Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: hdurak

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Arkadaşlar bende LA640S sipariş vereceğim.Öncelikli amacım internetten dizi izlemek. Dual core işlemcisi için alıyorum. Fakat bir cok arkadaş LA serisinde dizi izlerken yetersiz bellek hatası alıp ekranı kapattıgından yakınıyor. Bu soruna cözüm geldi mi acaba ? güncellemeler sorunu çözdü mü ?

Kullanıcılardan acil cevap bekliyorum.Ona göre alım yapacağım.

Şimdiden teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=75922227 buradakiler çok rahat film, dizi ..vb izleyebildiklerini sölemişler LM VE LA 6** serisi ile dostum istersen o başlıkta sor bunu.

ayne öyle ben yaklaşık 15 gündür sayısız film izledim bu uygulamayla

burada vod uygulaması ile izliyorsun..mühim olan browser ile online dizi-film izlemek..mesela gir dizimage..bir diziyi bitirmen mümkün değil..yetersiz bellek hatası alırsın...
    kelşke 860 v sahibi arkadaşlar bir denese tarayıcı ile dizi v.s izlerken sorun oluyormu...?
    çünkü 660 ın üstünde bellek daha fazla deniyor...

42la860v cihazım dizimag ve diğer dizi film sitelerinden onlarca hatta 100 e yakın dizi film izledim hiçbirinde bellek hatası falan vermedi. donanımsal ya da yazılımsal bir sorun çıkarmadı .sadece internet bağlantısı sorunu olabiliyor o da son derece normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

quote:

Orijinalden alıntı: pislick0

quote:

android işletim sistemli tablet kullanıyorsan imediashare programını yükle keyfini sür :)

ekran paylaşımı yapabilirmiyim peki bu programla, yapılmaz gibi duruyo ama sorayım dedim

yok yapılmıyo bildiğim kadarı ile bu programla bende senin gibi ekran paylaşımı yapacak bi program aradım ama sanırım yok

Olsa çok iyi olucaktı ya.. Şu samsung s3 lerde filan varmış öyle bi özellik sanırım. 4.2 olarak yayılan telefonlara koymuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben yarın lg 42la860v tv sini alıcam kendime . Almadan önce bazı sorularım olacak yanıtlarsanız memnun olurum . Dahili kamerası kaç mp. işlemcisi kaç ghz ayrıca bu karasal yayın muhabbeti var tam bilgim yok ama onları destekliyormu. paket içeriğinde neler var .

teknosadan 2699 tl fiyat ile alacağım direk mağazadan . Sizce bekleyeyimmi yoksa bu fiyata alayımmı saygılar...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

android işletim sistemli tablet kullanıyorsan imediashare programını yükle keyfini sür :)

ekran paylaşımı yapabilirmiyim peki bu programla, yapılmaz gibi duruyo ama sorayım dedim

yok yapılmıyo bildiğim kadarı ile bu programla bende senin gibi ekran paylaşımı yapacak bi program aradım ama sanırım yok

Olsa çok iyi olucaktı ya.. Şu samsung s3 lerde filan varmış öyle bi özellik sanırım. 4.2 olarak yayılan telefonlara koymuşlar

Ben Imediashare ücretli versiyonunu tablete yükledim. Lokal video ve resimlerde sıkıntı yok. Ama youtube ve internet videolarında "geçersiz dosya" hatası alıyorum. Bu hata nasıl giderilir?

• quote:

Arkadaşlar merhaba ben yarın lg 42la860v tv sini alıcam kendime . Almadan önce bazı sorularım olacak yanıtlarsanız memnun olurum . Dahili kamerası kaç mp. işlemcisi kaç ghz ayrıca bu karasal yayın muhabbeti var tam bilgim yok ama onları destekliyormu. paket içeriğinde neler var .

teknosadan 2699 tl fiyat ile alacağım direk mağazadan . Sizce bekleyeyimmi yoksa bu fiyata alayımmı saygılar...

Mağazadan alıp 200 TL fazla verme. İnternetten al kapına gelsin. Aynı TV aynı garanti. Mesela teknomina.com.

Evet arkadaslar bende 47 sini aladımwww.teknomina.com'dan urun cok guzel olması yanı sıra gerek fiyatta gerekse gonderim ve kurulum işlemlerindede cok yardımcı oldular herkese tavsiye ederim...

• Dün LA86ov televizyonuma harddisk bağlayıp kaydetme ve durdurma fonksiyonlarını denedim. Tek kelimeyle harika. 250 GB diske 99 saat SD kayıt yapabiliyor. Tivibu gibi durdurup 10-15 dk geri gidilebiliyor. Ama kaydedilen videoların bilgisayarda izlenememesi kötü. Bunun bir yolu var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: csahingil

quote:

Orijinalden alıntı: ellesharr

quote:

quote:

quote:

quote:

LA860 bugün geldi yarın kurulum için gelecekler bende lg tercih edenler grubuna katildim bakalim nasil bir tv inşallah sıkıntı çıkmaz

kaça aldınız ? nereden aldınız ?

