biraz daha cekimser davranırsa biraz daha düşür zannediyorum....pek alma heveslisi olmayın fiyat düşecek @kartal3x

Şu anda 3,500 tl..

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-47la860v-47-800hz-wifi-widi-kamerali-usbmovie-uydu-alicili-3d-smart-led-tv-4-adet-3d-2-adet-dual-play-gozluk-akilli-kumanda/productDetails.aspx?productId=evlg47la860s&categoryId=163192&SKU=EVLG47LA860S&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3devlg47la860s%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d47la860v%26fh_refview%3dsearch

şu an kişiye özelde 3.044 tl ye veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal3x

quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

quote:

Şu anda 3,500 tl..

şu an kişiye özelde 3.044 tl ye veriyor

Kişiye özel nasıl oluyor anlamadım :)

Bu ürün %13 indirimli ! Bu kampanya sadece size özel olarak düzenlenmiştir. Bu ürünün size özel fiyatı sadece 0,00 TL (KDV Dahil) Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekatmer -- 20 Ağustos 2013; 9:44:54 >

• ekatmer E kullanıcısına yanıt
    şu anda üyelere fırsat kampanyası 3044 lira 12 taksit 30lira kargo3074 lira
  • quote:

Bende onu diyom sepete ekliyorum ama fiyat değişmiyor...

3,499 yazıyor..

Normalde %13 ekstra indirim olunca 3,044 eder..

100 Tl de garanti katrta bonus..

2,944 e gelir hemen alcamda olmuyo işte..
  • quote:

Sen bir denermisin %13 indirim fiyata yansıyormu sepete atınca...

Bende alttaki gibi yazıyor ama fiyat yok..

Bu ürün %13 indirimli ! Bu kampanya sadece size özel olarak düzenlenmiştir. Bu ürünün size özel fiyatı sadece 0,00 TL (KDV Dahil) Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan330

nasıl yaptınız yardımcı olabilirmisiniz

TV için farklı bir skype kullanıcısı aldım. TV'den skype'ye sign in oldum. Bir daha sign out yapmadım. Bu şekilde tv açıkken skype online oluyor.
  • quote:

quote:

...

ekstra masrafa gerek yok

Paketten standart kumanda çıkmıyor.
  • quote:

Selamlar,
    Bende geçen hafta LG 47LA860V modelini hepsiburada'dan aldım.
    Kargo gelince LG merkezden servis kaydı açtırıp yetkili servisi çağırdım.
    Kutuyu bile onlara açtırdım. Kurulumu yaptılar ve bende turksat çanağı kuruluydu onun vasıtası ile usb bellek ile kanal listesi yüklediler.
    Perdeleri kapatıp servise özellikle bulutlanma, ışık sızması, ölü piksel kontrollerini de yaptırdım.
    Herhangi bir sorun çıkmadı tv de.

Geçenlerde smart özelliklerini deneme fırsatım oldu.
    Fakat internete bağlandıktan sonra, kanal listesinde bulunan kanalların birçoğunun ismi listeden silindi.
    Mesela "3. TRT 1" yazarken, 3 no lu kanalda sadece "3." yazmaya başladı. O kanalı açtığımda ise TRT 1 açılıyor normal olarak.

Bu seri için 2 kumanda var. AKB73756502 büyük olan. AKB73715601 küçük olan. Birincisi çok kaba olduğu için ben ikincisini aldım. Tuşlar ve işlev aynı fakat ikincisinde 3D tuşu yok, zaten ona gerek de yok. İkisi de serviste bulunabiliyor.

• isaakcu İ kullanıcısına yanıt
    Youtube'u uygulamasını tekrar denedim. Bazılarını açıyor. Ama çoğunu açmıyor.
    Watchbig uygulaması hem TV'de hem de telefonda kurulu olması gerekiyor.
  • bende 3499 tl 100 lira bonus veriyor sepete ekledim yine düşmedi
  • bende düştü :) ama bana biraz pahalı :)
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.