Hepsiburada'dan 2974 tl'ye aldım 47 inc olanını

ben o fiyatı kaçırdım, hemen 3060'a yükseldi, herneyse...

ambalajı açtınız mı, yoksa servis mi açacak?
    televizyonun kendi kutusu haricinde bir ambalaj yapılmış mıydı?

Teslim alan ben değildim ama kargo kolisi içinde gelmiş daha sonra kargocunun yanında bütün parçalar eksiksiz mi değil mi kontrol edilmiş ve tekrar konulmuş. Bugün öğleden sonra servis gelip kurulumu yapacak

Televizyonun kutusunun çinden Tag On (NFC) etiketi çıktı mı ? (gümüş renkli bir etiket)
    Kutunun içinden çıkması gerekip de çıkmayan parça oldu mu?
    Ekranını kntrol ettiniz mi? (herhangi bir çizik vs. var mı diye). çünkü şikayet sitelerinde duyduğum bir sorun, televizyon çizik geliyormuş, değiştirmek için canları çıkıyormuş.
    LG müşteri hizmetlerinden öğrendiğime göre kutunun içinden Tag On etiketi çıkması gerekiyor, çıkmadığı taktirde "satın aldığınız yere bildirin" dediler.
    Ben de bugün hepsiburada'dan siparişi verdim, o yüzden bu kadar detaylı soruyorum.

Televizyon eksiksiz çıktı ölü piksel yok siyah dengesi başarılı sd yayını daha denemedim digitürk bağlanmadığı için. Yalnız ayarlarında biraz değişiklik yapmam gerekiyor o konu içinde yardım almak gerekiyor forumda bulunan arkadaşlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Imediashare ücretli versiyonunu tablete yükledim. Lokal video ve resimlerde sıkıntı yok. Ama youtube ve internet videolarında "geçersiz dosya" hatası alıyorum. Bu hata nasıl giderilir?

youtube kendi android uygulaması direk tvye göruntu aktarımı yapıyor kullandınızmı bilmiyorum bi deneyin isterseniz ama internet videoları için bişey diyemem

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ben yarın lg 42la860v tv sini alıcam kendime . Almadan önce bazı sorularım olacak yanıtlarsanız memnun olurum . Dahili kamerası kaç mp. işlemcisi kaç ghz ayrıca bu karasal yayın muhabbeti var tam bilgim yok ama onları destekliyormu. paket içeriğinde neler var .

Mağazadan alıp 200 TL fazla verme. İnternetten al kapına gelsin. Aynı TV aynı garanti. Mesela teknomina.com.

Evet arkadaslar bende 47 sini aladımwww.teknomina.com'dan urun cok guzel olması yanı sıra gerek fiyatta gerekse gonderim ve kurulum işlemlerindede cok yardımcı oldular herkese tavsiye ederim...

senin dediğin sitede fiyat olarak çok güzel 2475 tl kdv dahil. internetten çok alışveriş yaptım ama iş tv veya beyaz eşya konusuna gelince sıkıntı olacağı kanaatindeyim. çünkü herhangi bir arızada veya başka bir durumda karşında muhatap alacak kimse bulamıyorsun. o yüzden sıkıntılı olacak diye düşünüyorum

• oturkmen kullanıcısına yanıt
    Bu kaydetme la640s tete yapılabiliyomu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: hdurak

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Arkadaşlar bende LA640S sipariş vereceğim.Öncelikli amacım internetten dizi izlemek. Dual core işlemcisi için alıyorum. Fakat bir cok arkadaş LA serisinde dizi izlerken yetersiz bellek hatası alıp ekranı kapattıgından yakınıyor. Bu soruna cözüm geldi mi acaba ? güncellemeler sorunu çözdü mü ?

Kullanıcılardan acil cevap bekliyorum.Ona göre alım yapacağım.

Şimdiden teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=75922227 buradakiler çok rahat film, dizi ..vb izleyebildiklerini sölemişler LM VE LA 6** serisi ile dostum istersen o başlıkta sor bunu.

ayne öyle ben yaklaşık 15 gündür sayısız film izledim bu uygulamayla

burada vod uygulaması ile izliyorsun..mühim olan browser ile online dizi-film izlemek..mesela gir dizimage..bir diziyi bitirmen mümkün değil..yetersiz bellek hatası alırsın...
    kelşke 860 v sahibi arkadaşlar bir denese tarayıcı ile dizi v.s izlerken sorun oluyormu...?
    çünkü 660 ın üstünde bellek daha fazla deniyor...

42la860v cihazım dizimag ve diğer dizi film sitelerinden onlarca hatta 100 e yakın dizi film izledim hiçbirinde bellek hatası falan vermedi. donanımsal ya da yazılımsal bir sorun çıkarmadı .sadece internet bağlantısı sorunu olabiliyor o da son derece normal.

660 ın üzerindeki modellerde belleğin daha fazla olduğu söyleniyordu özellikle yabancı forumlarda bundan bahsediliyordu...bu iyi haber..860 ı takip edip uygun fiyat bulunursa almak lazım...haaa...online dizi önemli değilse hala 660s en iyi seçenek...
    teşekkür ederiz bilgi için

• TV üzerinden kaydedilen yayınların başka ortamda izlenmesi imkansız,tv kendine has formatta kaydettği için sadece tv üzerinden izlenebilir

++++++

Harici ortama kayıt mümkün,DVR ve Time shift özellikleri ile kaydırma yapabilirsiniz.
  • Hepsiburada
    "LG 47LA860V 47" 800Hz WiFi-WiDi KAMERALI UsbMovie Uydu Alıcılı 3D SMART LED TV + 4 Adet 3D + 2 Adet Dual Play Gözlük + Akıllı Kumanda" bu tvyi bana özel 3059 tl ye veriyor bu fırsat kaçmaz değilmi arkadaşlar ama ben eylülde alacaktım
  • kartal3x K kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygun aynısını bana da yazıyor
    TR şartlarına ortalama fiyatlara 1000TL ek yük biniyor
    ne yapacaksın işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal3x

Hepsiburada
    "LG 47LA860V 47" 800Hz WiFi-WiDi KAMERALI UsbMovie Uydu Alıcılı 3D SMART LED TV + 4 Adet 3D + 2 Adet Dual Play Gözlük + Akıllı Kumanda" bu tvyi bana özel 3059 tl ye veriyor bu fırsat kaçmaz değilmi arkadaşlar ama ben eylülde alacaktım

yalnız 6 taksit ile almazsanız 35 'tl Ye yakın kargo ücreti varmış (bir başlıkta arkadaş yazmıştı)buna da dikkat etmek lazim ki 10 gün evvel fiyatı 2950 idi aynı sitede ..

Pekala 2800 tl , 12 taksit ve ücretsiz kargo yapabilirler ..ben beklemedeyim ..Bu arada alacak olan arkadaşlar worldpuan ve avantajix indirimlerinden yararlanmayi da unutmasınlar ....bu seride internetten film-video ..vb izlerken ''bellek hatası '' almıyormuşsunuz demekki lg 790-860-940 serilerinde işlemci ve ram özelliklerini güçlendirmiş , aferin lg'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 15 Ağustos 2013; 13:10:32 >

• kampanya bitiş tarihi 1 eylül görünüyor 30 eylül gibi yaparlarsa kesin alacam mesaj yolladım bakalım yapacaklarmı
  • quote:

hocam ben 1-1,5 ay kadar önce vatan bilgisayardan 2599 a aldım. bence iyi araştır. 100 tl kazık yeme boşuna. dahili kamerası tahminimce 2-3mp falan çok iyi değil skype için yeter de artar, karasal yayına bişey diyemeyeceğim adanada daha test falan yok ben de bilmiyorum. ancak kanal ararken 3 modda arayabiliyorum uydu kablo anten. antene gelince digital secam gibi seçenekler de çıkıyor tabi kanal yok.

• quote:

quote:

quote:

senin dediğin sitede fiyat olarak çok güzel 2475 tl kdv dahil. internetten çok alışveriş yaptım ama iş tv veya beyaz eşya konusuna gelince sıkıntı olacağı kanaatindeyim. çünkü herhangi bir arızada veya başka bir durumda karşında muhatap alacak kimse bulamıyorsun. o yüzden sıkıntılı olacak diye düşünüyorum

Ürün sitede LG garantili. Paralel ithalat değil. Bu yüzden arıza çıktığında mağazayla ilgin yok. Direk LG servise gidiyorsun. Teknosa'nın yapacağı farklı birşey değil zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

youtube kendi android uygulaması direk tvye göruntu aktarımı yapıyor kullandınızmı bilmiyorum bi deneyin isterseniz ama internet videoları için bişey diyemem

Evet youtube'u kullandım. Ama sorunlu. TV ile iletişim çok uzun sürdü şeklinde hata veriyor. Onunu yerine LG'nin Watchbig uygulaması var. Bu uygulama youtube ve internet videolarında sorunsuz TV'ye aktarıyor. Fakat Watchbig de lokadeki resim ve videoları TV'ye aktaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturkmen -- 15 Ağustos 2013; 13:58:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JRR

Bu kaydetme la640s tete yapılabiliyomu ?

Yapıyor olması lazım. Tüm LA serisinde.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.